Chelatacja opinie

Chelatacja na plus

.. ...od 6 miesiecy centrum chelatacji i musze powiedziec ze wyniki sa zaskakujace na plus od niedawna mam str www.chelatacja.pl i na razie sa tam tylko wiadomosci co to jest ,ale od przyszlego tyg beda tam zdiecia i opisy ludzi chelatowanych u mnie ,spotkalem sie z opinia ze jest to..

Nastawienie kardiologów do chelatacji

.. ...się wrobić w oszustwo chelatacyjne. Nie pomaga a może zaszkodzić.Mam całą dokumentację dot.chelatacji z opiniami kardiochirurgów.Osobiście byłem na tej kuracji i jaki efekt????? drugi zawał i WZW * C * .Sprawę prowadzi Prok.Okręg. w Warszawie.Kolega pillot z PLL LOT wylew.Jak masz ochote..

Opinie tych, którzy poddali się chelatacji

.. Zdecydowałem się na chelatacje, jestem po 3 zabiegach! Jeżeli jesteś w trakcie, lub po napisz swoje uwagi!! Ja też chętnie podzielę się swoimi skromnymi doświadczeniami!!! Pozdrawiam Piotr P.S. Jestem 51 letnim facetem, zawał w październiku 2004 - wszczepiony..

Chelatacja w Krakowie

.. Proszę o opinię na temat chelatcji, zarówno pozytywne jak i negatywne, osoby które poddały się leczenia tą metodą w Krakowie na ul. Zborzowej 2 Pewnie za drogo.Samemu można dużo taniej..