Chelatacja doustna

Chelatacja - Str. 10

.. ...przekonaniu o nieskuteczności chelatacji doustnej - dowody przedstawione przez Pana Jana P. Co do chelatacji dożylnej potwierdziło się tylko to, co wiadomo od dawna - usuwa metale ciężkie w tym najskuteczniej ołów. Metoda stosowana w USA u robotników którzy mieli kontakt z farbami Pb. Co..

Chelatacja - Str. 19

.. ...Sławku - a co potem, po chelatacji? W jaki sposób masz zamiar pomagać swojemu zdrowiu? Czy pomiędzy kroplówkami wspomagasz organizm? Jeżeli tak, to czym? Pozdrawiam - Barbara * ~Sławek, 2009 - 11 - 30 09:36:23 ( IP: 88.156. * * * ) Mój poprzedni wpis dotyczył kroplówek oczywiscie. Metoda..

Chelatacja doustna tabletakami Oral Chelate

.. Mam pytanie: Chelatacja doustna tabletakami Oral Chelate - czy ktoś z Was słyszał o tej metodzie? Jest ona skuteczna czy to kolejny cud natury nabijający komuś kase? Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam, Krakusia Jest nieskuteczna, kolejny sposob na zarabianie kasy. Pozdrawiam. Jeśli masz takie podejście, jak..

Choroba wieńcowa serca, terapia chelatowa, tlenek azotu i suplementy diety

.. ...Proszę o info na temat chelatacji doustnej gdzie kupić wszystkie potrzebne składniki. Następna sprawa chodzi o kuracje suplementami diety zalecanej przez Dr Louis J.Ignarro dostał NOBLA leczenie tlenkiem azotu. Czy ktoś stosuje stosował na w/w chorobę jakie są rezultaty i gdzie kupił..