Bulgotanie serca

Kilkuminutowy atak trzepotania serca

.. ...opisałeś - jak trzepotanie, bulgotanie : ) Zrób sobie holtera, echo i próbę wysiłkową. Jeżeli zdarza ci się to sporadycznie, to nie masz się czym przejmować. Idź sobie do gastrologa - przyczyna może być w przełyku ( przedsionki są tuż za nim ) ja nie zamierzam sobie robic operacji na..

Dodatkowe skurcze - Str. 235

.. ...boku to czujesz takie bulgotanie, szarpniecie serca? 13 maj: ) ja 3 tygodnie po Tobie: ) 1 - 6 czerwiec: ) hej ; - ) witam wszystkich. czytam te posty od kilku dni i staram się jakoś podratować ; - ) mam 32 lata. od jakiegoś miesiąca dolegają mi dodatkowe skurcze serca. byłam najpierw u..

Czy nerwica serca może zabić?

.. ...zastawek to nie ma zadnego bulgotania tylko sa inne dolegliwosci a mozesz napisac jakie sie ma dolegliwosci przy niedomykalnosci zastawe? Do Tomka a masz w domu wynik echa serca? Nie mam bo badanie robiłem 4 late temu.Mam ekg wysiłkowe robione miesiąc temu i wynik jest dobry. sama..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...ciągle kłucia w klatce, bulgotanie w sercu oraz szmery w klatce piersiowej. Nie mam duszności. Zrobiłem Holtera z własnej inicjatywy. Okazuje się że mam o 30 - 40 % więcej zaburzeń niż przed ablacją. Mam i bradykarie i tachykardie. Kiedyś miałem max 115 teraz 140. W środę idę do Koźluka...

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...górnej części serca taki bulgotanie ( coś jakby pęcherzyki powietrza uciekały z dziurawej dętki włożonej do wody ) - tak to odczułem.W piątek poproszę go aby mnie skierował na badanie wysiłkowe. Mam dokładnie takie same objawy co ty i wiele innych. Mam wypadanie patka zastawki..

Nerwica w ciąży - Str. 97

.. ...w zoladku, jakiestam bulgotanie itd. Jezeli jestes jednak niespokojna to o ile masz gdzie i mozesz zosbie pozwolic - pojdz na usg albo chociaz ktg ( badanie akcji serca - nawet w szpitalu, panstwowo, jak walniesz dobra sciemę, że np czulas w nocy bardzo silne kopniecie i ginekolog..

Bulgotanie w sercu

.. ...łopatologicznie mówiąc takie bulgotanie w sercu. Trwa sekunde lub dwie. Wywołuje niepokuj, nie boli nie powoduj innych dolegliwości. Co to może być czy mam zgłosić się do kardiologa? może to być niedomykalność zastawek albo zwyrodnienie brzegów płatków zastawki którejś lub..