Choroby serca woda

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 167

.. ...kardiologa wyszukać sobie chorobe co mi się nie udało. Dwa dni temu moja babcia trafiła do szpitala z niewydolnością krążenia. Zebrała się jej woda w płucach. Już czuła się zle podczas świąt co było widać, ale nie chciała nic powiedzieć. Wykryto u niej kardiomiopatie serca, dlatego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 259

.. ...ze ludzie maja gorsze choroby.mi pomaga tez w czasie ataku woda,pije dużo wody.pozdrawiam wszystkich. kochani dziŚ mam bardzo tragiczny dzien moje serce tak piĘknie pracuje Że widaĆ je przez ubranie a krÓtko mÓwiĄc wali jak oszalaŁe aŻ mi sŁabo zastanawiam siĘ jak dŁugo to moŻe trwaĆ i..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica - Str. 2

.. ...nie o tym jaką koleją chorobę możemy mieć ... czy na co umrzeć .. temat woda i to mętna .. nic dobrego z tego nie wynika ... tak samo wyniki to materiał dla lekarzy .. którzy przepiszą wam beta blokery czy jakieś to inne gówienko ... uzdrowić możecie się tylko dzięki własnej walce !!!..

Powikłania po operacji zastawek...

.. ...tym cukzyca to poważna choroba, uszkadzająca wiele narządów, więc na pewno opóźnia rekonwalescencję. Sama jestem po 3 operacjach serca ( dwie na otwartym sercu, drugą i trzecią w Aninie ) i po każdej z nich miałam jakieś komplikacje ( dwa razy woda w płucach, rozpad czerwonych krwinek )...