Ciągle poddenerwowanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 197

.. ...ale jak to określić - ciągle się czegoś boję, wieczorami jak juz jestem zmęczona jestem nie do zniesienia dla otoczenia, zaczynam przeklinać, jestem strasznie poddenerwowana, szybki oddech, prawie atak szału, nic nie akceptuje, krzycze i najczęsciej płaczę i jestem zła, że się tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 491

.. ...ale cały czas średnio. Ciągle jestem poddenerwowany. jestem jestem:] byłem coś słodkiego kupić bo mnie telepie:/ A ja na chwilę znikam , pojeżdże póki słonko świeci,postaram się wrócić cała: ) Andrzej żadnego telepania już ! : ) ) Panowie...bierzcie od nas dobre samopoczucie! Andrzej i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 821

.. ...nadciśnienie,ale nie mam ciągle. Witam Wszystkich: ) No cóz u mnie srednio na jeża,ale jak juz niektóre osoby wiedzą,nie tylko z powodu nerwicy. Wczoraj mialam nawet dobry dzionek tylko taka poddenerwowana byłam. Najgorze jes to ze przez ten dól zawalam fitness - cholerwka karnet..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 69

.. ...końcu jestem w domu.Ciągle gdzieś.Właśnie sie dzisiaj zarejestrowalam jako bezrobotna.Sluchajcie zasilek m - czny wynosi coś ok.460 zl,ale kasa co?Trzeba jak najszybciej jakąś pracę znależć.Jak sie dzisiaj czujecie?Bo ja caly dzień jakaś poddenerwowana.Może za dużo kaw wypijam?Trzy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 164

.. ...psychologa zglosiłaś sie w ciągu 2 - 3 tyg trwania takich stanów lękowych i ciągłego poddenerwowania?? Bo u mnie to trwa juz 1.5 tyg, teraz troche jest lżej ale i tak ciagle w środu siedzi taki stresor i nie moge dobrze spać:( Luca27 najlepiej tak jak i my idz na komplet badań, i do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...się potwornie pocić i ciągle byłam poddenerwowana. Lekarz pierwszego kontaktu polecił mi zrobić ogólne badania, w tym poziom TSH i USG tarczycy - wszystko wyszło ok. Wykluczono zatem chorą tarczycę i nikt do tego nie wracał. Z czasem dostałam potwornych częstoskurczy serca. Ciągle mnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 94

.. ...Też w nocy nie spałem, ciągle czułem jakieś poddenerwowanie. Potem ciężkie rozmowy z rodziną. Poza tym jak zwykle - co chwilę coś boli ; ). jest ciężko,ale nie ugnę się póki co przed tą chorobą,latam oczywiście co jakiś czas do psychologa...najśmieszniejsze jest to,że jestem jedynym..

Nerwica w ciąży - Str. 50

.. ...ciąży był niezbyt dobry.Ciągle wymiotowałam byłam osłabiona,poddenerwowana,wszystko mi przeszkadzało,ale opowiedziałam wszystko mojemu ginekologowi,ten przepisał mi tabletki na wymioty i gdy one ustąpiły wszystko wróciło do normy.Teraz czuje się super,moje obawy leki mineły,ale ważna..

Nerwica w ciąży - Str. 83

.. ...już nie mam siły,takie ciągłe poddenerwowanie.Czuję się tak jak by stało się coś strasznego a ja nie mogę przestć o tym myśleć.W głowie mam tak jak by błędnik mi szalał szok! Karolinucha relanium to raczej nie na depresje..a co do psychotropow,to nie wiem jak sie czujesz...jesli uwazasz..

Nerwica w ciąży - Str. 213

.. ...tym rady i boję się że ciągły stres wyrządzi jakąś krzywdę maleństwu!a jak zacznę brać jakieś leki to będę się zamartwiała że też zaszkodzą:( Tak żle i tak nie dobrze,cały czas jestem poddenerwowana aż mnie trzęsie chyba na noc wezmę hydroxyzinum nie mam wyjścia bo zwariuję!Jak nie byłam..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...kręgosłupa - jestem ciągle poddenerwowana, wręcz nieraz agresywna - bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - kłuje mnie coś w sercu ( od kilku lat, w ciągu 3 lat miałam 5 razy robione EKG i wszystko z moim sercem jest ok ) - mam wiecznie spocone dłonie - ciągle zimne, często spocone..

Nastoletnia nerwica - Str. 14

.. ...dotyk. jestem agresywna i ciągle poddenerwowana. targają mną takie ogromne emocje, że chwilami mam ochotę kogoś pobić, czasami sobie wyobrażam, że wręcz zabijam źródło moich nerwów. i strasznie mnie przeraża, że tak w ogóle mogę myśleć. głównym ogniskiem moich problemów jest mój ojciec,..