Ból uszu

Nerwica - czy na pewno? - Str. 34

.. ...przymróżeniem oka/. Mam nagłe, bóle i cierpnięcie łydek, /tzw miękkie nogi/ robię sie blada jest mi zimno, słabo, gorąco idzie od głowy, szyi i uszu i strasznie sie denerwuję wszystko mnie drazni, do tego mam jakby parcie na stolec, ale bez biegunek/pojawia sie nagle i już przez cały..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...przerażona.Codziennie wali mi serce, bóle głowy,zatykanie uszu, zawroty głowy itd.Pozdrawiam cieplutko Ja musiałam skorzystać z rozmów u psychologa bo sama nie dawałam sobie rady. Dostałam zwykły syrop na uspokojenie, który bałam kiedy zaczynałam odczuwać niepokój, lęk...po około..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...w klatce piersiowej, ból szyi, uszu, ból pod obojczykami, karku ramion to myślę,że chyba jestem chora na jakąś straszną chorobę. A jak mi nic nie dolega to nie mam złych myśli. Skąd masz pewność, że to tylko nerwica ? Marzena Przestancie wmawiac ludziom nerwice!!! pozniej wiele osob..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 950

.. ...ja dzien zaczełam z bólami uszu i gardła jutro ide do lekarza moze to huczenie w uchu było od tego ze grypa mnie dopada gnaty bola i nie mam sił jak by ktos wyssał ze mnie cała energie pogoda robi sie sliczna słoneczkow swieci pieknie a ja głucha jak pien sie zrobiłam ale moze jutro..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...ziewanie, ból w gardle, ból uszu, uczucie zatykania oddechowego na wysokości gardła, bóle karku, kości ramieniowych, pleców głównie szyjnego i piersiowego odcinka, ręcegłównie str lewa i klatka piersiowa, mostek. od lat mam problem z przewlekłym nieżytem żołądka. Właśnie zaczęłam brać..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 20

.. ...zimno w nosie, lekki ból uszu i po bokahc szyi,no i ból ramion. oddycha mi się już lżej. Stale jakieś objawy czuję ból w lędźwiach, mrowienie w łopatce. Może ta moja neurolog powinna dać mi na specjalistyczne ? Bo stwierdziła, że nie potrzeba na pods tylko ogłędzin. Marzena Witam, dawno..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 23

.. ...też niewielki kaszel, bóle karku, szyi, uszu, bóle w klatce i takie grypowo przeziębieniowe samopoczucie .Robiłam wiele badań i są ok. Może wymienimy gg bo osoby z takimi problemami muszą trzymać się razem . Może ktoś wreszcie trafi na lekarza, który zechce się zagłębić w problem..

Lexotan - skutki odstawienia

.. ...kręgosłupa, zatykanie i ból uszu. Wszystkie te dolegliwości występują naprzemiennie. Ich trwanie można określić od początku do końca dnia z nielicznymi przerwami. Do zeszłego tygodnia dawałam sobie * psychicznie * radę z wyżej opisanymi bólami. O dziwo nie miałam żadnych innych..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...problem, ( nie szum ale ból uszu )jakiś rok temu ni stąd ni zowąd zaczeły mnie boleć uszy, wieć poszedłem do laryngologa, stwierdził zapalenie ucha przepisał krople i antybiotyki przy następnej wizycie( 2 tyg póżniej ) powiedział że z uszami jest wrzystko ok. a uszy nadal mnie bolały.Po..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...także drętwienia czoła, ból kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki..

Ciężko mi oddychać

.. ...zimna w gardle w nosie, ból uszu. Dostałam pramolan na wyciszenie ale nie wiele pomaga. Też już nie wiem gdzie się udać chodzę na pychoterapię.Może wymienimy gg ? Pozdrawiam Cię . Marzena alergia raczej jej nie podejrzewam .A z tobą Marzenko chętnie się gg wymienie w dwójke to raźniej..