Ciągłe mdłości

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 842

.. ...nie wrócic do 40 kg i ciąglych boli, narazie mam spokoj,ale calkowicie zmienilam dietę. Co prawda zajęło mi to sporo czasu, by dojść co mi pomaga, a co szkodzi, ale teraz jest ok i niech tak zostanie, bóle i mdłości dopadaja mnie jak sie zdenerwuje, wtedy to nie ma rady. Przez pewien..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...jakby serce mi stanęło. Ciągle mam stany lękowe i zdaje sobie sprawę że może sporo w tym mojej winy ( stres ), bo po pobycie w szpitalu z odpornej osoby stałam się bardzo wrażliwa, ale czasem nie mam już siły. Pojawiły się tez problemy żołądkowe ciagłe mdłości, bóle jelit, gastroskopia..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 161

.. ...małymi przerwami to ciągle powraca niestety, od xanaxu odeszłam, żeby sie nie uzależnic. Za to teraz znowu gnębi mnie ból w klatce, bóle międzyżebrowe, oraz mdłości, dreszcze. Już tak miewałam, tlumaczę sobie, że to objawy somatyczne nerwicy, ale mało to pomaga. Czy ktoś z Was ma na..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...Najgorsze jest to że ciągle myślę gdy się budzę czy to dziś znów wróci, czy jak zjem coś ciężkostrawnego znów będą mdłości itp. Poradzcie mi coś jeśli ktoś wie co to może być i wie jak to leczyć?!! polecam ksiazki michala tombaka * droga do zdrowia * * uleczac nieuleczalne czesc1 * * jak..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 12

.. ...czuje raczej takie ściąganie na bok pozatym cały czas jestem osłabiony i chce mi się spać i nie mam na nic ochoty, dochodzą do tego uderzenia gorąca, mdłości i zacząłem zapominać ( robię coś lub mam coś zrobić i po chwili zapominam co miałem zrobić dopiero jak się mocniej zastanowie to..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. ...w tej głowie szumi, ciągle chce mi się spać. Ponieważ całymi dniami mam mdłości, lekarz przepisał mi diphergam i chyba od kiedy go przyjmuję mam takie niskie ciśnienie. Czy ten lek może mieć wpływ na obniżenie ciśnienia. A jeżeli nie, to czy takie ciśnienie i puls jest normalne na..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...ilości snu zmęczenie. W ciągu dnia zdarza się że czuje się już trochę lepiej, ale to tylko przez chwile. Pojawiają się mdłość i dziwny ścisk w brzuchu. Mówiąc krókto fatalnie. Człowiek który miał zawsze dużo energii, siły, zapału nagle staje się lekkim wrakiem, bez chęci, zmęczonym...

Nerwica w ciąży - Str. 102

.. ...okropne zawroty głowy i ciągłe mdłości. do tego jak nigdy dotąd w ciąży wciąż jestem głodna, jem za dużo, bo inaczej męczą mnie mdłości, tyję i mam ciągły niesmak w buzi i wzdęcia. a to dopiero trzeci miesiąc. do tego jestem meteopatą, a pogoda jest strasznie zmienna i męczy mnie tak,że..

Czy z nerwicy można się wyleczyć na zawsze? - Str. 2

.. ...bardziej...im dłużej się to ciągnie tym gorzej:( nie opisywalem wszystkich objawów,ponieważ każdy je praktycznie zna kto choruję, a moje pytanie kierowało się głównie w kierunku * jak długo ta choroba może trwać * np ostatnie 3 dni były ok,ale już wczoraj wieczorem i dzisiaj mnie cały..

Nerwica?

.. ...jaki odczuwasz stres w ciągu dnia i co może cię dopaść wieczorem. U mnie zaczęło się to od zawrotów głowy, napadów gorąca i zmęczenia rano, dochodził jeszcze straszny ból żołądka i mdłości. Popołudniu było w miarę ok, wieczorem nie myślałam o tym co dzieje się rankiem. Taki stan..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...pojechać dalej. Nieraz w ciągu dnia również łapał mnie ból żołądka i było mi nie dobrze. Szukałam przyczyny we wrzodach, robiłam wszystkie badania, ale nie znalazłam nic. Wszystko wyszło ok. Jeżeli ty też robiłeś komplet badań i jest w porządku to może to tylko twój stres i przemęczenie..

Czy to na pewno nerwica? moja historia! jakie macie objawy?

.. ...przycisnelo. Mama mnie silą przeciągneła na łóżko. Ostatnio miewam też mdłości ale nie wiem być może od tego, że teraz przyjmowałam antybiotyki. Głownym problemem są te ciągle zawroty glowy do tego doszlo jakies dziwne ciągnięcie w gardle mam torbiele ktore wykryto ale lekarz mowil ze to..