Chwilowa utrata przytomności

Zespół wazowagalny

.. ...Bezpośrednią przyczyną chwilowej utraty przytomności jest spadek ciśnienia tętniczego krwi i/lub rzutu serca, co powoduje przejściowe niedokrwienie mózgu. Podstawową sytuacją prowokującą omdlenie jest, w przypadku zespołu wazowagalnego, długi czas zachowywania pozycji pionowej ( np. w..

Dodatkowe skurcze - Str. 85

.. ...uczucie ( nie zawsze ) chwilowej utraty przytomności - tak to odczuwam. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Mariusz Może za bardzo brutalnie to określiłem ale przy mocniejszym przewracaniu się serca mam takie odczucia jakbym wisiał w próżni.Czy ktoś z Was też tak to odczuwa? do ficu777, ja..

Zanikający prąd sercowy?

.. ...objawia się to omdleniem i chwilową utratą przytomności ( 3 - 5sec ), jak się ocknęła serce szybko biło. Wcześniej zdarzało się to parę razy, może 1 - 2 do roku i wydaje mi sie ze przy np. jak coś ustało jej na żołądku i potrzebowała to zwrócić. Na kardiologi przebywa już tydzień miała..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 27

.. ...zaburzeniach rytmu zdarzają się chwilowe utraty przytomności, może trzeba rozważyć życie ze stymulatorem? Pozdrawiam Migaczy Witam wszystkich bardzo serdecznie.Ja właśnie czekam na ablacje w związku z zespołem WPW.Będę miała wykonywaną w Katowicach Ochojcu.Może ktoś mi przybliży troszkę..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...się przewracam mając chwilowe utraty przytomności. Silne bóle w klatce piersiowej. Drżenie rąk i rozdygotanie całego ciała a najgorsze to jest walenie serca, które bije jak po długim biegu. Najgorsze w tym jest to, że lekarz przepisał mi tylko leki uspokajające, spowalniające akcję serca..