Chrząstka

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...Costochondritis - bolesność chrząstek stawów II - V żebra bez obrzęku. Zespół ślizgającego się żebra - ból spowodowany nadmierną ruchomością w stawie mostkowo - żebrowym X żebra. Uraz - częsta przyczyna. Obecne uszkodzenia naskórka i zasinienia. Wzmożone napięcie mięśniowe wywołane..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 489

.. ...go ryjem jest różnia chrząstneła ja wodki nie pije Witam was.. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W sumie ten lewy bok rwie mnie już od tygodnia ( przy oddychaniu i kiedy ułożę się na prawym boku np. ). Dziś w nocy znowu obudziłem się przerażony, bolał mnie nie tylko ten przeklęty lewy bok,..

Silny ból w okolicach serca

.. ...mi w mięsień ( jakaś chrząstka czy kość ; ) i nie mogłam oddychać a jak juz miałam dosyć tego to musiałam wziąść głeboki oddech( a to boli jak cholera ) i poczułam jak poś tam sie przestawiło i potem tylko lekko pobolało i był spokój Hej jestem Marysia,mam 13lat mnie już od tygodnia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 160

.. ...dołowi – piąta chrząstka tchawicy, bocznie – pęczek naczyniowo - nerwowy szyi, ku tyłowi – powięź przedkręgowa. Węzina tarczycy ( łac. isthmus glandulae thyroideae ) łączy ze sobą oba płaty boczne. Zlokalizowana jest ona na przedniej ścianie górnego odcinka..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 2

.. ...przełykam, tak jakby chrząstki przeskakiwały, nie wiem jak to nazwać, a teraz doszło tak jakby blokowanie jedzenia jak przełykam ( nie zawsze tak jest ), ( po lewej stronie gardła ). Tak jakbym naciskał na gardło przy przełykaniu...Co to może być, czy ktoś sie spotkał z czymś takim??..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...niespokojnych nóg - brak mazi w chrząstkach co powoduje chrupanie kości przy każdym ruchu, ból wszystkich stawów i co psuje moje rzepki ( lekarz ortopeda powiedział, że być może w przyszłości będę potrzebowała protez ) - powiększoną tarczycę Chyba to wszystko : ) a mam 22 lata...

Guz w okolicy nadgarstka

.. ...komórek nabłonka lub chrząstki. Torbiele mogą być jedno - lub wielokomorowe [3]. Diagnostyka Rozpoznanie stawia się zazwyczaj na podstawie charakterystycznego wywiadu oraz badania fizykalnego. U wielu pacjentów można stwierdzić występowanie niebolesnego zgrubienia w okolicy nadgarstka,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1173

.. ...będzie wyciąć tą rosnącą chrząstkę szkoda gadać Dorotko ty mi się nie dołuj zawsze byłaś taka silna i myślę że dasz radę Pozdrawiam Cię kochana serdecznie Nati Kochanie nie zamartwiaj się na zapas poczekaj na wyniki ja wierzę że wszystko będzie dobrze musi być Pozdrawiam Cię kotuś Oj..

Nerwica? chrupanie w gardle

.. ...chyba ) , tak jakby chrząstki przeskakiwały, nie wiem jak to nazwać, 3 tygodnie wcześniej byłem chory na grypę i miałem pulsujący ból ( po lewej stronie szyi ) otrzymałem leki, kaszel gorączka itd. przeszło ale pulsujący ból nie, więc wybrałem się ponownie do lekarza stwierdził, że to..

Dziwne powikłania po sztucznej zastawce

.. ...mięśni, tkanek, kości, chrząstek, który ucierpiał podczas operacji. pola - nie panikuj. Natomiast slaweks ... nie wiem co Tobie napisać :( Do CougarV6, poznałem kiedyś gościa, który miał podobne objawy, okazało się, że jest uczulony na drut którym go zdrutowano, właściwie na skład tego..

Silny ból kolana

.. ...uzupełnienie ubytku chrząstki czy cos takiego miało nie bolec, albo przynajmniej złagodzic ból. niestety po 3 miesiacach boli bardziej a lekarz który przeprowadzał mi operacje powiedział ze mam nauczyc sie z tym żyć. nosze opaski uciskowe by jakoś funkcjonowac. bywaja dni ze nie chodze;/..

Bol przelyku... lek

.. ...przełykiem,ą konkretnie z samą chrząstką gardłową. Dziwne uczucie bólu , i drapania. A w szczególności gdy byłem bardziej zdenerwowany lub gdy już nie miałem sił. Przez okres nie całego miesiąca schudłem strasznie, moja narzeczona dziwiła się bardzo, była zaniepokojona tym faktem. Często..

Bóle głowy i pogorszenie wzroku

.. ...czasem szyja ( okolice chrząstki tarczowatej ) i szczęka z prawej strony ( okolice ucha, promieniuje do tyłu głowy ), po niewielkim wysiłku czuję się jakby mi miała wybuchnąć głowa ( może to za dużo powiedziane, ale jest pewien dyskomfort ). Tych objawów jest tyle, że nie wiem gdzie się..

Przeskakiwanie chrząstki w gardle

.. ...w gardle, tak jakby chrząstka, kostka czy jakkolwiek to nazwać wyskakuje ze swojego pierwotnego miejsca. Po poruszaniu głową w odpowiednim kierunku i podociskaniu sobie jabłka adama wraca tam gdzie powinna być. Najczęściej się to zdarza przy ziewaniu, czasami przy ruchu głową. Pewnie to..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...znajduja sie jakies chrząstki. Wczesniej te miejsce gdzie mi teraz chropocze bolało mnie przez 2 miesiace teraz bół przestał i chropocze xD. I jeszcze jedna faze mam co najbardziej mnie denerwwuje jak nabiram powietrze to mam przeskoki jakies w okolicy mostka ale grube przeskoki takie ze..

Uchooo !

.. ...3 dziurki... jedna w chrząstce.. ostatnio przebiłam czwartą... ale tam normalnie.. nie na chrząstce.. wyrosła mi taka gula... czy dostałam zakażenie ?! bardzo sie boje ! zakazenie poznać opo tym,że jest ciepłe to miejsce,czerwone lub ciemno czerwone,boli ,a gdy od tego miejsca idzie..