Chwilowe bóle głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 685

.. ...pisk w uszach, dziwne chwilowe bóle głowy, zawroty głowy, bóle nóg itd.Długo można by wymieniać : ) Wcześniej także nie potrafiłam wychodzić z domu, czułam lęk gdy sama zostawałam w domu, bałam się nawet rozmawiać o chorobach.Z czasem zaczęłam się chyba oswajać z tymi dolegliwościami (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1017

.. ...są chyba ok. Mam też chwilowe bóle głowy i co chwilę wynajduję sobie przyczynę tego wszystkiego zamartwiając się jeszcze bardziej. Czy to wszystko podchodzi pod nerwicę? Czy powinienem wykonać jeszcze jakieś badania? Będę wdzięczny za podpowiedzi ; ) Jeden z lepszych filmow o leczeniu..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...wymiotuje, co przynosi chwilową ulgę :( . Co jakiś czas ta sytuacja się powtaża, ja sama domyśliłam się , ze to migrena !!! Tym bardziej, ze moja mama cierpi na nią już wiele lat praktycznie od dnia kiedy mnie poczeła :( . Neurolog stwierdził, ze mam depresię i ze mam iść do psychiatry,..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...nieraz zdarza sie że mam chwilowe zawroty głowy. Świetna wypowiedz - i.zenek - naprawdę podniosła mnie na duchu! Mam jeszcze pytanie;, czy koś z Was odczuwa silniejszy ból jak wchodzi z dworu do pomieszczenie z zimnego do ciepłego?? Jak w łazience mam kaloryfer na wysokości głowy, jak..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...zaczynasz bać się bólu - a chwilowo go nie czujesz - to ten ból wraca jak bumerang, i to czasem z jeszcze większym nasileniem? Wówczas cały dobry humor - który na chwileczkę miałeś, bo przecież nie bolało - zamienia się w depresyjny i lękowy koszmar. Takie bóle są charakterystyczne -..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...woda wręcz odwrotnie chwilowo ulga ale później jeszcze gorzej. Hej mam 30 lat i również sztywnieje mi kark jest to bardzo uciażliwe,lekarz stwierdził,że to nerwica,więc mam się uspokoić. To mogą być objawy nadczynności tarczycy.Trzeba by zrobić badania hormonów tarczycy TSH, Ft3, Ft4...

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...lat dokucza mi siliny chwilowy ból ( ucisk ) w jednym miejscu głowy ból zmniejsza się po ściśnieńciu głowy ... kadriologa, neurologa i innych lekarzy odwiedziłam dużo raz alr nikt nie potrafi zdiagnozowac co mi jest Beti jak na moje oko jesteś niskociśnieniowcem,mam identycznie jak ty -..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 598

.. ...odbierac to jako zwykły chwilowy ból i koniec. kurcze ale zaczęło mnie trzęść i telepać:/ nie mogę tego opanować i się uspokoić:( A tak już dobrze było:( Freciu ja przypominam sobie cały czas to co zawsze mi mówi kardiolog że serce ma prawo bolec tak jak odczówamy bóle głowy tak samo..

Puls a wysokie fT4

.. ...,głownie na ze względu na chwilowy brak sił,lekkie bóle głowy i jak stalem w pozycji pionowej to po chwili zaczynalem sie lekko chwiac. Wiec zrobilem nastepne badania. po 1.5 miesiaca od pierwszych na TSH FT3 FT4 bo je mialem zrobic,ale czasowo wyszlo ze zajelo to prawie 2 miesiace...

Ból serca, duszności i szybkie męczenie, nerwica?

.. ...pion.oraz bóle głowy chwilowy ale intensywny - jak porażenie piorunem . Moja babcia miała nerwicę bóle głowy wymioty ostatecznie okazało się że to bardzo poważne wymaga operacji. Jej siostra nerwicę serca już jako młoda panienka , babcia z drugiej strony rok temu wstawianą zastawkę. Czy..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...przyspieszyło. Było to chwilowe, ale od tego momentu już 3ci dzień, czuję sie nieciekawie. Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które..

Ciągłe bóle głowy i kłucie w sercu

.. ...ciągłe bóle głowy i i chwilowe kłucie serca serca czym to może byś spowodowane ? Czy powinnam zwrócić się z tym do lekarza? ile lat masz,czy masz nadciśnienie,cukrzycę ,nadwagę,czy palisz,dużo się ruszasz czy siedzisz czy dobrze się odżywiasz czy się makdonaldyzujesz - te wszyastkie..

Pulsujące bóle w tylnej części głowy.

.. ...muszę zatkać nos, przy chwilowym braku tlenu robi mi się ciemno przed oczami. Nie wiem, czy powinnam skierować się z tym do lekarza, czy to tylko z powodu nerwów i niewyspania. Chciałabym zaznaczyć, że poza lekami na alergię nie biorę niczego. Proszę o pomoc. : ) A nie jesteś w..