Chwilowe zawroty głowy

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. Zasłabnięcie jest chwilowym zaburzeniem świadomości, ale bez jej pełnej utraty. Mogą wystąpić zawroty głowy, mdłości, zaburzenia widzenia. W odruchu obronnym organizmu spada napięcie mięśniowe, pozycja pionowa nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu ośrodkowego układu nerwowego. Zasłabnięcie można określić jako..

Zespół MAS

.. ...sytuacja jest wystąpienie chwilowej asystolii, czyli braku czynności elektrycznej, a zatem również skurczowej, serca. Mięsień sercowy zatrzymuje się na kilka sekund. Objawy zespołu MAS zależą od czasu, jaki trwa asystolia. Poronna postać zespołu może ograniczyć się do wystąpienia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 26

.. ...że objawy nerwiciwe chwilowo sie uspokoiły ( nie mam zawrotów głowy, mroczków, uczucia omdlewania, kołatań serca ), to i uspokoiłam się ja. Zaczełam od sprzątania, ono pewnego dnia, 1,5 tygodnia temu, udowodniło mi, że jestem w stanie coś zrobić, przełamać się. To takie proste, a tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 685

.. ...pisk w uszach, dziwne chwilowe bóle głowy, zawroty głowy, bóle nóg itd.Długo można by wymieniać : ) Wcześniej także nie potrafiłam wychodzić z domu, czułam lęk gdy sama zostawałam w domu, bałam się nawet rozmawiać o chorobach.Z czasem zaczęłam się chyba oswajać z tymi dolegliwościami (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 687

.. ...reakcja na stres. Objawy chwilowo ustąpiły więc uznałam że taka była przyczyna. Potem jedna wróciły. Duszności nasilały się. Dodatkowo pojawiła się arytmia, częstoskurcz serca. Z dnia na dzień miałam coraz mniej siły. Pojawiły się zawroty głowy. Czułam się jak bym była pijana. Ciągle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 231

.. ...Wcześniej też miewałem takie chwilowe zawroty,( i wszytkie rozpoczynały się od mrowienia w tylniej części głowy ( gdzie szyja wchodzi do czaszki - tak mniej więcej : ) ) ale ten 40 sekundowy napad był przerażający. Zauważyłem, że pojawiają się wtedy gdy intensywnie myślę przed komputerem..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...nieraz zdarza sie że mam chwilowe zawroty głowy. Świetna wypowiedz - i.zenek - naprawdę podniosła mnie na duchu! Mam jeszcze pytanie;, czy koś z Was odczuwa silniejszy ból jak wchodzi z dworu do pomieszczenie z zimnego do ciepłego?? Jak w łazience mam kaloryfer na wysokości głowy, jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 202

.. ...tylko raz miałem takie chwilowe zawroty głowy ale to tylko przez moment, bo jak sobie pomyślę że zawiozą mnie do szpitala, od razu mi to przynajmniej trochę odchodzi. Już leżałem na badaniach na to więc kolejnych 4 dni nie mam ochoty zmarnować, bo i tak wypiszą mnie ze skurczami..

Serce bije nieregularnie

.. ...jeszcze dodać, że takiemu chwilowemu zaburzeniu rytmu pracy serca nie towarzyszy żaden ból, kłócie, zawroty głowy, czy uczucie słabości. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam. ja tez czasmi mam podobne objawy do twoich.kolatanie serca, nagle zabije mocniej tak po srodku klatki..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...gardle,dreszcze i czasami chwilowe zawroty głowy.Masakra powiem Wam.Napiszcie cos do mnie,moze mi się lepiej zrobi?Serducho wykluczyłam,bo zaczełam od tego...i z pikawką wszystko gra: ).Pozdrawiam cieplutko. Witam ja obecnie to przechodzę chciałbym spytać czy jest jakiś domowy sposób na..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...przeciwlękowo wię po nim chwilowo czujesz się lepiej.Koniecznie wybierz się do psychiatry/żaden wstyd/ z pewnością da Ci inne leki i poczujesz się lepiej.Z tym że leki to nie jedyna droga,dobrze zrobiłoby Ci pójście do psychologa,terapia,to naprawdę pomaga i pozwala wiele rzeczy..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...zarejestrowałam.Czytałam je po to,żeby się chwilowo pocieszyć,że moje dolegliwości są tylko nerwicą,jednak kiedy pojawiają sie kolejne znów panikuję.Tak jak chyba wszyscy tutaj biegam po lekarzach,którzy przepisują mi różne leki na moje rzekomo wymyślone choroby i kierują na różne..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...krazeniowe, niedotlenienie chwilowe, wizyta u kardiologa i neurologa - nieodzowna. A ojciec dyktator - powinien sie wrocic do sredniowiecza albo wejsc w zespol ojca rydzyka. To ten sam poziom myslenia. ( celowo pisze z malej litery nazwy - coby dodac * rangi * tym stworzeniom ). hej, też..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 6

.. ...decyzji pod wpływem chwilowego impulsu. Człowiek targany silnymi emocjami przestaje myśleć racjonalnie i łatwo popełnia wtedy błędy. Jak już wspominaliśmy, emocje miały służyć nam jako narzędzie umożliwiające przetrwanie. Człowiek stający oko w oko z zagrożeniem nie ma czasu na myślenie...

Zawroty głowy.

.. ...polegały jedynie na chwilowym zachwianiu równowagi, dlatego nie zwracałam na to szczególnej uwagi. Niestety, musze stwierdzić, że z roku na rok jest coraz gorzej. W tej chwili podczas zawrotów głowy występuje u mnie dość wiele objawów. Głównymi z nich są: ciemność przed oczami, szum w..

Pulsujące bóle w tylnej części głowy.

.. ...muszę zatkać nos, przy chwilowym braku tlenu robi mi się ciemno przed oczami. Nie wiem, czy powinnam skierować się z tym do lekarza, czy to tylko z powodu nerwów i niewyspania. Chciałabym zaznaczyć, że poza lekami na alergię nie biorę niczego. Proszę o pomoc. : ) A nie jesteś w..