Ciągłe bóle brzucha

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...chorobę minęło pół roku . Ciągle jestem pod opieką psychiatry , ponieważ u nie choroba przebiega ze skutkami somatycznymi takimi jak omdlenia , bóle brzucha oslabienia. Wiem Ze tylk fachowa opieka lekarska psychoterapia i środki farmakologiczne trzymają mnie w jako tako dobrej formie ...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym miał umierać , usg brzucha wykazało polipy na woreczku żółciowym. czasem brak apetytu i strach przed śniadaniem często złe samopoczucie ciemnienie przed oczami , brak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 209

.. ...chwilę wzrokiem odpływa. Ciągle je coś boli. Czy brak na codzień zainteresowania dzieckiem - wtedy kiedy czuje się dobrze, może mieć wpływ na jego wywoływanie * chorób * . Chodzi mi o te ciagłe bóle w okolicach serca, ostatnio doszedł ból brzucha i wymioty, drgawki. Czy to jest nerwica?..

Zawroty głowy podczas leżenia, nic poważnego czy objaw choroby?

.. ...raz a czasem kilka w ciągu dnia. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym, że piję dużo kawy, jestem osobą nerwową,stale boli mnie brzuch z nerwów, miewam ostre bóle głowy, które według lekarzy są wynikiem stresu. Ktoś mógłby mi coś poradzić lub wyjaśnić? Nie chcę się dodatkowo denerwować..

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze, sp - lątanie, bóle brzucha nagłe itp, wystarczy. Może ktoś potrafi doradzić co zmienić w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1194

.. ...już mi Cię tak żal, ciągle Cię coś dopada, zamiast poprawy to jeszcze dochodzą bóle brzucha, ojoj ! Ale musisz mieć jednak nadzieję, że w końcu to minie i będzie lepiej, przecież nie może ciągle tak być, po burzy też wychodzi słońce : ) Krysiu, kochanie co Ci jest skarbie ?? Znów Cię..

Silne bóle brzucha

.. ...robaczkowy. ja mam 16 lat i ciągle mam ciepłotę ciała i ciągłe gorączki z bólem brzucha które dochodzą aż do serca.boje się że to przez tarczyce może być mam 16 lat i ciagle mam goraczki połączone z nudnościami a także wymioty. inni mówią ze to przejdzie a nie przechodzi .chyba po..

Nerwica w ciąży - Str. 194

.. ...jak cholera w kroku , ciągnie jak tylko trochę nie taka pozycja,co chwilę sikam, brzuch ogromny [114 cm w miejscu , gdzie zwykle bywa talia: ) ], jestem juz trochę zniecierpliwiona i zmęczona, a tu jeszcze ze dwa tygodnie jak nie więcej, w dodatku nerwy dają o sobie znać, jakieś lęki,..

Ciągły ból w mostku

.. Od kilku lat. szczegolnie odczuwam bol gdy leze na plecach badz brzuchu.bol promieniuje tez na ramiona i plecy.podobno to nerwica ale biore antydepresanty juz przeszlo rok i bol nie ustaje.czasami mam tez bezssenosc z tego powodu.czy ktos odczuwa podobnie? jezeli wiesz napewno, ze bóle w w mostku sa napewno..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...niewiadomych powodów które się ciągną przez wiele miesięcy a nawet i lat. Sam już nie wiem być może ten stan podgorączkowy to nie jest wielki powód do obaw... w końcu większy mam problem z normalnym oddechem ( ciągle ziewam i ziewam nawet przy kolegach i koleżankach ) pozostałe objawy: -..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...Problemy na tle nerwowym ciągle leczę i jest o niebo lepiej lecz gorączka nie przeszła, lekarz neurolog powiedział że to jest tak zwana gorączka wegetatywna lecz ona nie minęła i nadal czuję się osłabiony każdego dnia, napisałem o bólu pleców gdyż zastanawiam się czy te bóle nie mają nic..