Choroby głowy i objawy

Zespół tachy-brady (tachykardia-bradykardia)

.. ...zatokowego, najczęściej na tle chorobowym ( miażdżyca, kardiomiopatie, choroby tkanki łącznej, zburzenia elektrolitowe, choroby tarczycy i inne ). Może również występować jako działanie niepożądane niektórych leków nasercowych. Objawy zespołu tachy - brady to zwykle napadowe utraty..

Objawy zakażenia HIV

.. ...się tak zwana ostra choroba retrowirusowa. Jest to efekt reakcji układu odpornościowego na zakażenia. Objawy są wysoce niespecyficzne, grypopodobne. Są to przede wszystkim ból głowy, gorączka, uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe, często dochodzi do powiększenia węzłów chłonnych...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 655

.. ...przed śmiercią, przed chorobą, która jest pewnie nie wykryta, bo lekarze się nie znają - to objawy nerwicy lękowej, więc bardzo Was proszę - dajcie sobie spokój. Wytłumaczcie sobie, że to nerwy a nie realne zagrożenie. Zacznijcie na ból głowy czy oka brać nie apap, ale krople..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 704

.. ...ciśnienie bo znowu coś mi ta choroba powraca duszności zawroty głowy ból w kladce nogi jak z waty osłabienie drźenie ciała nudności kołatanie serca sama wiesz jakie to objawy lekarz dał mi L - 4 na grype bo stwierdził że to grypa pare m - c miałem tak samo i to niebyła chyba grypa wtedy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 898

.. ...ze mam jakąs gorsza chorobę psychiczną niż nerwica przez ten stan nierzeczywistości i nie potrafie o niczym innym myśleć. dziś ta psycholog mi uświadomiła, choc w sumie wczesniej już tak myślałam ze te moje pierwsze objawy nerwicy czyli objawy zawałowe to związane z tym że mój tata zmarł..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...płatka.próbuję sie czegoŚ o tej chorobie dowiedzieć ale nikt nic nie wie.proszę jak cos będziesz wiedziała może czy to jest uleczalne to napisz mi.pozdrawiam i z góry dziękuję Witaj, u mnie zdiagnozowano tą przypadłość w 2000 roku. Objawy są dość gwałtowne tj.zawroty głowy, zasłabnięcia...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 32

.. ...objawy ( a to śmiertelna choroba ), że wiesz masz skurcze mięśni oddechowych, więc pomimo szczepienia, ja mam wszystkie objawy ( a pies po 50 dniach nadal żyje ), moja rana swędzi, mam gule, ciężko mi przełykac, mam bóle głowy, nudności, niby wszystko ok. bo pies żyje, ale normalnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 147

.. ...piersiach. Przyszła przerwa w chorobie i tak okresie wyjścia za mąż i pogrzebu babci nasiliły się. Czuję że się duszę że zemdleje, poza tymi objawami doszedł silny bół kręgosłupa i głowy mam stany lękowe że zaraz umre, serce zaczyna mi kołatać. Byłam u lekarza twierdzi że kręgosłup..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 161

.. ...wszystkich co walczą z tą chorobą. Ja na początku miałem następujące objawy duszność, czasami robiło mi sie słabo, zawroty głowy, trudności w oddychaniu, czasami nawet leci mi krew z nosa, niekiedy serce waliło mi jak oszalałe. Wszyscy mówili mi że jestem oslabiony i ze nie dosypiam. Po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 220

.. ...aby wykluczyć jakieś choroby, zbadałes głowę? Piszesz o kręgosłupie często się zdarza, że problem z bólem głowy jest od tego ale to musi lekarz stwierdzić bo nikt Tobie tutaj nie powie od czego te objawy. Nerwica moze zaatakować wszystko i być moze Twoje dolegliwości są na podłożu..

Napady duszności

.. ...jednoznacznie zdrowiu lub chorobie. Po echo będziesz wiedziała czy to serce. U mnie podobne objawy daje czasami płatek wypadający. Zrób te badania i daj nam znać co w nich wyszło, albo nie wyszło ; ) ) ) pozdrawiam : ) od jakiegoś miesiąca dzien w dzien boli mnie strasznie glowa i dodam..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...i to właśnie maskuje chorobę jaką jest refluks.A przez refluks faktycznie jest wiele objawów towarzyszących również chorobom serca.Sam mam chorobę refluksową i na dodatek * średni poziom nerwicy * , która wyszła jakiś czas temu.Refluks powoduje właśnie ból w klatce, pieczenie, ból i..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...paralizuje mnie strach przed chorobą. neurolog twierdzi,że jest małoprawdopodone żeby to był guz, ponieważ wtedy są tez inne objawy. Czasami zeby się uspokoic myslę sobie że to sa bóle napięciowe, tylko zastanawia mnie fakt czy wtedy bóle glowy trwają codziennie. Z drugiej strony wiem,..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...PNIA TRZEWNEGO. Jest to choroba rzadko rozpoznawana przez naszych lekarzy, gdyż daje mylące objawy. Najważniejsze z nich: - ból z lewej strony pod żebrami, szczególnie po posiłku - bóle żołądka - nudności, wymioty - zgaga - bóle w mostku - bóle i kołatanie serca - zawroty głowy -..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...dzięki Witam. Mam 15 lat. Chorowałam przez 2 tyg z objawami kaszlu i kataru. Po tyg przeszło ale został bardzo rzadki kaszel ( na katar - otrivin ) i codziennie mam stan podgorączkowy. Jakieś 4 dni temu bolała mnie prawa kość policzkowa. Potem przeszło. Wczoraj miałam ból w lewym łuku..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...serca,żeby wykluczyć chorobę układu krążenia i wówczas zwrócić się o pomoc do innego lekarza. Witam, typowe objawy napadów lękowych lub paniczno - lękowych. Zajrzyjcie na moją stronę o napadach paniczno - lękowych z agorafobią to przeczytacie moją historię i porównacie objawy może to coś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...nerwica to po prostu choroba emocjii, która objawia się różnymi dolegliwościami somatycznymi. Jestem tego żywym przykładem. W grudniu 2005 zaczęły się ze mną dziać różne dziwne rzeczy : puls 140 , zawroty głowy, sztywnienie mieśni, napady astmy, niesamowity lęk, zaburzenia widzenia, szum..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 296

.. ...długo szukam jakiejś choroby która pasowałaby do tych objawów.Co gorzsza WIEM że nie tędy droga i że tylko się wkręcam.Czułabym się komfortowo mając przy boku super lekarza, który natychmiast wybijałby mi te głupoty z głowy. Przaz tę depresję przeplatającą sięz lękami marnuję sobie i..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...również. O tej poważnej chorobie można przeczytać tu np. http://www.sfd.pl/CANDIDA - t285598.html Pozdrawiam. Witam. Ja sprawdził bym również Boreliozę. Daje bardzo podobne objawy. A prześwietlałaś kręgosłup szyjny czy wszystko w porządku????? DO MAJKI - zbadaj poziom hormonów tarczycy :..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...podejrzewałem nawet chorobę DCS ( tzw, kesonowa ), mam drętwienia palców prawej ręki, uczucia kłucia w łokciu lub kolanie itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. Witam. Od dłuższego czasu gdy leżę mam zawroty głowy, czasem raz a czasem kilka w ciągu dnia. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym, że piję dużo kawy, jestem osobą nerwową,stale boli mnie brzuch z nerwów, miewam ostre bóle głowy, które według lekarzy są wynikiem stresu. Ktoś mógłby mi coś poradzić lub..

Mrowienie prawej dłoni i stopy

.. ...nerwowym, czy może to inna choroba. Czy ktoś ma podobne objawy? Pozdrawiam A czy zdarza Ci się jeździć samochodem/pociągiem przy otwartym oknie z prawej strony ( zwłaszzca po wysiłku fizycznym )? Siedzieć w pracy na przeciągu/przy uchylonym oknie z prawej? Czy Twój kregosłup jest..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...moje rzekomo wymyślone choroby i kierują na różne badania( miałam już gastroskopie,ekg,usg brzucha,piersi,wszelkie badania ginekologiczne,enzymy trzustkowe,tsh, no i morfologie często robie )oczywiście wszystko w normie a ja wciąż czuję się chora,prawie wszystkie objawy znanych chorób do..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...najpierw miałam wykluczone choroby neurologiczne.powodzenia witam.mam podobne objawy.chciałbym sie dowiedziec jakie sa badania na tarczyce? Proszę o interpretację mr głowy . Badaniem uwidoczniono obecność licznych,drobnych hiperintensywnych w obrazachT2 - zależnych, PD i Flair ognisk,..

Dziwny bóle zatok

.. ...występuje przy zatokach jest okropny i trudny do zniesienia,a przy tym taki zatkany nos.Ból przeważnie przy pochylaniu do przodu głowy,ale ogólnie głowa bardzo boli i czoło.Takie masz objawy?Pozdrawiam...

Szybkie bicie serca, lęk, zawroty głowy

.. ...dobija,myslimy tylko o chorobie,musisz wyjśc między ludzi choćby sprubować wiem ze to trudne. A ja Ci radzę iśc do psychologa.Opisane przez Ciebie objawy mogą wskazywać na nerwicę lękową.Psycholog,na pewno podpowie Ci ,czy wymaga ona leczenia farmakologicznego. Póki co staraj się panować..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...nerwica czy też inna choroba wywołana wywołana przez zażywanie środków odurzających ??? Witam!!! Objawy , które opisujesz wskazują na nerwicę , jednak biorac pod uwage zazywane przez Ciebie środki odurzajace, moze to być bardziej zlozone zabuzenie psychiczne.wskazane byloby udac sie do..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...potrafią znaleźć przyczyn choroby. Choroby tarczycy dają objawy, które mogą przypominać nerwicę. Najważniejsze z nich: bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny..

Objawy nerwicy? często wybucham, denerwuję się

.. ...czy już objawy jakiejś choroby ? bardzo często wybucham..nawet bez powodu, wszystko mnie denerwuje, nie raz jakaś głupota potrafi mnie od razu doprowadzić do wybuchu i do płaczu. mogę dostrzec również labilność emocjonalną. dochodzą do tego często bóle głowy..w sumie dzień w..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...podejrzewa u mnie jakąś chorobę Zespoł W... ( nie pamiętam :( ) ale mówi że to typowe dla tej choroby objawy - nie mogę przebywać w zatłoczonych,zacienionych miejscach,długo w tym samym miejscu bez ruchu,jak w kolejce w sklepie,w kościele,w autobusie, bo zaraz mam zawroty głowy..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 3

.. ...polecam zapoznanie sie z chorobami takimi jak borelioza, chlamydia, mycoplasma Miałam podobne objawy, sprawdziłam TSH, wyszło 6. Okazało się że to niedoczynność tarczycy, nieduża ale po podaniu hormonów w małych ilościach jest lepiej. Później znów pogorszyło się, ale wystarczyło podnieść..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...jak zreszta : ) wiele chorob rodzi sie w naszej glowie juz sobie to uswiadomilem ;p jesli ty jednak masz te bole takie przeszywajace i mocne to moze jednak zglos sie do lekarza typowym objawem guza sa podobno takze wymioty : ) pzdr ;] Witam. Ostatnio gdy się masturbowałem miałem lekki..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...ewidentny objaw innej choroby? Witam, Ja też mam pieczenie głowy od jakiegoś czasu.Jest to strasznie nieprzyjemne, drażniące i uciążliwe. Nie wiem co to może być i też się zastanawiam. Czy ktoś jeszcze tak ma? Może to neuralgie czyli nerwobóle.Czasem objawia sie to pieczeniem..

Nerwica? to utrapienie!

.. Cześć wam moje choroba męczy mnie ponad rok , duzo objawów somarycznych głźwnie zawroty głowy,bóle w kladce piersiowej,szum w głowie,,ból mięśni nóg,brak apetytu,nogi jak ze słomy,drętwienie rąk,,mocne bicie sercana wakacjach zrobiłem wszystkie badania +tk głowy , laryngolog teź ok! neurolog ok! ,a ja czuje..

Ból głowy po jedzeniu

.. ...może to być zapowiedź choroby? Jak leczyć ten ból lub jak mu zapobiegać? Czy przy dłuższych objawach powinnam zgłosić się do lekarza? Nie określę dokładnie o co chodzi ale radze sprawdzić poza możliwością zakażenie i drożdżycą czy są jakieś zatrucia.Poza tym płukanie przewodu pokarmowego..

Zachwiania równowagi

.. ...oczami,nie choruję na żadne choroby ale czasami odczuwam kłucie w klatce piersiowej proszę o poradę dziękuję Witaj: - )Jezeli wystepuje objaw m.in.silnych zawrotow takiego ciagniecia w jedna str to moze byc błednik czasami boli mnie tył głowy Proponuję sprawdzić dietę poza tym i czy masz..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...objawy występują przy chorobach nadnerczy, więc warto też zrobić usg jamy brzusznej. Witaj: - )Masz to od kregosłupa szyjnego.SAM NAPISAŁES ZE WYNIK JEST ZŁY.nie martw sie.potrzeba Ci nastawic kregi. Przepraszam nie wiem czy szyjnego.napisales dyskopatia c5.w kazdym razie..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...po głowie chodzą mi choroby typu stwardnienie rozsiane itd. Może ktoś miał podobne objawy i potrafi pomóc ??? Z góry dziękuję Polecam wizytę u dobrego neurologa, badanie na boreliozę, rezonans głowy ( robię prywatnie w przyszłym tygodniu ), to wiele wyjaśni, mam podobne objawy, u mnie..

Żółty stolec, problemy gastryczne, osłabienie

.. ...złapałeś kolego dwie choroby naraz - to KIŁA i RZEŻĄCZKA. Objawy są właśnie takie. To często jedyny objaw przez najbliższe miesiące więc dobrze że go zauważyłeś. po ok. trzech miesiącach pojawią się owżodzenia głowy i genitalii, potem twój mózg zacznie płatać figle prowadząc do..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 26

.. ...Reniu! Ja się trochę rozchorowałam i leniuchuje pod kołderką - mam anginę,ale już jest poprawa! Weekend minął miło w sobotę sami goście,a w niedziele maż wyruszył z dziećmi na gościnę a ja mogłam spokojnie się wygrzać!Ale kurde kochani ostatnio znów sobie ładuje w główkie moje objawy,ze..

Uczucie zmęczenia i zawroty głowy

.. ...lat do tej pory nie chorowałem. Od 6 tygodni mam coś takiego. Jak idę dłuższy odcinek ( 1 - 2 km ) czuję się tak zmęczony, że dochodzę do siebie potem przez 2 - 4 dni. Trudno mi to określić ale nie mam ani zadyszki, ani serce specjalnie mi nie wali, jedyny objaw w trakcie dłuższego..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...też mam nerwice. Na tę chorobę się nie umiera , ale niestety jest ona bardzo uciążliwa. Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią ,..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj!ja na tę chorobę choruję już 2,5 roku.leczę się oczywiście.Moja choroba też się zaczęła po rozstaniu z narzeczonym plus to jeszcze miałam upadek - głową o beton.Też zaczęło się od bólów głowy i zawrotów i to mam przeważnie.Oczywiście są też mdłości,uderzenia..

Koszmarne objawy i strach

.. ...od nerwicy,u mnie ta choroba wlasnie tak sie zaczynala,dokladnie tak zeby sie uspokoic najlepiej by bylo zrobic badania glowki, tylko ze jak ci powiedza ze w glowie czysto, to zaczniesz podejrzewac ze masz chore serce, jak zabdaja serce, to pomyslisz ze moze watroba chora...i tak w..

Może ktoś mi pomoże bo lekarze nie umieją.

.. ...dużo. Niestety masz chorobę XXI( prawdopodobnie ) - istna plaga. a jakie badania robiłaś? jakie jest OB i CRP i morfologia z rozmazem?Jeśli Ok, to istotnie moze to być nerwica. Ogólne badania krwi i moczu i na tarczyce. Może zrób prześwietlenie głowy ... Witaj * spragniona odpowiedzi *..

Senność,Zmęczenie bóle głowy

.. ...zastanawiam i wymyślam nowe choroby szukam rozwiazania czasem myśle ze naprawde umre albo że odstane jakiegos udaru mózgu. Prosze o rade i pomoc.Dodam ze miałem wykryte nadciśnienei ale teraz od tygodnia cisnienie mam w normie eleganckie. może spróbuj magnez z witaminą B6,albo wit.B..

Interpretacja UKG serca

.. ...możliwości poznania historii choroby mojego wujka. Jak umarł miał 27 lat, a ja się nakręcam, trzy lata temu był jeden płatek, a teraz są dwa, czyli jest gorzej? Z objawów: szybko się męczę, przy nagłych ruchach, tj, szybkie wstawanie mam zawroty głowy, czy też na chwilę robi mi się..