Choroby kręgosłupa piersiowego

Kręgosłup, nerwy i zawał serca

.. ...poczytaj sobie na temat chorob serca i jak one przebiegaja ja tez sobie wmawialam ze doatane zawal umieram keidy mi za szybko bilooo postaraj sie wyciszyc Od dawna mam bóle w klatce piersiowej,dokładnie mostek.Ból promieniuje do lewej ręki i rozlewa się pod łopatkami.Lekarz wyklucza..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...wstępnie zdiagnozować chorobę po przez wywiad i badanie - osłuchanie serca i ekg. Te bóle mogą oznaczać wiele chorób, bądź nie chorobę. Mogą być przyczyną kręgosłupa, tarczycy, serca lub po prostu są to nerwobóle. Ale wiem z własnego doświadczenia że nie można lekceważyć bólów klatki..

Kłucie w klatce piersiowej

.. ...ciągle wymyślam nowe choroby. choruję na nerwicę depresyjno lękową mam pełną szafę leków. i szukam sama wyjścia i przyczyny tego kłucia bo powinno się znależć przyczynę a nie faszerować pacjenta lekami. czytając tu różne wypowiedzi zastanawiam się czy te bóle nie będą związane z..

Mrowienie w klatce piersiowej z lewej strony

.. ...szpitalem . tez wtedy chorowalem. mam 22 lata 190cm 92 kg prosze o odpowiedz aby wykluczyć zap. serca ( wsierdzia, osierierdzia, sierdzia ) zob. * Najnowsze * : * Proszę pomocy * . Pozdr Proszę wykonać zdjęcie RTG kręgosłupa,przyczyna leży u Pana w kręgosłupie.Z wynikiem udać się do..

Bóle w klatce piersiowej i plecach od 2 miesięcy

.. ...nie wiadomo co to za choroba. Kręgosłup mam zdrowy, nie dzwigałam. Co mogło doprowadzić do takiego stanu i jak się wyleczyć? Proszę Was, kto przechodził przez coś podobnego i ma to już wyleczone, niech napiszę jak się leczył i co mu pomogło. Bardzo będę wdzięczna za rady. Ja tracę..

Mocny Ból w klatce piersiowej

.. ...mostku co to może być za choroba czy ona może być związana ze sercem czekam na waszą pomoc Ps.Powiedzcie mi jakie badania muszę mieć wykonane aby stwierdzić co mi dolega czekam na pomoc pozdrawiam!!!! Uważam, że powinieneś również zwrócić uwagę na kręgosłup, ja miałam bardzo podobne..

Bóle pleców między łopatkami

.. ...spirytusem,a nawet połóż się na termoforze.Może nie wygrzałaś się ,a chodziłaś w czasie choroby.Głowa też może boleć od kręgosłupa szyjnego lub piersiowego.Jeśli jest np.skrzywienie. lub zwyrodnienie...