Choroba somatyczna objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1000

.. ...czyż nerwica nie jest chorobą duszy? a objawy somatyczne to tylko dodatek do całosci. Odnosnie twojego jedzenia jak piszesz papek i picia przez rurke ,miałam taki własnie epizod z jedeniem ale 2 lata temu i kosztowało mnie to 6 kilo w dół,ale jadłam drogą nauralną czyli przez usta i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 50

.. ...wykluczajac przerozne choroby a objawow mam mnostwo.Wyniki wychodza super a dla mnie kazdy dzien to koszmar i koszmarny lek przed objawami somatycznymi...najgorsze jest to ze tym lekiem dziele se z malenstwem ktore od 4,5 m - ca zyje w moim brzuszku... Wtedy powtarzam sobie CYTAT..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...nerwica to po prostu choroba emocjii, która objawia się różnymi dolegliwościami somatycznymi. Jestem tego żywym przykładem. W grudniu 2005 zaczęły się ze mną dziać różne dziwne rzeczy : puls 140 , zawroty głowy, sztywnienie mieśni, napady astmy, niesamowity lęk, zaburzenia widzenia, szum..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 73

.. ...miałam pojęcia o tej chorobie ani też o tym że ona tak zmienia moje życie, moje decyzje, to co robie, każdy dzień, to jak postrzegam świat,... chyba zmieniała mnie. Może to trwało bardzo długo aż wkońcu * przegrzałam * mój układ nerwowy i pewnego dnia TRACH - nie wytrzymał. I się zaczęły..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...badań, które wykluczają chorobę somatyczną. Aha i co ważne - taki stan prowadzi często do hiperwentylacji ( zbyt głębokie oddechy ) która nasila wszystkie ww. objawy oraz duszności i parestezje ( vide: drętwienie kończyn ). Jeśli badania nic niepokojącego nie wykazują, może to być na tle..

Nerwica nie jest chorobą!

.. ...myśli o nerwicy jak o chorobie. Ja również przez długi czas żyłam w błędzie. Dopiero pani psycholog uzmysłowiła mi to, że nerwica jest tylko zespołem objawów psycho - somatycznych. Gdy się o tym dowiedziałam od razu poczułam się o wiele lepiej. Przecież jestem zdrowa. Przez tyle lat..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 106

.. ...ciala. Szukalam w ty choroby somatycznej ale jak sie okazalo podloze moich objawow bylo inne. Dodam jeszcze, ze w przeszlosci moj tata naduzylaw alkoholu i rowniez czekalam kiedy wroci i czy bedzie awanturowal sie z mama. Pozniej zostawil mnie moj maz, powazna choroba dziecka i wiele..

Nerwica i leki Sulpiryd, Asertin, brać oba?

.. ...autem jezdze, czasem choroby wynajduje, ale najgorsze sa objawy somatyczne wywołane stresem bo tak to jestem zdrowy miałem duzo badan co myslicie? Faszerowac sie wszystkim? Siostra miała podobnie jak ja i jadła sam bioxetin i jej pomogł bez srodkow ubocznych... Chyba ze sulpiryd doraznie..

Leki antydepresyjne nowej generacji, leczenie nerwicy

.. ...wynikających z powyższych /choroby somatyczne/. Interesują mnie leki dostępne w polsce oraz stosowane na świecie, jako najnowocześniejsza terapia. Po lekach, jakie stosowałem dotychczas miałem objawy uboczne, co nie znaczy, że każdy je ma. Senność, zero libido, apatia, zmiana nastroju i..