Budowa człowieka

Dieta śródziemnomorska

Dieta śródziemnomorska

.. ...tłuszczowe zawierają w swojej budowie wiązania podwójne pomiędzy atomami węgla. Źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych dla człowieka jest dieta lub ich produkcja w organizmie z innych kwasów tłuszczowych. Organizm człowieka nie jest w stanie syntezować dwóch nienasyconych kwasów..

Pulsowanie brzucha

Pulsowanie brzucha

.. ...chorobowym. Wszystko zależy od budowy ciała człowieka. Anatomicznie, przez jamę brzuszną, mniej więcej wzdłuż lewego brzegu kręgosłupa, przebiega odcinek brzuszny aorty. Arta, jak każda tętnica, pulsuje zgodnie z rytmem pracy serca. U szczupłych ludzi, gdy ilość podskórnej tkanki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 577

.. ...muzykiem znam się na budowlance zaoferowałem swoją pomoc .Za free oczywiście bo co może być lepszego dla człowieka,któremu się zdaje,że jest nieprzydatny do niczego niż nagłe okazanie się ,że jednak komuś może być pomocny?Malowałem im futryny pięknym pastelowym kolorem a on mówił do żony..

Niedomykalność aortalna +++ - Str. 2

.. ...bardzo skutecznie. O budowie materaca oraz o jego działaniu można poczytać wpisując na google hasło materac BEFT . To co napisała * jawka * to jest piana to jest negowanie czegoś o czym sie nie ma zielonego pojęcia, skupianie sie na negatywnych opiniach o człowieku a nie na sednie..

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...reumatycznej, gruźlica. Budowa osierdzia człowieka [edytuj] Osierdzie składa się z dwóch części – osierdzia surowiczego i osierdzia włóknistego, między którymi znajduje się jama osierdziowa ( łac. cavum pericardiacum ). Osierdzie surowicze ( łac. pericardium serosum )..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 89

.. ...dziej trzeba wrócić do budowy człowieka,nerwów i ich funkcji.Dużo zrozumiałam po przeczytaniu ksiązki - polecam - ,,Zrozumieć leki Pokonać panikę.Pe Jacobi.Jest to poradnik dla kobiet ale tobie tez polecam bo chodzi o zrozumienie tego co sie z nami dzieje a tam dobrze jest to opisane...

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 3

.. ...wykazało żadnej anomalii w budowie serca a tym bardziej wady żadnej z zastawek.Przez tydzień człowiek umierał z niepokoju co ma zrobić,ponieważ lekarka na badaniu satro zarzekała się,że jedynym rozwiązaniem jest operacja.Kolejny przypadek:znajomy czuł się słabo i skorzystał z badania..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...psychiki, tylko raczej budowy. Też nie można wiecznie przypisywać każdego objawu nerwicy, choć wiem jakie rzeczy potrafi zrobić z człowiekiem, wywołać prawdziwe somatyczne objawy. Raczej obstawiam, że problem może wynikać z ultraniskiej wagi lub tachykardii. Jestem dosyć spokojna, wiem,..

Rozstępy na udach, pośladkach

.. ...prowadzić do nadmiernego tworzenia się rozstępów. Tak może być w Twoim przypadku. Mój 15 letni syn, ma rozstępy wzdłuż całego kręgosłupa. Są sine i nie wyglądają ładnie. I jest zdrowy co najważniejsze...

Interpretacja Echo serca u dziecka

.. ...jest mowa o ubytkach w budowie anatomicznej serduszka. PFO - otwór owalny. ( patent foramen ovale ) jest to otwór w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca. W życiu płodowym człowieka otwór ten zapewnia komunikację między przedsionkami. Jego struktura przypomina zastawkę - prąd krwi..

Moja fobia społeczna

.. ...musisz przebić mur, który budowałaś w swojej głowie przez lata to łatwiejsze niż Ci się wydaje tylko przestań sobie wmawiać że masz fobię społeczną bo jeżeli zamykasz się w 4 ścianach izolujesz od ludzi to tylko pogłębiasz ten stan, nie możesz zamykać się w drewnianej chacie w środku..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...SIE * IŚĆ NAPRZÓD , budować – koncentruje się na tym, ZBY STAN RÓWNOWAGI PRZYWOŁAĆ . Przecież kiedyś było tak pięknie. „Może warto – myśli – WRÓCIĆ DO TAMTEGO STANU ?” Nie jest to jednak możliwe. Nerwica powoduje, że człowiek stawia..