Choroby a renta

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 3

.. ...lat byłem na rencie chorobowej. Na ostatniej komisji ZUS - owskiej ( listopad 2008 ) pani lekarz orzecznik stwierdziła, że jestem zdrowy i nie należy mi się renta. Z tego należy wnioskować, że choroba się wycofała. Jest jeden problem. Od kardiologa prowadzącego mnie dostałem właśnie..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 43

.. ...poniewaz jest po zatorze .chorobowe mu sie kończy w czerwcu.operacje miał w marcu nie wiem co mam robić ponieważ do pracy sie nie nadaje.prosze moze ktoś był w takiej sytuacji.czy w takiej sytuacji nalezy sie renta czy wyślą do pracy .mąż był kierowca.bardzo prosze o odpowiedzi Anna -..

Renta przy WPW i skierowaniu na ablację

.. ...sens czy dają na tę chorobę. W sumie chyba raczej nie dostaniesz czlowiek naprawde musial by umierac zeby przyznali mu rente i to jeszcze powiedzą ci ze mozesz pracowac przypadkieem jest moja znajoma ma stwardnienie rozsiane w stopniu zaawansowanym powoli paralizuje jej cala lewą strone..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa, stymulator serca, cukrzyca a renta

.. ...Witam, dwa lata temu zachorowałem na kardiomiopatię rozstrzeniową moja frakcja wyrzutowa wynosi ok.40%,cały czas pracowałem jako kierowca poj. ciężarowego,obecnie lekarz proponuje mi ubieganie się o rentę/oczywiście mam wszczepiony stymulator/ czy mam szanse na otrzymanie..

Czy osobie chorej na cukrzycę i chorobę wieńcową należy sie renta?

.. ...zaawansowaną rozległą chorobę wieńcową, teraz jeszcze czeka na badanie okulistyczne gdyż z jej wzrokiem też nie jest za dobrze bo cukrzyca już spustoszenie zrobiła w organizmie. czy w takiej sytuacji może się ubiegać o rentę i jakie ma szanse na jej otrzymanie. Pracę ma niestety siedzącą..

Niedoczynność tarczycy a grupa inwalidzka

.. ...tarczycy. Czy na tą chorobę moge dostać grupę inwalidzką ? e na pewno nie ja jestem po 14tu operacjach i kiedy kardiolog skierowala mnie na komisje to uznali ze nie nalezy mi sie renta do pracy i juz ja mam niedoczynnocs kory nadnerczy i tarczycy. mialam przyznana rente ale mi ja..

Drętwienie i osłabienie to objawy nerwicy?

.. ...mnie dodatkowy zestaw chorobowy tzw. zespół ( nie myślcie że muzyczny ) Reyno ( chyba od Reynoldsa. Tylko tego brakowało mi do szczęścia. I co wy na to? Współczuję wszystkim tym, którzy cieszą się posiadaniem na własność tego rodzaju zestawu przyjemności. Acha zapomniałem powiedzieć: w..

Renta chorobova

.. ...odpowjedzi na temat renty chorobowej.Mam 32 lata, 15 lat juz nie mjeshkam w POLSCE nie mam tam ani jednego dnia pracy.Ot trzech lat pije tabletki na cisnienie.dwa lata temu zostalem postrzelony w glowe,mjelem zrobiona operacje.Wglowje mam jeszcze trzy kawalki olowiu kturych lekaze..