Ciągłe nudności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 783

.. ...Tak mam tą asentrę , ciągle sie waham. To przez ten żoładek. Jak miałabym nudności i wymioty to bym tego nie wytrzymała. Ale powiedziałam. Wszystko do wyjazdu. Tam zadecydują co mam robić. Jeżeli coś nie wypali ( a na to wskazuje - bo szukam wymówek, ostatnią jest to że wszystkie drogi w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 893

.. ...niestworzone rzeczy od ciągłych zawrotów głowy, nogi jak z waty, bule głowy, imitacja zawału, bule karku, bule pleców, nudności, bule w klatce piersiowej po lewej i po prawej stronie, wysokie ciśnienie, szybki puls, ( długo bym musiał jeszcze tak wymieniać szybciej by było gdybym..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...ciała na lóżku. Do tego ciągle śnią mi sie koszmary - najczęściej zmarli z mojej rodziny, których kiedyś widziałam w trumnach!!! Do pracy idę bo muszę, w ogóle jej nie cierpię ale muszę zarabiać( mam dwoje dzieci ). Inni postrzegają mnie jako fajną kumpelę bo ( o dziwo! ) mam poczucie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów, ciągłym podjadaniem i odchudzaniem się, nudnościami, myślami samobójczymi i alienacją we własnym pokoju przed światem, piszę do was..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. ...wieczorami mnie mdli ,ale w ciągu dnia ujdzie chociaż cały czas czuję głowe lekarz mówił,że to wszystko się z czasem unormuje nawet do 2 miesięcy życzę powodzenia i cierpliwości. hej, ja mam tak samo, ten bół glowy jest nie do zniesienia, mam 23 lata i od 2 lat sie lecze na nadcisnienie,..

Silne bóle brzucha

.. ...robaczkowy. ja mam 16 lat i ciągle mam ciepłotę ciała i ciągłe gorączki z bólem brzucha które dochodzą aż do serca.boje się że to przez tarczyce może być mam 16 lat i ciagle mam goraczki połączone z nudnościami a także wymioty. inni mówią ze to przejdzie a nie przechodzi .chyba po..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...następnego puszcza. W ciągu ostatniego roku miałam tak kilka razy. Nie mniej jednak do tego wszystkiego od około tygodnia mam straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że dzisiaj nie wychodziłam z domu. Gdy jeżdze środkami komunikacji miejskiej robi mi sie szybko..

Niedomykalność zastawki mitralnej i aortalnej

.. ...ten sposób pogorzyć w ciągu pół roku? czy może to być spowodowane ciężką pracą, jaką wykonywałam przez wakacje? Dodam, że od 3 tygodni mam duże zawroty głowy i nudności. ale może to z przemęczenia.. byłabym wdzięczna za odpowiedź. widzę, że każdy tu pomaga ;] tyle odpowiedzi, że aż się..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 60

.. ...chyba nerwice lekową, ciągły niepokój, zawroty głowy, kłucie serca, ciąglr mnie coś boli, głowa, kręgosłup, ręce drętwieją, nudności, nie wiem już co robić, to czasami paraliżuje normalne funkcjonowanie, jakies ataki paniki, nie umiem sobie z tym poradzic, ciągle sie boje, ze jestem na..

Co mi dolega?

.. ...jakiegoś czasu odczuwam ciągłe bóle głowy, nudności, zawroty głowy, uczucie, że zaraz zemdleję, aczkolwiek do tego niedochodzi, a takze często oblewa mnie fala gorąca. Jestem studentką, a więc jestem narażona na stres. Proszę o radę, czy mi coś może dolegać, czy jest to tylko i wyłącznie..