Choroby kręgosłupa objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 85

.. ...Moje dziecko wróciło po chorobie do zerówki i znowu płacze, a ja tak w ogóle to fatalnie się czuję , boli mnie kręgosłup i wszystko jest do d...! Emilko nie oburzaj się ja czytam wszystkie posty i nawet jak nie odpisuję to i tak myślę o Was .Owszem jest to forum o nerwicy , ale nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 147

.. ...piersiach. Przyszła przerwa w chorobie i tak okresie wyjścia za mąż i pogrzebu babci nasiliły się. Czuję że się duszę że zemdleje, poza tymi objawami doszedł silny bół kręgosłupa i głowy mam stany lękowe że zaraz umre, serce zaczyna mi kołatać. Byłam u lekarza twierdzi że kręgosłup..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 220

.. ...aby wykluczyć jakieś choroby, zbadałes głowę? Piszesz o kręgosłupie często się zdarza, że problem z bólem głowy jest od tego ale to musi lekarz stwierdzić bo nikt Tobie tutaj nie powie od czego te objawy. Nerwica moze zaatakować wszystko i być moze Twoje dolegliwości są na podłożu..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...gdyby to było sm to choroba posunęla by się dalej poza tym za dużo tych objawów , cała nadzieja w tym rezonansie kręgosłupa, który będę miała tylko jeszcze nie znam terminu.Pozdrowionka gosiu w twoim przypadku to chyba faktycznie nerwy ale w moim niestety chyba coś więcej... ta lekarka..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...również. O tej poważnej chorobie można przeczytać tu np. http://www.sfd.pl/CANDIDA - t285598.html Pozdrawiam. Witam. Ja sprawdził bym również Boreliozę. Daje bardzo podobne objawy. A prześwietlałaś kręgosłup szyjny czy wszystko w porządku????? DO MAJKI - zbadaj poziom hormonów tarczycy :..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...podejrzewałem nawet chorobę DCS ( tzw, kesonowa ), mam drętwienia palców prawej ręki, uczucia kłucia w łokciu lub kolanie itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji..

Drętwienie palców

.. ...oznaka pogłębiania się choroby czy może to tylko od kręgosłupa? Jeśli robią się blade podczas zimna, to może to być objaw Raynaulda np. w chorobach serca. Niech z tym podejdzie do kardiologa dla pewności i czy nie jest inna przyczyna do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam. Mariusz. Nie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w..

Jaki lekarz? zanim wątroba mi wysiądzie od leków przeciwbólowych

.. ...lat ( wiem że niektóre choroby mają związek z wiekiem dlatego podaję ) Gdyby trzeba było doprecyzować coś co napisałem, proszę pisac bez wahania : ) cześć! sprawdż kręgosłup szyjny.Rezonans magnetyczny dokładniejszy.Ja od 5 lat cierpie na podobne objawy,2 lata leczono mnie na nerwice..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 612

.. ...nie miało to związku z chorobą - wiem na bank bo to nie te objawy! Mam nadzieję ,że dzisiejszy dzień będzie znacznie lepszy od poprzedniego i pozwoli mi normalnie funkcjonować. Pozdrawiam Was serdecznie,życzę miłego dzionka i uśmiechu na twarzy. Krystynka była wczoraj u lekarza ,dostała..

Problem z oddychaniem podczas wysiłku fizycznego

.. ...innych rzeczy, i mam chorobę scheuermanna, ( taka choroba kręgosłupa ), po za tym z racji tego, że się sporo udzielam jako uczeń, uczestniczę w wielu konkursach, w których podstawą jest polemika, mam jakieś objawy na tle nerwicy( tzn. sprawdzam po kilka razy czy wszystko jest dokładnie..

Prąd / uczucie przebiegającego prądu w głowie

.. ...poleję wodą! Czytałam, o chorobie która daje podobne objawy ale z tą różnicą że w niej prąd przechodzi przez kręgosłup aż do stóp, a u mnie kończy się na czaszce. Najlepiej pojsc do lekarza, ale z mojego nerwicowego doswiadczenia wiem, ze czlowiek z nerwica ma rozne objawy,..

Mocny Ból w klatce piersiowej

.. ...mostku co to może być za choroba czy ona może być związana ze sercem czekam na waszą pomoc Ps.Powiedzcie mi jakie badania muszę mieć wykonane aby stwierdzić co mi dolega czekam na pomoc pozdrawiam!!!! Uważam, że powinieneś również zwrócić uwagę na kręgosłup, ja miałam bardzo podobne..

Prosze o pomoc..Nie wiem co mi jest!!!!

.. ...to nie zdarzyło. Nie chorowałam wcześniej na nic. masz pewnie chory kregoslup i te objawy sa od kregoslupa tez tak mialem i czasem mam,udaj sie moze do neurologa moze cos ci poradzi rzeczywiście, to może być kręgosłup, koniecznie odwiedź też ortopedę. Ambrozy a powiedz coś więcej o..