Cardiamid

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 190

.. ...Bralam czasami krople cardiamidum, ktore zapobiegaja omdleniom, ale nie chce dluzej. Wiem , ze musze wychodzic, ale sie boje. Od tygodnia chodzimy wieczorem na spacery, ale oczywiscie tylko po osiedlu. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy zmagaja sie z ta nerwica. Wierze, ze ja pokonam bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 397

.. ...wspomagam się wtedy kroplami cardiamid - coffein.Z ciężkim oddychaniem miałam dawniej problem,ale u mnie to wiązało się z niedoczynnością tarczycy.Od 8 lat zażywam leki na tarczyce i problemy z oddychaniem ustąpiły.Jednak u Ciebie może to byc problem nerwicowy..trudno mi powiedzieć.W..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...Jarku kup sobie w aptece Cardiamid z Cofeiną( to są kropelki ) - podnosi ciśnienie.Spróbuj,może będziesz się lepiej czuł. u mnie juz dobrze nawet dobry miałam dzien jutro ide na badanie krwi to zobacze czy faktycznie mam tą anemie koncze bo za to dzieci mają zly dzien i tylko wojne..

Przyczyny niskiego ciśnienia tętniczego

.. ...sobie lekami - najlepiej Cardiamid - coffein,Effortil lub czymś podobnym ( w porozumieniu z lekarzem ).Powinno pomóc: ).No i nie podnoś się zbyt gwałtownie z pozycji leżącej lub siedzącej do pionu,gdyż powoduje to spadek ciśnienia i moze doprowadzić nawet do omdlenia. Ja mam dopiero 15..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...Crataegi, Passispasminum, Cardiamidum, Chloralum hydratum i in. Proszków zasadniczo z bromkiem amonowym nie wykonuje się. Ammonium bromatum wchodzi w skład słynnej niegdyś, dziś coraz rzadziej stosowanej soli Erlenmajera – Sal Erlenmayeri, oraz soli Nerwina – Sal..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 155

.. ...podnoszące ciśnienie cardiamid - coffein są dostępne bez recepty.Z jedzeniem to pewnie chwilowy problem skoro piszesz ,że wszyscy chorujecie od świąt.Tętno rzeczywiście wysokie,spróbuj Validol niekiedy pomaga.Trzymaj się i pisz. Wiki ze spaniem to mamy podobnie..też często zle sypiam,ale..

Bardzo niskie ciśnienie - Cardiamidum, Glucardiamid

.. ...dwóch tabletkach Glucardiamidu, 40 kroplach Cardiamidum i 3 kawach moje ciśnienie wynosi 90 na 40 : - ( Nie wiem co robić, brać je nadal czy odstawić ??? Niestety z lekarzem będę widział się dopiero w poniedziałek, proszę pomóżcie : - ( ( ( Miałam cisnienie 80/45.Brałam m.in. cardiamid i..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 445

.. ...cholerka jedna wziełam Cardiamid z kofeiną i troszkę podskoczyło teraz troszkę lepiej miałam troszkę do przeczytania postów Marku 60 mam nadzieje że u ciebie już wszystko ok Dorotko sory że sie nie odzywałam na g g byłam taka słaba że poprostu spałam Zuzo mnie od rana dzisiaj serducho..

Niedociśnienie - jakie leki bierzecie ?

.. ...długiego czasu biorę Cardiamid, ale mam wrażenie, że przestał działać, zresztą z reguły nie zauważałem większego wzrostu ciśnienia po nim, niż po kawie. Czy to możliwe, aby mój organizm się przyzwyczaił do składu leku na tyle, żeby przestał działać? Jakie sa inne leki na niedociśnienie?..

Nieustanne zawroty głowy! Pomocy!!

.. ...lekarzowi .Są krople Cardiamid z Coffeiną na podniesienie ciśnienia .A moze bierzesz jakieś leki które powodują spadek? Jedyne leki jakie biorę to witamina PP na trądzik i nie sądzę by miały jakiś związek z moim samopoczuciem. Też myślę, że to może być ciśnienie, bo teraz na wieczór..