Choroby serca nadkomorowe

Antagoniści receptorów wapniowych (Ca blokery)

Antagoniści receptorów wapniowych (Ca blokery)

.. ...antagonistów receptorów wapnia. choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, nadkomorowe zaburzenia rytmu serca, kardiomiopatia przerostowa. Działania niepożądane Ca - blokerów. niedociśnienie, bóle i zawroty głowy, zaparcia, uczucie zmęczenia, bradykardia - zwolnienie rytmu serca..

Częstoskurcz

.. ...wynikająca z procesów chorobowych. I tak, rytm serca wzrasta w gorączce, wzrasta także w przypadku krwotoku lub anemii ( np. z niedoboru żelaza ). Biorąc pod uwagę układ bodźcoprzewodzący serca, częstoskurcze możemy podzielić na nadkomorowe i komorowe. Częstym mechanizmem powstawania..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 39

.. ..... od prawie 3 lat chorowałam na napadowy częstoskurcz nadkomorowy... akcja serca przekraczała niekiedy 260 uderzeń na minutę ... lekarze byli bezradni, nic nie pomagało, ani leki, ani kroplówki.. po prostu nic... jak głupia jeździłam do kardiologa dziecięcego i nic... mama w końcu..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 86

.. ...nawet jesli nie to ta choroba moze miec swoje piętno w przeszlosci!!!!!!!!!martwie sie,bo jest to uciążliwe na dłuższą metę,nie chce tak zyc!chce zeby bylo normalnie!tak jak kiedyś.........a nie umiem sie z tym uporac!!!!!!!!!!!!!! napadowe nadkomorowe bicie serca????????? ktos z was..

Napadowy częstoskurcz nadkomorowy

.. ...ablacji mosi byc konkretna choroba serca np migotanie przedsionkow trzepotanie itp a jak mialas stwierdzony cestoskurcz nadkomorowy ze pytasz kiedy ablacja Bardzo dziekuje za moja odpowiedz.kiedy 20 lat temu pojawil mi sie pierwszy raz napad arytmii - lekarz nazwal to czestoskurcz..

Częstoskurcz nadkomorowy a komorowy

.. ...sprawach dotyczacych chorob serca. Myślę,ze chyba nikt,kto nie ma pojęcia o chorobach serca nie udziela odpowiedzi na tym forum. Nie sądzę też,aby ktokolwiek udzielał specjalnie odpowiedzi nieprawdziwych. Fora służą do wymiany opiniami i udzielania odpowiedzi. Na pewno nie może to..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór

.. ...) bez współistnienia choroby serca. Jeśli jednak występuje choroba serca to dla każdej choroby są inne normy. Najważniejsze jest to czy występują objawy sercowo - naczyniowe, to decyduje cz leczymy czy nie. dziekuje za odp a ile moze byc pobudzen nadkomorowych przedwczesnych na dobe max?..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 3

.. ...wmawiają co niektórzy chorobę psychiczną...bez łaski dzieki Moniko!!Przynajmniej Ty mnie rozumiesz.Pozdrowka widze ze sie rozmowa rozciagnela... dzieki Kasiu za wszystko...wszystko nie masz za co,naprawde nie masz: ) chciałam zyczyc wszystkich wesolych swiat,pisze to teraz,bo wiecej na..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 5

.. ...byłem bardzo słaby. Nie chorowałem na serce, wyniki ogólne doskonałe, cholesterol niski. Odżywiam się zdrowo. Zauważyłem , że atak arytmi był spowodowany silnymi emocjami. Co miało miejsce kilka dni temu i zakończyło sie utratą przytomności. Proszę o wyjaśnienie w jakim stopniu silne..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 107

.. ...zwykle ekg a co szukasz choroby nie szukam tylko mam arytmie nadkomorowa z czestoskurczami i ide dzis na echo; ) Witajcie nerwuski: - ).. Kiedyś do Was zaglądałam i pisałam o swoich problemach.. Dzięki Wam już wsiem co mi jest...Chciałam napisać, że odwiedzenie tego forum też mi dużo..

Dodatkowe skurcze nadkomorowe

.. ...calkowite usuniecie choroby. Ale niestety musicie miec dobze udokumentowana ataki poniewaz lekarz musi miec podstawy do zrobienia zabiegu moje dokumenty niestety nie wystarczyly do zabiegu i musze meczyc sie dalej. DZIEKUJE!!! Skurcze moga doprowadzic do przerostu serca chyba nie jest to..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...pojęcia czy to jakaś choroba czy to normalne. Po pierwsze nie mam stałego tętna ( nie mówie tu o przypadku gdy sie wysilam czy jestem zestresowana, chodzi o normalne spokojne dni, wakacje w końcu mam : ) ) z EKG wyszło, że mam rytm zatokowy miarowy i pojedyńcze niestałe pobudzenie..

Interpretacja wyników Holter

.. ...dowiedzieć na temat tej choroby serca co mam. Bo nie ukrywam,że trochę się obawiam. Zdarzyło mi się,że zemdlałam na w - fie zostałam przewieziona do szpitala i miałam robione badanie Holtera. Takie mam wyniki: 92 150 Qrs * ów średni rytm HR 69 max rytm HR 150 min rytm HR 45 82 -..

Bardzo silne bóle serca

.. ...wbijac do glowy jakies choroby ktorymi dodatkowo sie stresuje. Mozna to jakoś leczyc? Bo ja się bardzo o nią boję :( NIe dość, że ma to serce to jeszcze ma angine i codziennie ją boli głowa :( Strasznie się martwie :( Ja mam ciśnienie 150/90. mam 17 lat, 161wzrostu 46kg wagi, serce..

Częstoskurcz nadkomorowy w ciazy

.. ...lekarze wmawiaja mi jakies choroby... co dziwne ..jak chodze z holterem i jestem spokojna to wychodzi zle ...jak jestem zdenerwowana holter wychodzi w miare dobrze...pisze w miare bo mniej niz 6000 pobudzen nadkomorowych jeszcze nie miałam... Juliasz, co wykazało echo w osierdziu serca..

Silny atak nadkomorowy serca

.. ...sercowa * /hormony, inne choroby/ i może udać się ją leczyć inaczej niż od razu smażyć. zaufaj temu prof a jak zaproponuje ci ablację to warto to rozważyć. serio to czasem jedyna szansa na pozbycie się tego, bo leki tylko chwilowo uspokajają. a organizm się do leków przyzwyczaja i po..

Tachykardia zatokowa napadowa

.. ...fizycznego ( tachykardia zatokowa ). Typy tachykardii: tachykardia zatokowa, częstoskurcz nadkomorowy ( ang. Supraventricular tachykardia, SVT ), częstoskurcz komorowy ( Ventricular tachykardia, VT )...

Prosze o pomoc...bo nie wiem jak sobie poradzić:(

.. ...Nigdy wczesniej nie choroalam a tym bardziej nie mialam problemow z sercem :( Czy mozliwe ze ten Propranol tak dziala ze kiiedy zmniejsza sie dawke lub chce sie odstawic..zaczyna sie kolatanie itd??? czy ktos sie z tym spotkał,ktoś to miał..??? Jezeli masz nagle przyspieszone akcje serca..