Choresterol

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 895

.. ...nadciśnienia, problemy serca, choresterol :( kolejna bajka lekarzy by zrobić biznes na lekach i wciskaniu kitu ludziom ) , to wszystko jest podyktowane czym i jak jemy sam ostatnio przeczytałem są dwa tomy... praktycznie wszystkie choroby naszego ciała są błędnym odżywianiem się ,złym i..

Bajpas i praca

.. ...badań krwi w kierunku choresterolów miałam w normie. Więc z tą pracą nie jest to takie oczywiste. To jest teoria, którą głoszą lekarze. Praca to niekoniecznie stress ,a taka , ktorą sie lubi moze nawet poprawić samopoczucie. Na ryzyko choroby wieńcowej sklada sie wiele czynnikow , stres..

Niedoczynność tarczycy - Str. 15

.. ...napisana na wyniku?bo już nie pamietam jaka jest... W moim wyniku jest napisane że norma TSH to 0,27 - 4,2. zaba wynik swiadczy o nadczynnosci Ja spadam z wagi i jestem spokojniejsza gdy zażywam Letrox 50..

Serce a sterydy

.. ...zatykanie żył w koło serca choresterolem, podwyższone cisnienie tętnicze( 2 z 3 powodów powstawania miażdżycy ). Istnieje ryzyko zwężenia * światła * żył wieńcowych i przez to ryzyko zawału. Mogą też powodować zaburzenia rytmu serca bo silnie zaburzają gospodarkę mineralną odpowiedzialną..

Krew i mocz - co oznaczają te wartości?

.. ...kreatynina 100 umol/l 71 106 choresterol 6,06 umol/l h 3,36 5,16 ast 41 u/l h 10 37 alt 36 u/l 10 37 aso 116 iu/ml 0 200 clairty clear glu negative bil negative ket negative sg * =1 mm p.h 5,5 pro negative uro 0,2eu/h nit negative blo negative leu negatiwe prosięłbym o odp czy cos z tymi..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...sortis i potem tulip na choresterol czyli na statynie do tego dochodzily aklotin przez rok i polokard 150 końska dawka którą mi zmniejszyli na acard 75, wizyty u kardiologa kończyly sie jest dobrze widzimy sie za pół roku.Więc poszedlem do zwyklego domowego lekarza który na pierwszej..

Badanie poziomu lipodów

.. ...komentarz do wynikow: Choresterol calkowity 178 mg/dl Choresterol HDL 45 mg/dl Choresterol LDL 116 mg/dl Trojglicerydy 83 mg/dl W moim sprawozdaniu z badan, napisano, ze prawidlowe HDl dla mezczyzn powinno byc wieksze od 55 mg/dl. Na amerykanskich stronach doczytalem sie ze min, to 35..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 57

.. ...trochę spacerów i żaden choresterol nikomu nie zagrozi. Natti zbadaj se to będziesz spokojniejsza bo to jest mękka psychiczna. Ja robiłem to badanie pod koniec marca i było ok. więc na razie tego nie będe powtarzał. ja robiłam i miałam 230 cholesterol ale nie wiem jakie sa normy wiecie..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...dobrych kilku lat, ma sie choresterolu LDL co niemiara itd. nalezy wymoc dokladne badania, lacznie z koronografia. Wczesne wykrycie zmian miazdzycowych pozwoli na balonikowanie, stentowanie czy wreszcie na by - pasy. I wtedy jest duza szansa, ze nie rozwalimy szczegolnie lewej komory..

By-passy i nadwaga po operacji - Str. 2

.. ...materii i regolujacym choresterol. To bezdyskusyjne. Inaczej sprawa ma sie jak mowimy o chorobie alkoholowej. Alkohol wylacza sie podczas powaznych schorzen watroby, trzostki, serca, wysokiego nadcisnienia itd. Po by - pasach, bez tych wspomnianych poprzednio dolegliwosci ZALECANE jest..

Wyniki Holtera - czy to się leczy?

.. ...g%15,8 Ermln/mm 5.00 choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. migotanie przedsionków nie jest tym samym co skurcze dodatkowe - powinnaś iść do lekarza. Długotrwałe migotanie moze się..

Cholesterol a alkohol

.. ...ustabilizowanym poziomem choresterolu * - dieta, proszkami? O ile choresterol stabilizuje sie naturalnie a nie pomaga dieta to trzeba brac leki triglicerydowe, o ile bieze sie juz proszki choresterolowe to raczej sie nie bieze juz dodatkowo od triglicerydow a ogranicza sie ich dieta i..

Betaloc a sylwester z alkoholem

.. ...g%15,8 Ermln/mm 5.00 choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. i Ty te wartosci nazywasz cisnieniem ani jedno ani drugie to nie wysokie zalezy ile masz lat to 150 troche wyzsze niepelny..

Skaczące cisnienie i nerwica

.. ...g%15,8 Ermln/mm 5.00 choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam wszystkich w nowym roku: )Regino,wydaje mi sie,ze to faktycznie nerwica.Ona z reguly daje o sobie znac dlugo po..

Analiza wyników badania serca

.. ...g%15,8 Ermln/mm 5.00 choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku echokardiogramu Wymiary [w rozkurczu] Lewa komora LVIDd - 45 Prawa komora..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...17,6% PDW - CV 38,1% Choresterol 178mg/dl Trójglicerydy 44mg/dl HDL 66mg/dl LDL 103 mg/dl Glukoza 81 mg/dl ALAT 22 U/L ASPAT 58 U/L Bilirubina 0,4 mg/ dl Mocznik 18 mg/dl Kreatynina 1mg/dl Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ drobne pomylki za ktore przepraszam, powinno byc WBC 0,38 x do..

Wyniki badań krwi, niski cholesterol

.. ...info! z tego co widze bilirubiny tez masz za duzo, byc moze to WZW ostatnio robilam sobie wyniki i tex wyszło że mam niski choresterol co z tym zrobić?pozdrawiam w wieku 20 - 30 lat nie przejmowac sie!..

Wyniki pierwszego badania krwi w życiu

.. ...1,2 GTP - 11 GOT - 14 Choresterol - 190 HDL - 40 LDL - 85 TG - 328 i właśnie ta ostatnia pozycja budziła znaczące zastrzeżenia mojego lekarza. Chciałbym prosic znawców tematu ( nie byłem u lekarza z tymi badaniami tylko żona je pokazała więc nie miałem jak się dopytać ) o odpowiedz na..

Interpretacja wyników

.. ...żelazo 97 Glukoza 93 Choresterol całk . 148 DHL CHoresterol 55 Kwas foliowy 2,3 Morfologia aktualna : HGB - 9.4 HCT - 30,5 MCV - 72,6 MCH - 22,4 MCHC - 30,8 Holter : częstośc rytmu: rytm min: 49 rytm maks: 197 rytm średni 87 najdłuższa tachykardia 0;16;30, 151 p/min najszybsza..