Ciągła gorączka 38

Echo serca - Str. 24

.. ...stymulator nie przyjął się.W ciągu dwóch lat miałam 6 poprawek - bez skutku. Stany zapalne, gorączki itp. W końcu elektroda przecięła mi ciało i tak przez 2 miesiące chodziłam z elektrodami * na wierzchu * ponieważ nie wiedzieli gdzie i kto mi usunie stymulator. Ponieważ miałam ranę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...kazała brać gripex idt ciągle pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze serce mi wyskoczy i znowu pogotowie. Aktualnie mam antybiotyk ( niestety zatoki ) ale coraz od czwartku od wizyty u..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 43

.. ...raz gorzej, w dalszym ciągu boli ją klatka piersiowa, czasami musi wspomóc się ketonalem, INR też ma raz niski, raz za wysoki. W czwartek była u kardiologa, wszystkie możliwe badania w normie, rana ładnie się zagoiła. Ale przez weekend mama czuła się źle, miała gorączkę w granicach 38..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 33

.. ...leżeniu nie było mowy, ciągły brak snu. Tymczasem piątek - sobota - niedziela 39 C gorączki i żadnych dosłownie nic mnie nie bolało. Myślałam, że to chyba koniec bo nie mam czucia czy co ?. Już w niedzielę zaczęły zalewać !!! mnie poty aż nie miałam siły do łazienki, ciśnienie mniej niż..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...to zdarza. Poza tym ciągłe stany podgorączkowe to norma u mnie. Nie wiem czy ma to związek z nowotoworami, które i w mojej rodzinie były. Rodzice oboje umarli na nowotwory, więc jakieś tam obciązenie jest ale po co od razu wiązać to z tak poważnymi dolegliwościami.. Acha, zapomniałam..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...mam taki problem, mam ciągle stan podgorączkowy, bóle w klatce piersiowej, zimne kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam..

Silne bóle brzucha

.. ...robaczkowy. ja mam 16 lat i ciągle mam ciepłotę ciała i ciągłe gorączki z bólem brzucha które dochodzą aż do serca.boje się że to przez tarczyce może być mam 16 lat i ciagle mam goraczki połączone z nudnościami a także wymioty. inni mówią ze to przejdzie a nie przechodzi .chyba po..

Śmierć po bajpasach

.. ...napuchnięty, na szczęście w ciągu kilku dni opuchlizna opadła a oddech się poprawił. Jednak tata cały czas był bardzo słaby, nie miał ochoty na jedzenie, a temperatura ciała wynosiła równe 35 stopni!! Tydzień po operacji wystąpiła wysoka gorączka ok 39 stopni, wtedy okazało się, że..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...Problemy na tle nerwowym ciągle leczę i jest o niebo lepiej lecz gorączka nie przeszła, lekarz neurolog powiedział że to jest tak zwana gorączka wegetatywna lecz ona nie minęła i nadal czuję się osłabiony każdego dnia, napisałem o bólu pleców gdyż zastanawiam się czy te bóle nie mają nic..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...okularach. Jeżeli jednak mimo wszystko podejrzewasz bakterie, to zrób sobie posiew. Przynajmniej będziesz miał pewność, że to nie one. Pozdrawiam i życzę zdrówka, byś znów mógł czerpać radość z życia!!!!..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...problem pomijając wysypkę. Ciągle jest mi gorąco, mam gorączkę, częste zawroty głowy i ciągłe uczucie zmęczenia. Tak jak u ciebie takatam mam słabe miesiączki co jest bardzo dziwne bo zawsze miałam bardzo obfite. Nie wiem co robić, czy to może być białaczka? Dodam jeszcze, że gram w..

Nerwica czy serce?

.. ...nocy śpię dobrze. W ciągu dnia jeszcze kręci mi się w głowie i mam wrażenie jakby mnie * ściągało * na lewą stronę oraz jest mi zimno. Czasami zdarza mi się taka sytuacja, że leżąc pod kocem np. wieczorem oglądając telewizję zaczyna mi być zimno i mam dreszcze jak przy gorączce. Ten stan..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk - Str. 2

.. ...ogólnie zmęczona tak, że ciągle śpi i leży. Gorączkę chwilę miała w nocy. czy to zawał? coś z sercem czy grypa żołądkowa??? teraz nic jej nie boli, żadnego ucisku w klatce piersiowej nie miała, ani dotąd żadnych problemów z sercem. tylko poci się i ja mam wrażenie, że jej szybko serce..

Skurcze oskrzeli z podłączeniem do respiratora u dziecka

.. ...pewnego jednak czasu ciągle chorowała Ostatnio dwa razy przeszła wirusowe zapalenie płuc Miesiąc temu dostała gorączki Trafiła do szpitala Obecnie lezy w szpitalu w Rzeszowie. Ma skurcze oskrzeli tak silne że jest podłączona do respiratora i podają jej morfinę. Nie dają szans na to, że..

Helicobakter - jakie macie objawy i jak je leczycie ?

.. ...,,candida albicans * * .Ciągle kula sluzu na wysokości krtani.W uszach skóra schodzi i swędzi.W nosie swędzi w srodku i czubek nosa na zewnątrz.To samo przy odbycie.Co z tym robić Zrobiłm samodzielnie wymaz,bo madra pani laryngolog na lekki ból w głebi gardła bez gorączki,tylko ciągłe..

Ciągłe stany podgorączkowe, jakie wykonać badania?

.. ...jeśli od 4 tygodni mam ciągłe stany podgorączkowe?? Na pewno podstawowe - mocz, kał, morfologia, ale co jeszcze?? dziś wyczytałam że warto zrobić na boleriozę, wymaz gardła. Czy ktoś miał podobny problem z tymi stanami podgorączkowymi?? Dodam że mam problemy z żołądkiem i chyba coś z..

Stan podgorączkowy po chorobie

.. ...drugiego antybiotyku ciągle utrzymywał mi się stan podgorączkowy ( ok. 37,3 - 37,5 ). Przedwczoraj wzięłam ostatnią tabletkę, czuję się dużo lepiej, co prawda jeszcze czasem pokasłuje, ale jest to naprawde sporadyczne. Mimo 2 tygodniowej antybiotykoterapii ciągle utrzymuje mi się ten..

Niedomykalnośc zastawki a ANGINA czy może to pogorszyć

.. ...uszkodziła zastawkę w ciągu dwóch dni. Ten ból w ręku mógł byc spowodowany atakiem gorączki reumatycznej. Miałam coś takiego w wieku 7 lat. Towarzyszyła temu wysoka gorączka ( 40 st. C ). NIedomykalność zastawki I stopnia to niedomykalność niewielka, weić raczej nie należy się tym mocno..

Nie wiem co mi jest, pomocy!

.. ...objawy to: szum w uszach, ciągłe osłabienie, czesto temu towarzyszy uczucie chlodu w konczynach, ciągły stan podgorączkowy 36,8 - 37,5, mam też często takie tiki nerwowe, szczegolnie gdy juz zasypiam, że coś mną zatrzęsie tak jakby, i zle samopoczucie, ostatnio mam duzo negatywnych..