Choroby somatyczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...u mnie rozpoznano tą chorobę minęło pół roku . Ciągle jestem pod opieką psychiatry , ponieważ u nie choroba przebiega ze skutkami somatycznymi takimi jak omdlenia , bóle brzucha oslabienia. Wiem Ze tylk fachowa opieka lekarska psychoterapia i środki farmakologiczne trzymają mnie w jako..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 781

.. ...astmę bo astma jest chorobą psychosomatyczną. Chyba sama wiesz. Pozdrawiam Do misia Jezeli tak ci zalecił lekarz to okej niebedecie namawiac bo ja sama nosze asentre juz miesiąc w torebce. Jezeli chodzi o oddychanie to w listopadzie miałam robioną spirometrie i tez mam podobnie jak ty..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 852

.. ...operacje i zle wyniki i choroby i pobyy mojego syna w szpitalach bo naprawde bym oszalała widok mojego szwgra jak miał 15 lat i był warzywem i wiele innych spraw bo to jeszce bardziej pogłebia nasze dolegliwosci a wiem sama po sobie ze dolegliwosci somatyczne sa bardzo niemiłe ale one o..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1000

.. ...czyż nerwica nie jest chorobą duszy? a objawy somatyczne to tylko dodatek do całosci. Odnosnie twojego jedzenia jak piszesz papek i picia przez rurke ,miałam taki własnie epizod z jedeniem ale 2 lata temu i kosztowało mnie to 6 kilo w dół,ale jadłam drogą nauralną czyli przez usta i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 50

.. ...wykluczajac przerozne choroby a objawow mam mnostwo.Wyniki wychodza super a dla mnie kazdy dzien to koszmar i koszmarny lek przed objawami somatycznymi...najgorsze jest to ze tym lekiem dziele se z malenstwem ktore od 4,5 m - ca zyje w moim brzuszku... Wtedy powtarzam sobie CYTAT..

Dodatkowe skurcze - Str. 235

.. ...dawać takie objawy, a choroby somatycznej moz enie być - życzę Ci tego za cąłego serca: ) Musisz okiełznac ten lęk - jeszcze nic nie wiadomo....Wiem co czujesz, bo ja CIebie bardzo przypominam, niestety w ciązy dopadły mnie te dodatkowe skurczybyki, ale wierze mocno, ze po ciązy znikną:..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...nerwica to po prostu choroba emocjii, która objawia się różnymi dolegliwościami somatycznymi. Jestem tego żywym przykładem. W grudniu 2005 zaczęły się ze mną dziać różne dziwne rzeczy : puls 140 , zawroty głowy, sztywnienie mieśni, napady astmy, niesamowity lęk, zaburzenia widzenia, szum..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 73

.. ...miałam pojęcia o tej chorobie ani też o tym że ona tak zmienia moje życie, moje decyzje, to co robie, każdy dzień, to jak postrzegam świat,... chyba zmieniała mnie. Może to trwało bardzo długo aż wkońcu * przegrzałam * mój układ nerwowy i pewnego dnia TRACH - nie wytrzymał. I się zaczęły..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...badań, które wykluczają chorobę somatyczną. Aha i co ważne - taki stan prowadzi często do hiperwentylacji ( zbyt głębokie oddechy ) która nasila wszystkie ww. objawy oraz duszności i parestezje ( vide: drętwienie kończyn ). Jeśli badania nic niepokojącego nie wykazują, może to być na tle..

Czy to nerwica? zaczęło się od problemów z częstym oddawaniem moczu

.. ...to być jakaś poważna choroba somatyczna czy może to tylko ( a raczej aż ) nerwica? daves powiem ci tak ze to chyba na tle nerwowym poniewaz jezeli chodzi o te przelewanie w zolądku to ja rowniez to mam i to przechodzi pod zebra i tak coraz wyzej az wkoncu czuje kucia w okolicy serca..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...wykluczyć ten reflux i inne choroby somatyczne, które mogą ew. wg. niego wchodzić tu w grę i dopiero postawić diagnozę, że to depresja. Możesz przecież mieć te 2 dolegliwości naraz. Ach ci lekarze nie chca w ogole dawac na badania wszystko z laska na sama mysl krew mnie zalewa moja mama..

Nerwica nie jest chorobą!

.. ...myśli o nerwicy jak o chorobie. Ja również przez długi czas żyłam w błędzie. Dopiero pani psycholog uzmysłowiła mi to, że nerwica jest tylko zespołem objawów psycho - somatycznych. Gdy się o tym dowiedziałam od razu poczułam się o wiele lepiej. Przecież jestem zdrowa. Przez tyle lat..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 106

.. ...ciala. Szukalam w ty choroby somatycznej ale jak sie okazalo podloze moich objawow bylo inne. Dodam jeszcze, ze w przeszlosci moj tata naduzylaw alkoholu i rowniez czekalam kiedy wroci i czy bedzie awanturowal sie z mama. Pozniej zostawil mnie moj maz, powazna choroba dziecka i wiele..

Nerwica i leki Sulpiryd, Asertin, brać oba?

.. ...autem jezdze, czasem choroby wynajduje, ale najgorsze sa objawy somatyczne wywołane stresem bo tak to jestem zdrowy miałem duzo badan co myslicie? Faszerowac sie wszystkim? Siostra miała podobnie jak ja i jadła sam bioxetin i jej pomogł bez srodkow ubocznych... Chyba ze sulpiryd doraznie..

Duszności w klatce

.. ...jestem pod opieka psychiatry jestem po 2 pobytach w sanatorium o profilu psychosomatycznym i jest lepiej. ps nalezy wykluczyc wszystkie choroby somatyczne zeby stwierdzic ze jest to nerwica powodzenia...

Zawroty głowy przy ciśnieniu 120-80 i pulsie 140

.. ...pulsu czy mam jakaś chorobę somatyczną, chociaż byłem badany i jestem zdrowy. Chodzę do psychiatry i cierpię na nerwicę lękową. Właśnie wczoraj dostałem nowe proszki, może temu mi się kręciło. może to od leków,przeczytaj ulotkę jak je trzeba używać,może np. podczas posiłku,a ty wziąłes..

Leki antydepresyjne nowej generacji, leczenie nerwicy

.. ...wynikających z powyższych /choroby somatyczne/. Interesują mnie leki dostępne w polsce oraz stosowane na świecie, jako najnowocześniejsza terapia. Po lekach, jakie stosowałem dotychczas miałem objawy uboczne, co nie znaczy, że każdy je ma. Senność, zero libido, apatia, zmiana nastroju i..

Co to może być?

.. ...jako objaw poważnej choroby somatycznej .Kup sobie tabletki na uspokojenie Labofarmu i pobierz ,zobaczysz czy ci przejdzie .Jak nie to do lekarza .I nie rozciagaj uszu . Rzeczywiście, Ania, Kasss, przepraszam. Jednak mam mimo wszystko wrażenie, że Kasss nie mówi nam całej prawdy o tym..