Bulgotanie w sercu

Ablacja - Str. 6

.. ...ciągle kłucia w klatce, bulgotanie w sercu oraz szmery w klatce piersiowej. Nie mam duszności. Zrobiłem Holtera z własnej inicjatywy. Okazuje się że mam o 30 - 40 % więcej zaburzeń niż przed ablacją. Mam i bradykardie i tachykardie. Kiedyś miałem max 115 teraz 140, dolne sie obniżyły z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból rozchodził się aż na ramiona. Po konsultacji z neurologiem - stwierdził on, że to są typowe objawy nerwicy, nie skierował mnie..

Kilkuminutowy atak trzepotania serca

.. ...opisałeś - jak trzepotanie, bulgotanie : ) Zrób sobie holtera, echo i próbę wysiłkową. Jeżeli zdarza ci się to sporadycznie, to nie masz się czym przejmować. Idź sobie do gastrologa - przyczyna może być w przełyku ( przedsionki są tuż za nim ) ja nie zamierzam sobie robic operacji na..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...ciągle kłucia w klatce, bulgotanie w sercu oraz szmery w klatce piersiowej. Nie mam duszności. Zrobiłem Holtera z własnej inicjatywy. Okazuje się że mam o 30 - 40 % więcej zaburzeń niż przed ablacją. Mam i bradykarie i tachykardie. Kiedyś miałem max 115 teraz 140. W środę idę do Koźluka...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 438

.. ...uderzenia, przeskakiwania, bulgotanie jakby sama nie wiem jak to opisac to jakby coś takiego jakby bańka z woda pekła w sercu takie uczucie to jest, zwłaszcza jak sie zestresuje i wogóle to od razu sie zaczyna. Wczoraj sie najadłam jak bąk i po obiedzie jakieś dwie godziny po poczułam w..

Bulgotanie w sercu

.. ...łopatologicznie mówiąc takie bulgotanie w sercu. Trwa sekunde lub dwie. Wywołuje niepokuj, nie boli nie powoduj innych dolegliwości. Co to może być czy mam zgłosić się do kardiologa? może to być niedomykalność zastawek albo zwyrodnienie brzegów płatków zastawki którejś lub..