Budowa tarczycy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1038

.. ...objawy jak mi sie guz budowal a one sie czesto robia i trezba to leczyc .tarczyca potrafi rozlozyc czlowieka narwowo totalnie iwec pilnuj tego .prolaktyna skacze od niedoczynnosci bo juz tarczyca lize przysadke tak sie to potem rozreguluje ze ciezko odwrocic jak u mnie. ...andrea...byc..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...oka, tj. zaczyna mi się budować. Strasznie boli nie jedno oko, które jest wyraźnie większe. Nie mogę się malować, bo makijaż mi spływa przez łzawiące oko. Jod ył konieczny, ale jest jak bomba wybuchowa, wszystko po nim się zmienia bardzo szybko. Czy ktoś tutaj też ma kłopot z oczami..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...60kg chyba ze ma drobna budow ciala to i tak nie ponizej 55kg... tarczyca niech zrobią badania na hormony tarczycy bardzo dziękuje za odpowiedzi własnie dziś bede miał wyniki badań na tomografie , a faktycznie córka tyle wazy ale to jest 13 letnia dziewczynka, urosła tak szybko w..

Migotanie oczu i przyspieszony puls

.. ...otyle, po prostu mam taka budowe... Robiono mi EKG - serce zdrowe jak dzwon, badania na tarczyce, cukier, cholesterol, sol w organizmie - wszystko w normie jedynie cholesterol troche podwyzszony... Czasem czuje ucisk w klatce piersiowej, bol serca, gwizdy w uszach i zachwiania..

Morfologia a choroby serca

.. ...serca( wykluczyc wady budowy ),Holter( rejestruje prace serca przez 24 h,ale nie wiem jak to jest w Polsce z zalatwieniem takich badan? )Sama morfologia wiele nie daje,moze tylko to,ze gdybys mial anemie to przy niej tez wystepuje kolatanie serca( zbyt mala Hb w wyniku ).Mozliwe,ze masz..

Czuję się jak staruszka, a jestem taka młoda

.. ...wykryje nieprawidłowości w budowie serca i jego naczyń. Myślę, że nie powinnaś tak dużo ćwiczyć. Przy wadzie serca takie wysiłki,jakie wykonujesz, są szkodliwe dla serca. Najlepiej skonsultuj się z kardiologiem, zanim wrócisz do tak intensywnej rekreacji. No i dobrze byłoby zbadać poziom..