Calms

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 78

.. ...na samą nerwicę, np. Calms, Valused, Validol, Hydroksyzyna, herbatki uspakajające... albo coś silniejszego ( jakieś * oszałamiacze * ) ? Poradźcie, czy któryś z takich leków coś daje... Jeśli to TYLKO nerwica, to jak ukoić nerwy, nie ograniczając mobilności w pracy zawodowej i przy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 256

.. ...Ostatnio pani dr zapisałami Calms, takie ziołowe leki uspokajające, które brałam przez 10 dni. Muszę przyznać,że troche się po nich wyciszyłam. O silniejszych lekach nic nie mówiła, a byłam pewna że jakieś dostane. Mam 27 lat i stwierdziła,że jeszcze jestem za młoda na takie leki, a ja..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...biorę na uspokojenie calmsy. Żona mówi że to może być depresja, ja zastanawiam się nad brakiem magnezu i potasu, tym bardziej że podobno diuresin wypłukuje potas, a alkohol i kawa tez nie są mi obce. niedlugo zrobie badania na krew. mam dopiero 30 lat a czuje sie jak stary czlowiek, co..

Bóle serca, problemy ze spaniem

.. ...na mnie dziala i jest wstrętny ale są i tabletki tak godzinę przed spaniem weź dawkę to lek pochodzenia roślinnego nieszkodliwy drugi to Calms - tabletki i nie zamartwiaj się bo sam te bóle wywołujesz..