Cały czas zimno

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 73

.. ...jaszcze wymiotowałam i cały czas boli mnie żołądek.Denerwuję się tym serce mi szaleje i jakaś taka roztrzęsiona jestem. Moje dziecko ma katar , ale do przedszkola idzie.pozdrawiam Was muszę się zbierać do wyjścia. Napisze do WAS wieczorkiem.Ale smutno tu sie zrobilo.Pozdrawiam.Pogoda..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 155

.. ...tan lęk,niepokój mam cały czas w głowie i boje się a właściwie myślę czy i kiedy mnie znów dopadnie?Czy też macie takie momenty,że dosłownie trzęsie Wami,tak jakby było Wam zimno albo niesamowicie robi się gorąco na twarzy,dłoniach?Być może jestem jakaś obłąkana ale nie mogę wybić sobie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 893

.. ...spróbowałam i wytrwałam. Za to cały czas mi zimno jak niewiem ale ni mam temperatury. Teraz odpoczywam i zaraz chyba usnę bo tak mi się chce...: ) Tak więc zmykam Słoneczko i pozdrawiam WSZYSTKICH ( zofiee, dzidzie, misie, kike, madziowa, paulke, zuze ) i inne sloneczka : ) paa cześć..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 894

.. ...miałam taki okres ze cały czas mi bylo zimno, szczególnie w głowę az mi cała cierpła, jak by mi cos po niej chodzilo ale tez przeszło: ) Kitty nie przejmuj się to zimno to chyba z tej naszej przypadłości. Zobacz wszyscy o tym piszą mnie też tak czasem nachodzi. W domu każdy zadowolony ze..

Zimno mi

.. ...czasu prawie tydzien cały czas zimno potem przystanie i dalej znowu jest nie wiem co mi jest jak cos wiecie to piszcie mam 15 lat Może potrzebujesz chłopaka ,który by cię ogrzał... A tak serio to pewnie masz problemy z krążeniem - właśnie dlatego ja też jestem zmarzluchem. Polecam pić..

Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca

.. ...przypadłością.Chociaż cały czas jestem pod kontrolą lekarską i psychologiczną to często ataki powracają. Serce wali mi tak mocno jakby chciało wyskoczyć,robi mi się zimno,sztywnieją mi ręce i język.Wydaje mi się wówczas,że umieram.Często zdarza mi się wylądować na pogotowiu ,gdzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 379

.. ...pogoda fatalna .Prawie cały czas pada deszcz i jest zimno.Czlowiekowi wszystkiego sie odechciewa jak spojży przez okno na tą szarzyzne! Pozdrowionka!!! Witam Chociaz nigdy nie przypuszczalam ze kiedykolwiek dotknie mnie nerwica dzisiaj szukam odpowiedzi i ludzi z podobnym problemem.Moje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 563

.. ...wypiłam juz 3 herbaty cały czas za plecami czuje ten lek ,zimno mi ,a trzeba sie zebrać bo wizyta niedzielna u szwagierki. Mam tez takie uczucie jakby wszystko wśrodku mi latało .Do kościoła poszedł maż ,mam nadzieje ze w koncu puści.Wczoraj oglądałam mam talent i naprawde sie ubawiłam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 885

.. ...przemęczyć na tym badaniu niż cały czas się męczyć z żołądkiem. Bynajmniej ja jestem tego zdania. Dandy i Dagmarko aż się zdziwiłam że potrafię go tak zimno potraktować: ) He, nawet nie wiecie jaki ze mnie bojuch, ja nie dałabym rady z tym badaniem, nie wiem, zobacze przez weekend jak to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1133

.. ...czasie szukam sobie cały czas chorób. Najpierw serca, potem głowy( udary,guzy, krwiaki ), potem oczu( bałem się że mam m.in. jaskrę ).Poszedłem do psychiatry, dostałem coaxil 2x dziennie po tab. oraz doraźnie hydroxyzyne. Trochę lepiej się zrobiło. Przez ten cały czas trzęsę się cały,..

Nerwica w ciąży - Str. 191

.. ...spaczył moją psychikę ze cały czas boje sie krytyki i pouczania ze nie moge normalnie funkcjonowac. Pozdrawiam Trzymajcie się witajcie dziewczyny, zima przyszła faktycznie, wrócilam własnie z zakupow, kazdy wyskok z samochodu - szok! jak zimno,ja nie lubię zimy, chociaż tak niby..

Słyszę i czuję bicie serca na całym ciele

.. ...także czuję bicie serca całym ciałem aż po końce palców takie pulsowanie,jakby ciało drgało, mimo ze jestem nieruchomo. Podobno mam szmery ( związane z zastawka ) ale z tym się da żyć.Czasami moje serce bije bardzo szybko a za moment zwalnia.Nie wiem czy to ma jakiś związek ale jest mi..

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...przed tem były one przez cały czas pewnego dnia miałem silny atak jakby duszności strasznie zimno mi było.Przez ten okres w dzisiejszym dniu mogę powiedzieć że strasznie się tym denerwuje bo nie mogę funkcjonować normalnie,Jeżeli chodzi o spanie to jak poleżę z 1h to zasnę na kroplach..

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...siły wstać z łóżka. Cały czas jest mi zimno i pocę się. Ostatnio jest coraz gorzej. Czuję bóle z prawej strony klatki piersiowej i w mostku. Kiedy denerwuję się serce bije bardzo szybko i dosyć nierówno. Ucisk na mostek jest tak mocny że czasami przez jakieś 15 sek nie mogę złapać..

Nerwica hipochondrialna...

.. ...mnie też łydki.Ręce mam cały czas zimne i w ogóle często jest mi zimno,jak inni chodza w t - shirtach ja mam na sobie bluzę czy sweter. Czasami robi mi się coś takiego,że bardzo * wychodzą * mi żyły na dłoniach Uczucie senności,zmęczenie( czasem wydaje mi się,że mogłabym zasnąc na..

Ochłodzenie ciepłoty ciała po by-passach

.. ...tej operacji jest mu cały czas zimno. - a muszę wspomnieć , że przed operacją był jak piecyk ( nigdy mu nie było zimno , ubierał się w przeciwieństwie do mnie o połowę mniej - ja byłam i jestem zmarźluchem )Czy to tak ma być ? Czy może to minie ? A może musi iśc do swojego kardiologa to..

Niskie tętno

.. ...i śine.Objawy trwają cały czas . PROSZĘ OSOBĘ LUB LEKARZA O POMOC! Witaj! Ja cierpię rowniez na niedomykalnosc zastawki trójdzielnej z fala zwrotną +++ do lewego przedsionka od 3 lat. Jest mi ciągle zimno,mam okropne zawroty glowy,jestem ciągle zmęczona.mam mroczki przed oczami marzną mi..

Czy to jest nerwica

.. ...lewej stopy ( przez cały dzień ) mam tez drżenie rąk raz mi zimno a raz gorąco jak bym miala gorączkę do tego trwa to kilka godzin czasem nieśpie całą noc niepotrafie zasnoc wypijam sobie meliske ale niedziala i tak siedze i męczę sie prawie codziennie a w ciągu dnia czuję sie podobnie..