Cezary Czerwiński

Po ablacji - Str. 11

.. ...Najważniejsze: DZIĘKUJĘ Panu Dr CEZAREMU CZERWIŃSKIEMU i Panu Dr ANDRZEJOWI HOFFMANOWI z I Oddziału Kardiologii Katowice - Ochojec i całemu personelowi medycznemu pod kierunkiem Pani Ordynator za ablację i WSPANIAŁĄ OPIEKĘ! ps. w razie chęci nawiązania kontaktu podaję adres:..

Dr Czerwiński Katowice - Ochojec - Str. 2

.. ...poniedzialki i środy Witam!Dr Cezary Czerwiński od kilku miesięcy nie przyjmuje pacjentów z powodu choroby.Też usiłowałem się z dr skontaktować,dopytywałem w klinice na Ochojcu i taką uzyskałem enigmatyczną odpowiedź. cześć ale nie powiedzieli do kiedy ma doktor Czerwiński zwolnienie bo..

Ablacja systemem Carto

.. ...zakwalifikowany przez dr. cezarego czerwińskiego do zabiegu carto w katowicach mam migotanie i trzepotanie przedsionków od 5 lat. Ostatnio bardzo często, trzy razy w tygodniu. Uprzejmie proszę o informację jak mogę skontaktować się z dr. Czerwińskim. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam. 032..

Szybkie tetno II - Str. 5

.. ...elektrofizjologiem jest dr Cezary Czerwiński.Pomagają mu przy zabiegu młodzi lekarze,ja znam tylko dr Nowaka i dr Hoffmana. Jak pisałam we wcześniejszym poście,zdecydowanie polecam Ochojec. Czesc ludki, dzieki za cieple slowa : ) Powiem Wam, ze jestem w naprawde dobrej kondycji..

Częstoskurcz po ablacji

.. ...przewodzenia, tak mówił Dr. Cezary Czerwiński i Dr Anna Wnóg Wojnar ( wspaniali ludzie ) wiec jest problem żeby tej prawidłowej drogi nie uszkodzić... boję się jak ho.... ..w 1999 roku miałem zabieg. Zabieg trwał 5 godzin, i niestety mówiąc prostym językiem został przerwany z powodu..