Cholesterolemia

Chelatacja

.. ...wersenowy wiąże się z cholesterolem i wapniem zawartym w blaszkach miażdżycowych, tworzy rozpuszczalne kompleksy i tym samym oczyszcza tętnice. Chelatacja ma na celu zmniejszenie dolegliwości bólowych, zapobieganie wystąpienia zawałów serca, poprawę jakości życia pacjenta. Opinie co do..

Ezetymib (Ezetrol)

.. ...potocznie nazywanego dobrym cholesterolem . Ezetymib wywiera swoje hipolipemizujące ( zmniejsza poziom lipidów ) działanie w mechanizmie hamowania wchłaniania lipidów w jelitach. Nie wpływa na aktywności hydroksy - metylo - glutarylo koenzymu A ( HMG - coA ), kluczowego enzymu dla..

Sterole mogą zwężać zastawki serca

.. ...skuteczności w walce z cholesterolem i zapobieganiu chorobom układu krążenia mogą się osadzać na zastawkach serca i powodować zwężenie aorty - informuje Journal of Lipid Reseach ( JLR ). Zwężenie zastawki aorty ( AS ) wynika zwykle z gromadzenia się cholesterolu na zastawce oddzielającej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...wlaczy z miażdżyvą i cholesterolem, a zawiera dziką różę, herbatę zieloną sen - cha, hibiskus, jabłko, miętę, owoc głogu, ekstrakt z czerwonych winogron, ziele karczocha. Samo zdrowie: ) Może, Gosiu, świadomość tego, że właściwie troszczysz się o swoje serce sprawi, że przestaniesz bać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 36

.. ...problemów z cholesterolem,zreszta wszystkie badania zawsze miałam w normie,a byłas u lekarza? A co tam u Mini?darhma jeszcze nie zajrzała,pewnie zarobiona kobieta: )A jak tam....?Buziaki dla wszystkich..

Chelatacja - Str. 6

.. ...udrożnienie tej zapchaniej cholesterolem tętnicy. Niestety po ok roku czasu od zabiegu powróciły bóle i związane z tym trudności w poruszaniu się. Liczylismy ze ta kuracja coś pomoże ale jak sie okazało hu... dała! tato jest po 22 kroplówkach aplikowanych po 2 razy w tygodniu od ok 2,5..

Trigly to trójglicerydy?

.. ...parze z podwyższonym cholesterolem. Jaki jest wynik cholesterolu? Leczenie zbijające wysoki poziom trójglicerydów polega na zastosowaniu odpowiedniej diety bogatej w kwasy omega - 3 ( np. dieta rybna ) i leczenia farmakologicznego. jeśli jest to wynik przy normie do 140 to dieta powinna..

Trójglicerydy i lipemia - Str. 2

.. ...udanych prób walki z cholesterolem. aaa,jeszcze zapomniałem o 2 lyżkach otrąb owsianych.Koniecznie trzeba je jeść ,bo w nich najwęcej błonnika. pomyłka - powinno być - HDL wybitnie poprawia codzienny intensywny ruch - a nie ,,obniża * * .Pomyłka.Chciałem napisać,że wszystkie wyniki mi..

Bajpas i praca - Str. 2

.. ...wysiłkowa bd. Walka z cholesterolem to nasze zadanie 190 i niżej. Rehabilitacja po zawale to rowerek w domu z pomiarem tentna i zaczynamy po miesiacu stopniowo i ostrożnie.Ze szpitala na rehabilitacji mnie wyrzucili bo chodziłem na spacery a po operacji jest wspaniałe uczucie upojenia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...wszystko w normie poza cholesterolem : ) Kolejny lekarz? ? ? - z powodu bólów brzucha, do których ostatnio dołączyły bardzo bolesne skurcze odbytu ( wrrr!! - ma to ktoś? ) poważnie zastanawiam się nad proktologiem. ...i tak bez końca. ...a może jeszcze toczeń przyjdzie mi wykluczać. Co..

Dziwne skoki ciśnienia tylko u lekarza

.. ...niskotluszczowa, nie pale, ale z cholesterolem i tym cisnieniem wciaz sa problemy. czy ktos ma pomysl, jak temu zaradzic?? Witam. Mam 26 lat i od ponad dwóch lat mierzę sobie ciśnienie w domu ciśnieniomierzem sprężynowym. Kupiłam go profilaktycznie, ponieważ w mojej rodzinie nadciśnienie..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić?

.. ...). Dieta, ruch - jasne, moga pomoc w walce z cholesterolem, gorzej, gdy juz jest taka nasza uroda. Wtedy tylko tabulki pomoga. A moze z tego sie wyrasta? Mam taka nadzieje. Pozdrawiam serduchnie, ewik..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...267m.....mam 24 lata problem z cholesterolem od poł roku moze...Odrzywiam sie w miarę zdrowo...jak każdy chyba...chodze codziennie na aerobik...badz inne fpormy cwiczen....Ostatnio brałam Atorvox 20 ale nic nie zbiło...takw iec wyższa dawka...i dodoatkowy lek...troszkę mnie to..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...,od 10 - lat kłopot z cholesterolem ,bo wtedy robiłam pierwszy lipidogram .Ktoś powie jesteś już stara - - ale chcę się podzielić z wami moim spostrzeżeniem .Moim zdaniem na wysokie trójglicerydy i cholesterol , ma duży wpływ żółty ser oraz niestety owoce typu jabłka ,gruszki śliwki (..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...myśli osoby z gigant cholesterolem, a właciwie z gigant TG - pisałam o tym wcześniej. I własciwie niektórzy mylą pojęcia, bo ja cały czas piszę o b. wysokich trójglicerydach, a nie o cholesterolu. A to jest różnica. Nawet niektóre leki, np. Ezetrol na obniżenie cholesterolu podwyższają..

By-passy jak jest po operacji?

.. ...przepływowych, tak samo jest z cholesterolem - to nie on jest winny miażdzycy tylko chore żyły które zatrzymują go na swoich ściankach. Wyleczyliśmy chropowatość żył i teraz wszystko przepływa ślizgiem przez nie i nic się nie przylepia. Inni którzy z Danielem byli operowani już drugi raz..

Lekarza do *** a znachorowi pomnik

.. ...dni zjechałem ze złym cholesterolem i zbyt wysokim poziomem triglicerydów do poziomu surowszej niż polska normy amerykańskiej. Żarłem wszystko jak dotychczas ( w tym przynajmniej raz na tydzień moją ulubioną pizzę z podwójnym serem, a co to oznacza dla cholesterolowca chyba każdy się..

Ile razy można wymienić by-passy udowo-podkolanowe?

.. ...wysiłkowa bd. Walka z cholesterolem to nasze zadanie 190 i niżej. Rehabilitacja po zawale to rowerek w domu z pomiarem tentna i zaczynamy po miesiacu stopniowo i ostrożnie.Ze szpitala na rehabilitacji mnie wyrzucili bo chodziłem na spacery a po operacji jest wspaniałe uczucie upojenia..

Nierówne bicie serca - Str. 2

.. ...ma problemy z sercem, cholesterolem i miażdżycą a ja od dłuższego czasu z cisnieniem zaczęłam się obawiać. Dlatego się tutaj znalazłam;/ moje uczucie jest jakby serce stawało na 1/2 sek jak to się mówi serce w gardle takie mam wrażenie jakby wyskoczyć chciało ale ciało je blokuje i potem..

Cholesterol i dieta

.. ...polaczeniu z tak wysokim cholesterolem jest to zabójcze?? dodaje ze mam 26 lat choruje na astme i przeszlam bardzo ciezka chorobe pluc, nie jadam wieprzowiny, zóltych serów i tlustych rzeczy ( tylko oliwe w surówkach i czasami drób ), a czy w tlustych bialych serach jest cholesterol???..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa?

.. ...b.dobre.Wysokim,ogólnym cholesterolem nie przejmuję się,bo mam wysoki poziom dobrego oraz b.niski poziom trójglicerydów więc jest zachowana proporcja.Nie zamierzam rezygnować z diety,która wróciła mi zdrowie.Na diecie śródziemnomorskiej byłam przez wiele lat i nabawiłam się powyższych..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...poziomem trójglicerydów i cholesterolem HDL ( * dobrym * ) Nadal czuję się świetnie. Nadal mam mnóstwo energii i dobrego samopoczucia. Pojawiły się nowe zmiany. Mam mniejsze dolegliwości związane z leczoną od wielu lat astmą oskrzelową, zauważyłem dużo wolniejszy proces osadzania się..

Śmierć po chelatacji

.. ...udrożnienie tej zapchaniej cholesterolem tętnicy. Niestety po ok roku czasu od zabiegu powróciły bóle i związane z tym trudności w poruszaniu się. Liczylismy ze ta kuracja coś pomoże ale jak sie okazało hu... dała! tato jest po 22 kroplówkach aplikowanych po 2 razy w tygodniu od ok 2,5..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...mikroelem? Co z cukrem i cholesterolem? Jak ze sprawami kobiecymi?( to do PAŃ ) Siuśki też trzeba zbadać. Zanim ktoś stwierdzi u Was nerwicę powinien wykluczyć inne choroby. Co z ciśnieniem? Jaki puls w spoczynku? Ja teraz tak do tego podchodze. AHA Odwiedzić neurologa, zrobić wywiad..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 41

.. ...w necie : ) to cos z cholesterolem chyba ? Ludzie! Prawdopodobnie połowa diagnozowanych nerwic do ŚCIEMA! Już pare osób o tym pisało w tym temacie. Pamiętajcie, że nerwica to choroba u podstawy której leży lęk. Jedna dziewczyna ( na 35 stronie bodajże ) już o tym pisała. Lekarze lubią..

Kłucie w sercu

.. ...naczynia poblokowane cholesterolem?!!!! Jestem w szoku i już zupełnie nie ufam lekarzom po tym czego byłam świadkiem! Mam 18 lat i takie same objawy, i tak samo jak u Luka gdy śpię na lewym boku czasem mam te bóle ( i wtedy śa dłuższe i mocniejsze niż gdy np. siedzę czy idę ). Moja mama..

Norma TSH - Str. 4

.. ...wysokimi trojglicerydami i cholesterolem ( w granicach od 200 do ponad 2000!!! ) ostatnie wyniki na tarczyce jakie odebralem to TSH 5,293 przy gornej granicy 4,940 przy czym ft3 i ft4 w srodku normy. Czy powyzsze objawy moga byc przyczyna niedoczynnosci jak twierdzi moja endokrynolog?..

Implantacja stentu i wysokie ciśnienie

.. ...jeszcze zapytam czy nadcisnienie i stent maja wpływ jakis negatywny na pozycie seksualne?? Witaj Paulina Mój tata ma stenty 5 szt,jeśli nie masz problemów z cholesterolem to wszystko będzie ok Pozdrawiam..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...czasami ) i wysokim cholesterolem( ok.300mg/dl ). Rzadko miewam jakieś bóle w klatce piersiowej, jeżeli się zdarzają to i tak bardziej łączę je z dolegliwościami żołądkowo - jelitowymi, ponieważ mam często stany zapalne żołądka i dwunastnicy( obecny helicobakter pyroli ). Poza tym w tym..

STENT - zabieg udrożnienia żył

.. ...wiąże się to z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem itp.Bardzo szybko się męczyłam, przed samym zabiegiem miałam problem z wykonywaniem prostych czynności, wejściem po schodach, bolały mnie ręce, czułam ból w klatce piersiowej itd .Teraz po zabiegu czuję się dobrze, a nawet bardzo..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...Twoim wypadku przejmował cholesterolem bo masz go za duzo. zwlaszcz LDL masz granicznie wysoki a HDL o duzo za mało. Powinno być u kobiet powyzej 50mg/dl. Odnosnie trójglicerydów zauważyłem że tak szybko jak sie podnoszą to spadają - są ściśle powiązane z aktualną dietą, jak dużo jesz..

Trójglicerydy, wysoki poziom - Str. 2

.. ...coś takiego jak hipercholesterolemia rodzinna. Ja ją mam imójsyn też ,aczkolwiek prowadzi bardzo higieniczny tryb życia.Trzeba bardzo pilnować poziomu cholesterolu .Mój syn był ostatnio u hepatologa Może taqm właśnie powinieneś się udać czy powinienem juz myslec o swojej śmierci..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 868

.. ...moim nadciśnieniem i cholesterolem to lepiej by było trochę schudnąć. A teraz taka podobna do mamy się zrobiłam. Ona właśnie była z brzuszkiem kobieta: ) No dobra nie smuce już tylko za sprzątanko się biorę i obiadek goruję. Mięsko gotowane z ryżem: ) Ciekawe jak wytrzymam bez smażonych..

Morfologia krwi - wyniki

.. ...a jak z cisnieniem?i cholesterolem?Pozdrawiam Kosma nie masz obrzęków kostek twarzy potas za wysoki idż do lekarza dostaniesz lek na odwodnienie i potas i morfologia powinna się unormować ,a jak ciśnienie witam bardzo prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L..

Koronografia - mam pytanie - ktoś sie na tym zna?

.. ...nagromadzonym w zyłach cholesterolem. O 19 natomiast ma robione jakies Act czy cos podobnego. Co to takiego? Pierwsza sprawa - koronarografia jest badaniem obrazowym naczyń wieńcowych ( tetnic ) . Tata miał wykonaną tzw. angioplastykę , najpewniej z wszczepieniem stentu , czyli takiej..

Atrox - pytanie do stosujących ten lek na podwyższony cholesterol

.. ...związku z podwyższonym cholesterolem lekarz zalecił mi przyjmowanie Atroxu. W związku z długą listą potencjalnych działań niepożądanych mam pytanie do osób przyjmujących ów specyfik - jakie są Wasze doswiadczenia związane z pzyjmowaniem tego leku? Też sięboję, a mam przepisany...

Powiększona prawa komora - wada czy fizjologia?

.. ...ok. miewam problemy z cholesterolem od roku lykam sortis 40 i wyniki sa w normie. moze jakbym zmienil diete to moglbym odstawic ten lek? Czy ja mam wade serca? czy mozna z tym życ? moze ktos cos doradzi? jak czytac te wyniki? wielkie dzieki phantommm a mówiłeś lekarzowi że trenowałeś..

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...dawna miałam problemy z cholesterolem, co doprowadziło do poważnej choroby wieńcowej. Do Anina zostałam skierowana na koronarografię, po której zostałam zakwalifikowana do operacji by - passów. Operował mnie dr Piotr Kołsut z II kliniki kardiochirurgicznej. Przez okres 2 lat czułam się..

Wyniki badań krwi, niski cholesterol

.. ...i o co chodzi z tym cholesterolem? bede bardzo wdzieczny za pomoc. jeszcze jedna rzecz to ze ostatnio mialem troche stresujacy okres zyciu pzdr: ) Mam ten sam problem co do niskiego cholesterolu, byciu nerwowym oraz zbyt niskim cisnieniu. Niski cholesterol często występuje w przypadku..

Skoki ciśnienia przy pomiarach

.. ...zawsze w normie łącznie z cholesterolem i cukrem. Pomiary ciśnienia dokonywałem miernikiem OMRON M6 jak i pożyczonymi tego samego typu lub tej samej klasy ( legalizowane ) Wszystkimi wychodzą mniejsze ciśnienia przy drugim i następnych pomiarach w krótkim odstępie czasu i to niezależnie..

Niska hemoglobina i wysoki cholesterol

.. ...ojciec ma problemy z cholesterolem. Dodatkowo antykoncepcja w tabletach już 15 lat stosowana!!! CZy niska hemoglobina i wysoki cholesterol mogą powodować w konsekewncji niewydolność serca?? Zapchane żyły przez blasze miażdzycową i niedotlenienie można jakoś leczyć? DO jakiego lekarza ma..

Wysoki cholesterol a 21 lat

.. ...że ludzie z wysokim cholesterolem rzadko zapadają na choroby nowotworowe ? : ) może przed badaniem coś ciężko strawnego było zjedzone? ważne są proporcje LDL do HDL,ale LDL jest za dużo,a to nie dobrze, możesz mieć genetyczne tendencje do wysokiego cholesterolu, a trójglicerydy na jakim..

Wzrastające OB

.. ...organizmie.Pozdrawiam Zrob leukocytoze z rozmazem/biale krwinki/i Zrob CRP,to jest białko ostrej fazy.jest wazniejsze i gorzej jak jest podwyzszone.nie ma to jednak zwiazku z cholesterolem a ze stanem zapalnym...

Róznica pomiędzy Lipanthyl a Vastan !!!

.. ...mam problemy z wysokim cholesterolem i trojglicerydami,cholesterol 320( mg/dl ),trojglicerydy 3100.Biore liphantyl 267,od pol roku codziennie,dzisiaj mialem badanie krwi,nie wiem czy dalej brac ten lipanthyl?To zalezy od wynikow krwi! Czym zastapic ten syntetyk?Moja mama i brat takze..

Mam problem

.. ...poprawne... a jak u niego z cholesterolem i ciśnieniem????Jak żle ,to niech pije nalewkę ziołową wenoforton na poprawę krążenia.Czy on codziennie się rusza?Jak zalega na kanapie,to żle.Jak z sercem w porządku ,to bóle w klatce mogą być od kręgosłupa szyjnego i piersiowego.Trza..

Co jeszcze mogę zrobić?

.. ...A jak tam u ciebie z cholesterolem? Badałeś? jeżeli do tej pory miałeś ciśnienie prawidłowe - to podwyższenie ciśnienia może być od choroby nerek,tętnicy nerkowej,po stosowaniu hormonów sterydowych,a nawet nadczynności lub niedoczynności tarczycy....Najpierw trzeba znależc..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...wenoforton?a jak tam z cholesterolem? a moze ziolka na uspokojenie brac przez dłuzszy czas? a moze to nerwy - - - zbadac poziomy poszczególnych pierwiastków we krwi.Mg,K,Ca,P. jesli to nerwy,to kup se aspargin,magnez i wit,B6.ziółka uspokajajace,ziółka brac długotrwale. Cholesterol u..

Dziwny stan serca

.. ...ci sukcesu z wagą i cholesterolem!Trzymaj tak dalej.Jeśli chodzi o Wyniki cholest.,to miałem wyższe i bez leków dałem radę zejść do normy.Dieta plus pływanie lub rower.Tylko ze trzy miesiące to trwało.Dieta obniżająca chol.jest smaczna.Cała rodzina tak się żywi.u mnie.Lekarz,który przy..

Domowe przykłady natychmiastowego zbicia ciśnienia

.. ...jak u twojej mamy z cholesterolem?Jak za duży ,to przeczytaj artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * i zastosuj dietę obniżającą cholesterol.To równiez korzystnie wpłynie na ciśnienie.A ty żywiąc sie tą dieta też skorzystasz. Wlasnie mama bierze leki na nadcisnienie juz chyba z 2..

Kłujące bóle pod lewym obojczykiem

.. ...jeszcze badania po za cholesterolem zrobić? a moze ten lekarz nic nie wiedział o zatorowości.Zrób badania zw. z krzepliwoscia krwi,chyba czas krzepnięcia czy cóś * * .I zmień dietę,duże ograniczenie tł. zwierzęcych,a zastąpić je tłuszczami roślinnymi. ,I schudnżć się postaraj,więcej..

Internista na badaniach odrzucił mnie ze względu na cholesterol - Str. 2

.. ...i co w tedy z twoim cholesterolem?pracodawca nie będzie tego widział a twój organizm będzie niszczał.Może lepiej zostać tym przedstawicielem handlowym - czy to jest zła praca. Życzę Ci spełnienia twoich marzeń i DUŻO ZDROWIA.To co ja napisałam w innych postach to tylko z troski bo ja..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...osoby z gigantycznym cholesterolem ,co jest kwestią dziedziczenia tej skłonności.To oni powinni brać leki.Napiszę ci ile miał mój tata:HDL25,a jest 58,trójglicerydy 237,a jest 100,LDL 220,a jest 160.I to wszystko w ciągu 4 miesięcy diety.A teraz całyczas już się tak odżywia i jest..

Pieczenie serca i ścisk w klatce piersiowej

.. ...choruję na tocznia układowego ale problemy z sercem zaczęły się wcześniej. mam pieczenie i ścisk w klatce piersiowej nawet jak leżę, miałam robione ekg i usg serca ale nic nie wykazało a jak z cholesterolem?..

Mnóstwo objawów sercowych, nerwica?

.. ...poza lekko podniesionym cholesterolem ) byly w normie. Testy hormonalne wykazaly podniesiony poziom kortyzolu, ale endokrynolog nie znalazl przyczyny somatycznej ( np. w postaci hormonalnie aktywnego guza ). Poniewaz tetno zmienialo sie zbyt raptownie i bylo troche za wysokie lekarz..

Prosze o ocenę wyników

.. ...proponuje troche zjechac z cholesterolem do ok. 170 - 190 max. trojglicerydy ok super ! Poziom AST i ALT w normach Natomiast morfologia wszystko w normach ! Pozdrawiam, benol z cholesterolem zjedziesz w dół jak b edziesz je ść dużo mniej tłuszczów zwierzęcych ,a w to miejsce codziennie..

Złe samopoczucie

.. ...problemy z cisnieniem i cholesterolem ZAMIAST zmienić styl życia i odżywiania biorą leki,podczas gdy mogliby osiągnąć ten sam efekt wykazując odrobinę dyscypliny i dbałości o siebie.Sami się nakręcają czytając o chorobach w internecie i wymyślają czarne scenariusze.Warunkiem dobrego..

Przepychanie (czyszczenie) żyły szyjnej

.. ...roślinne.Moja kol. ma tatę z cholesterolem,ale ma 82 lata i nie chce ograniczyć tłuszczów zwierzęcych i opycha się boczkiem,podrobami,żółtym serem i nie chce słuchać o zmianie diety.A dieta jest kluczową sprawą,bo ja widzę dobre rezultaty.A jeszcze jej ojciec pali ,a to jest juz gwózdż..

Interpretacja wyników badania krwi

.. ...ci udanych zmagań z cholesterolem. - - - - Doświadczony w obiżaniu cholesterolu [na własnej skórze]. Wielkie dzięki za przepisy : ) Ja od zawsze jadałem dosyć tłusto i ostro, ale jakoś to kompenowało ciągły ruch ( siatkówka, koszykówka - prawie codziennie ) Dwa lata temu wyprowadzilem..

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...ludzie z gigantycznym cholesterolem,ale to dziedziczne i rzadkie.Po zawale nalezy zmienić styl życia i odżywiania.Nawiasem mówiąc dieta obniżająca cholesterol jest bardzo smaczna.U mnie w domu wszyscy sie tak żywimy,nawet ja choć mam dobry cholesterol i choroba wieńcowa mi nie grozi.Jem..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...długie spacery ,walkę z cholesterolem. kochani papieroski trzeba odstawić. 0032477878677 BRUXELES, KRZYSZTOF CZ. Półtora roku po operacji,jeden baypas metodą MICKAP bez otwierania klatki piersiowej,regularnie brane leki i zero papierosów. Na razie jest dobrze. pozdrawiam wszystkich..

Wysokie trójglicerydy i niedoczynność tarczycy

.. ...ten sam sposób,co z cholesterolem,a więc błonnik[otręby owsiane - 2łyżki dziennie],duże ograniczenie tłuszczów zwierzęcych.Codzienne jedzenie tłuszczów roslinnych[oliwa z oliwek extrrra wergine ze 3 łyżki dziennie dodana do zimnych potraw np.do śledzi z cebulką,do sałatek],2x w tyg...

Dziwny ból rąk i nóg

.. ...rowerek treningowy i gimnastyka. Żadbych badań nie robiłem, ale zrobie. Dziekuje za odpowiedź no i co bóle przeszły?pytam bo mam to samo? Tak Przeszło : ) no to fajnie ale co waśc robiłeś że przeszło?..

Utrata czucia w nogach

.. ...dziennnie.Nie siedż długo bez ruchu.W pracy jak siedzisz też rób przerwy na gimnastykę.Jak u ciebie z cholesterolem/? Może miażdżyca się kluje...Dieta - ograniczenie tłuszczów zwierzęcych ,a dużo roślinnych...

Cholesterol- interpretacja wyników, podwyższony LDL

.. ...trójglicerydy, pozazdrościć. Z cholesterolem nie ma tragedii, nigdy nie ma się jednakowego poziomu, jak codziennie robiłabyś badania to były by inne. Powodami mogą być, stres, branie jakichś leków ( antykoncepcyjne ). Masz nerwicę lub inne lękowe zaburzenia? ja mialam cholesterol 118 i..

Radzimy sobie z nerwicą

.. ...wyniki krwi sa ok poza cholesterolem mam 243( dopuszcz.200 ),ale powiedzial ze mam sie nie martwic bo mloda jestem i to nie szkodzi,pozatym wyszla mie niedoczynnosc tarczycy ale mala bo dopuszcz.jest do 4 ja mam 4.72 endokrynolog dala mi LETROX lekarz znajomy byl bardzo zdziwiony..

Zwęzona aorta? Nerwica? Podwyższony cholesterol? Może coś innego..?

.. ...stwierdzili ze ma cos z cholesterolem lub nerwice.. Boje sie o niego:( ( czy ktoś miał podobne objawy? Co to wszystko moze oznaczać? poradzcie co robić, gdzie sie skierowac??:( ( ( ( Pozdrawiam, Milena Jesli to ma jakiś związek to czesto lapia go skurcze łydek ale nie puchną i ma..

Echo serca

.. ...jak u twojego męża z cholesterolem? Polecam przeczytać artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * S.Gromadzkiego i stosować zawarte tam zalecenia.Kupić nawet używany rowerek treningowy i niech ćwiczy po trochu kilka razy dziennie w miarę możliwości organizmu.Tylko codzienna dawka..

Trójglicerydy - pomocy

.. ...walkę z tym cholernym cholesterolem. : ) mam tylko 40 lat! co będzie potem jeśli teraz nic nie zrobię? dawajcie znać jak coś wam jeszcze przyjdzie do głowy! dzięki za porady! nigdy tu wcześniej się nie logowałem i nie sądziłem, że tak można na Was liczyć. serdeczne dzięki!! do stefana..

Zawroty głowy.

.. ...cholesterolu:całkowity,LDL,HDL i trójglicerydy.I z wynikami do lekarza.I z zapiskami cisnienia przez jakieś 2 tygodnie. Łykaj magnez z witaminą B6 i pij sok pomidorowy,podobno wtedy magnez lepiej się wchłania..

By-passy

.. ...u osób z prawidłowym cholesterolem, aktywnych, bez cukrzycy. Do końca nie wiadomo dlaczego. 3. Stenty zakłada się do tętnic wieńcowych. Jeżeli dochodzi do zwężenia w stencie, to NIE USUWA się stentu, a bypass wszczepia się poniżej miejsca zwężenia. Więcej na temat operacji bypassów,..

Echo serca-proszę o interpretację - Str. 2

.. ...zależności pomiędzy cholesterolem ( bo po to zmieniłeś zwyczaje dietetyczne? ) a nadciśnieniem. Jest natomiast sporo w necie nt. wpływu warunków pomiaru na ciśnienie, tzw. nadciśnienie białego fartucha itd. Ciśnienie jest podobnie jak tętno parametrem dosyć labilnym i jednorazowy pomiar..