Ciągłe napięcie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...Brrr...koszmar!!!. Do tego doszło ciągłe zdenerwowanie, napięcie mięśniowe ( wszystko mnie bolało ) , kołatania serca i wzrost ciśnienia. Poza tym ciągle odczuwałam niepokój ruchowy: nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu. Momentami chodziłam tam i z powrotem , jak jakaś obłąkana. Ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 218

.. ...jednostronnego pulsowania i ciągłego uczucia gorąca w jednym miejscu!Oczywiście określił to napięciowymi bólami głowy! DOROTKO wiem, że z powietrza to się nie bierze sama uwierzyłam , że mam nerwicę. Tak myślę że w zasadzie jeden lęk miałam NIE ZNOSZĘ ZOSTAWAĆ SAMA W DOMU ale to dopiero..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 541

.. ...dojrzewania żyłam w ciągłym napięciu psychicznym, lecz jestem osobą pogodną i mam optymistyczne podejście do życia, więc jakoś przetrwałam. Prawdziwe problemy zaczęły się gdy miałam 20 lat i trwały przez okres około trzech lat. Na początku nie wiedziałm co się dzieje, chodziłam do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 575

.. ...się na nich powoduje ciągły lęk i napięcie.Piszę to co sama czułam nie chciałabym kogoś urazić swoimi mądrościami.Moim celem jest tylko pokazanie na swoim przykładzie,żeby inni się nie przerażali,uwierzyli że można,że ta choroba to nie koniec wszystkiego.Ja po tylu latach życia z tą..

Propranolol - Str. 4

.. ...nierówne bicie serca i te ciągłe napięcie... Trafiłam do kardiologa, odstawiłam kawę a nawet herbatę, wszystko, co działałoby pobudzająco. Stwierdzono nerwicę serca. Próbowałam różnych leków i wiem, że nie chcę brać żadnych psychotropów, antydepresantów. Od półtora roku biorę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 157

.. ...najprawdopodobniej wynikają z ciągłego napięcia mięśni spowodowanego stresem. Stres także osłabia organizm i jesteśmy mniej odporni na różne dolegliwości. Od mojej lekarki mam dostać adres do masażysty, być może to pomoże, ale na razie ze wzlędu na chorobę taty nie mam do tego głowy ani..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 2

.. ...na pogotowie. Żyłam w ciągłym napięciu - znacie to: tak się koncentrujesz na sobie, czekasz, że zaraz się coś złego z tobą stanie i oczywiście umrzesz. Dramat. Chodziłam do psychiatry, leczyłam mnie lekami antylękowymi ( seroxat chyba ). Lęki mijały, a jak odstawiałam leki - wracały...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...* aura migrenowa * - ciągle o tym bólu myślisz, boisz się i wszystkim wokół mówisz, pytasz o nowotwór, szukasz w sieci objawów.. JEST TO BÓL NAPIĘCIOWY - typowy dla osób z NERWICĄ / hipochondrią. Z ręką na sercu przysięgam, że jest to ból typowy dla nerwicy. Martwić się trzeba jedynie..

Tachykardia i wzmożone napięcie, zaburzenia przewodnictwa

.. ...nie mogę pracować bo ciągle mdleję ale nie od tachykardii. echo ok , holter no cały czas tachykardia ogólnie bez inntych zaburzeń no czasami jakiej nadkomorowe. miałam mieć ablację - modyfikację węzła zatokowo - porzedsionkowego ale bardzo się bałam i nie poszłam. cały czas się męczę i..

Dodatkowe skurcze - Str. 56

.. ...zaczynam płakać, jestem w ciągłym napięciu, mierze, liczę i kontroluję, a one i tak są. Lęk już mnie nie opuszcza, czy ktoś sobie jakoś poradził z tym strachem Pomóżcie. witaj monika,jest az tak zle,bardzo je czujesz?pozdr czuje, ,jedne więcej drugie mniej, czasami bardzo mocno, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...bywałem bardzo zmęczony. Ciągły stres w pracy i duże napięce nerwowe dawał się we znaki. Na tych lekach nawet jak się denerwuje to tak się nie wyczerpuje fizycznie, wracam do domu i nie padam na twarz tylko mam siłę na zabawę z synem. Nie chcę jednak do końca życia jechać na tych..

Migotanie przedsiomków - Str. 4

.. ...i pozdrawiam. Tomek! ciągle czekam na kontakt z Tobą, u mnie minęłó już 6 miesięcy i jest OK.Proszę , odezwij się , jestem ciekawy co sie u Ciebie dzieje , pozdrawiam Marek Tomek! To nieładnie trzymać nas wszystkich w napięciu? Fight like a man ! Odezwij się! Żyjesz? Czesc Sorki za moja..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...,że ogranizm jest w ciągłym napięciu i w końcu zaczyna się buntować.Głowa do góry,myśl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze i bóle oraz lęki miną. To jest sprawa dla MASAŻYSTY ( masaż leczniczy ). Mięśnie ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...rąk, kołatania serca. Ciągle chodzę jak na szpilkach, ciągle jestem pod napięciem. Biorę magnez i pije melisę, niestety to nie pomaga. Nieraz już sama nie wiem co mi dolega:depresja, nerwica a może borelioza ( którą ostatnio dopasowałam do swoich objawów ) :( Zapomniałam dodać że nie..

Czy mam nerwicę? - Str. 2

.. ...ja od długiego czasu ciągle jest rozdrażniona i zła, kłóci się z bliskimi, ma ciągłe pretensje, ma ciągłe napięciowe bóle głowy w okolicy czołowo - skroniowej, wstaje i kładzie się zmęczona, i ciągle się obawia że coś złego się stanie z jej zdrowiem w momencie kiedy nikogo przy niej nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 68

.. ...kręgosłup, a do tego ciągły stres powoduje napięcie. Na początku się bałem, że to coś z płucami nie tak. Ale ostatnio wszystko mi strzyka w kręgosłupie, a szczególnie w szyi ( to z szyją zaczęło się razem ze stanami nerwicowymi u mnie, kiedy się denerwuję szyja mi bardzo drga ) - ciągłe..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1016

.. ...ataki zdarzają sie w ciągu dnia czy w nocy dobową dawkę leków już wzięłąm?Można jeszcze jedna tabletkę czy yrzeba sie pomęczyć.Po takich 2 dniach ciągłego napięcia jestem tak słaba,jakbym góry przenosiła ale przyzwyczailam się... Dzisiaj idę do lekarza z rtg regosłupa, moze wrszcie cos..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1215

.. ...mnie przez cały czas, ciągłe napięcie. przyznam,z e nie chce brać proszków i wolałabym, zeby skończyło się na samej psychoterapii. Czy to jest możliwe? Bardzo chciałabym leczyć od razu, ale nasz cudowna służba zdrowia na to nie pozwala,:( Niestety nie stać mnie na prywatne wizyty;( Byłam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1220

.. ...wiąże się ze snem i ciągłym napięciem w ciągu dnia. Wczorajszej nocy ciągle się budziłam i śniły mi się koszmary, dzisiaj już w nocy dostałam drżeń... ale wiecie co... jakoś zasnęłam... ; ) Udało się: po prostu powtarzałam sobie - że to minie, ze to tylko chwilowe i ze jak nie prześpię..

Nerwica w ciąży - Str. 217

.. ...kontrolę. Jestem ostatnio w ciągłym napięciu i nie potrafię nad tym zapanować, a przecież nie mam powodów - nic złego się nie dzieje. Dlaczego to COŚ jest silniejsze. Ciągle sobie coś wkręcam i chwilami sama już nie wiem czy naprawdę coś mi dolega czy to co czuję jest urojone na tle..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 46

.. ...możliwości ich realizacji. Ciągły, trudny do wytłumaczenia wewnętrzny niepokój. Każdy z nas czasem w życiu przeżywa jakieś stresujące wydarzenia. Czujemy wtedy lęk, bezradność, napięcie, bezsenność, smutek. Objawy te zazwyczaj po pewnym czasie mijają samoistnie. Jednak gdy pomimo..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 48

.. ...gnębiły bo przez takie ciągłe życie w napięciu osłabiasz obronność swojego organizmu...a przecież musimy być odporne na przeciwności losu i wierzyć - * nie lękajcie się * - słowa te zawsze do mnie powracają jak bumerang i zawsze wtedy gdy ogarnia mnie lęk i wtedy niewątpliwie muszę..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 86

.. ...mnie to wiele wysiłku - ciągłego napięcia, nerwowych nocy, płaczu...Mój ukochany mnie rozumie, wspiera, pociesza, głaszcze po głowie i tłumaczy. Ale od pewnego czasu zauważyłam na jego twarzy smutek. Widzę, że bardzo się tą sytuacją przejmuje. Z dnia na dzień z pracy nie zrezygnuje, a..

Nerwica, jak sobie z nią poradzić?

.. ...napięciu do rana. W ciągu dnia było lepiej, ale po czasie zaczęły pojawiać się ciągłe drżenia nóg, ból głowy, karku pleców, ciągłe napięcia mięśni, zawroty głowy, jakbym na sekundę traciła równowagę, uczucie jakby stawało mi serce by zacząć bić dalej, nawet uczucie sztywności na twarzy w..

...oddam nerwicę i jeszcze dopłacę...

.. ...na jednym punkcie ).Ciągłe uczucie lęku i napięcia umiejscowione w górnej części jamy brzusznej. Ciągłę zmęczenie i szybkie męcznie się nawet przy najmniejszym wysiłku fizycznym. Po około tygodniu od pierwszego zajścia przestałem definitywnie palić marihuanę, a picie alkoholu..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...brac aescin - to jest wyciąg z kasztana .Ma działać na żyły i lepsze ukrwienie ,pisze nawet że pomaga na bóle kręgosłupa jeśli są spowodowane naciskiem na nerwy .Powiedz mi jako specjalista czy takie silne napięcia mięśni też mogą być ze stresu?Nóg ,rąk ,ok.lędzwiowej ?Jak na to..