Choroby błędnika

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 622

.. ...okropnie, bo wyszukujemy choroby * . To może lepiej męczyć się z błędnie postawioną diagnozą, że to tylko * nerwica * ??! Tak było u mnie, lekarze wmawiali mi depresję, a ja czułam się tak źle, że nie mogłam normalnie funkcjonować. Gdybym nie szukała na własną rękę, to byłabym teraz..

Wielki problem ze słuchem

.. ...temat co to może być za choroba.A może to jakieś dziwne zatrucie?Ale raczej wątpię.Chciałbym się spytać czy jakieś alternatywne terapie by mogły na to pomóc? Nie słyszałam o pasożytach uszu... Mozesz isc do laryngologa i prosic o skierowanie na badanie błędnikow. Nie pamietam nazwy,ale..

Zawroty głowy i utrata przytomności

.. ...podejrzewali go nawet o choroby układu trawiennego lub że jest uczulony na jakiś składnik pokarmowy.To nie to - niestety. Pewnego razu wybrał sie do kardiologa i okazało się że ma problemy z błędnikiem!kazała mu przejść prosto przed siebie z wyciągniętymi rękami do przodu i przy tym..

Ból głowy pojawiający się przy wysiłku

.. ...Jednak, aby wykluczyć stan chorobowy, koniecznie należy zrobić bardziej specjalistyczne badania. Zbadać serce, dno oka, błędnik, tarczycę, płuca, wykonać EEG, tomografię komputerową głowy. Koniecznie wybierz się do neurologa. Koniecznie! Później, ewentualnie, nie zaszkodzi wizyta u..

Dziwne mdłości

.. ...nabawiłem się jakiejś choroby lokomocyjnej lub uszkodziłem sobie błędnik, ale jednak nie... Czasami podczas jazdy jest mi niedobrze a czasami czuję się dobrze. Problemy zaczęły się podczas drugiego roku studiów. Wtedy to na sali wykładowej zaczęło mi się robić niedobrze i miałem uczucie..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...7 lat choruje na ową chorobę , przynajmniej tak lekarze twierdzą ze to to ,ale pomóc mi nie umieją.Na początku choroby porobiłem wszystkie badania: Tomografie , EEG ,całą serie badań neurologicznych , krwi , itp tip, komputerowe badania błędników , okulistyczne ,laryngologiczne , leżałem..

Ciagle, nieustajace zawroty glowy

.. ...sobotę przyjechali, mieli rację. To błędnik, czyli choroba Meniere - a. Jestem pewien że chory kręgosłup nie spowoduje takiego nagłego ataku zawrotów głowy, ale błędnik działa natychmiast. Pozdrawiam...