Ciągłe uczucie

Migotanie przedsionków

.. ...tłoczona przez serce w ciągu minuty ). Pacjenci z migotaniem przedsionków skarżą się na kołatanie serca ( nierówna praca, uczucie potykania się serca ). Przyczyny migotania przedsionków. nadciśnienie tętnicze ( Hypertensio arterialis ) choroba niedokrwienna serca ( IHD ) nadczynność..

Senność

Senność

.. ...żadnej uchwytnej przyczyny może być jednym z objawów depresji lub dystymii. Jeśli więc uczucie senności wydaje nam się niepokojące, nieadekwatne do naszego trybu życia, rozsądnie jest wybrać się do lekarza...

Neurastenia

.. ...należy przede wszystkim ciągłe uczucie zmęczenia, osłabienia. Taki zespół objawów jest nazywany astanią. Mogą się one pojawić w przebiegu lub po różnych chorobach, szczególnie dotyczących ośrodkowego układu nerwowego ( zapalenie opon mózgowych czy zapalenie mózgu ). Względnie często..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...odruchu albo 2 odruchy w ciągu sekundy, najdłuższy odstęp miedzy kolejnym drgnięciem był 46 - sekundowy ), najczęściej dzieje się to wieczorem albo jak leży w łóżku. Przy ostatnim takim * ataku * miał tętno: 56 uderzeń na minutę ( wiem że prawidłowe u dorosłych jest 60 - 80 na minutę ) i..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 46

.. ...mojej choroby,czyli ciągłe uczucie nadchodzącego ataku a czasami silne skurcze jak zaraz przed atakiem,czasem wystarczy złe ułożenie ciała i występuje skurcz.Podobno gdy ma się WPW to ablacja jest bardzo skuteczna.Tak jak pisałem już wcześniej zabieg wykonywał Dr.Oskar Kowalski w..

Interpretacja ECHO (UKG)

.. ...nie wieze w to bo mam ciągłe uczucie duszności, a wizytę u kardiologa mam w maju... W linku zamieszczam wynik z ukg proszę o interpretacje http://img87.imageshack.us/my.php?image=hpim6558mj7.jpg I jeszcze jedno pytanie czy duszności które odczuwam mogą być wynikiem alergii? naprawdę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 15

.. ...się zmieniać, np. w ciągu godziny i nic nie znjaduje. Wszystko mnie już boli i kłuje, gardło ściska, co to za okropne uczucie. Ciekawa jestem czy to normalne w nocy mieć 44/min, a potem w dzień 150/min. I mam strasznie zmienny puls w ciągu godziny, np. najwyższy 132/min, najniższy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 17

.. ...daleko od domu był w ciągłej gotowości.My naprawdę mamy nie poukładane w głowie.Dlaczego boimy się czegoś co nie istnieje i co nie stanowi dla nas zagrożenie? Każdy z nas badał się w taki czy inny sposób i mamy tą świadomość że jesteśmy zdrowi,a jednak tak się boimy.Ja teraz jestem sama..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...którego towarzyszyło mi ciągłe uczucie omdlewania. Miałam wrażenie, że nie ustoję, nogi robiły mi się jak z waty. Myślę, że wszystkiemu winny jest strach. Nie bezzasadne jest powiedzenie * aż mi się nogi ugięły * w momencie, kiedy usłyszymy złą nowinę, przestraszymy się lub czymś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 96

.. ...jakby w głowie mnie ściąga na boki zawsze w ciągu dnia miałem takie jakby napady tego 2 x dziennie ze nagle to przychodziło i tak około godziny trwało we mnie i puźniej przechodziło teraz od niedawna zaczęło się jeszcze gorzej nadal mnie ściąga na boki próbuję z tym walczyć takie dziwne..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...w klatce piersiowej, ciągłe uczucie zmęczenia i senność, a z drugiej strony tętno prawie nieustająco nie zwalniające poniżej 100. Ech ! Moje skurczone dziewuszki ! Bardzo mi przykro, że was tez dotknęło takie schorzenie, ale z drugiej - egoistycznej strony - cieszę się, że mam bratnie..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...każdym skurczu, odczuwam ciągłe osłabienie, zawroty głowy, nogi * z waty * , uczucie odpływania, tak jakbym miała zemdleć, co kiedyś się zresztą zdarzyło. Zaproponowano mi ablację, bo moja arytmia daje przykre dla mnie objawy i często przeszkadza w normalnym życiu, a do tego w..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...miała zaraz zemdleć.W ciągu dnia te dolegliwości nie są aż tak odczuwalne,gdyż staram sie czymś zająć żeby nie myśleć,jednak gdy przychodzi noc dostaje takich napadów ,że musze pół nocy chodzić wokół pokoju lub wynajdować sobie różne zajęcia,żeby to uczucie duszności mnie nie pokonało i..

Niedoczynność tarczycy - Str. 21

.. ...sobie sprawy skąd u mnie ciągłe uczucie zimna, czasem trudności z oddychaniem, nerwowość. Podobno przy niedoczynności tarczycy tyje się, ale u mnie jest odwrotnie, bo nie mogę przytyć. Od kilku lat ważę zaledwie 45,46 kg przy wzroście 162 cm. Witam. Jestem tu nowa bo wczesniej brałam..

Ablacja - Str. 9

.. ...ono wolniejsze,jednak ciągle mam uczucie zbliżającego się ataku!Czy faktycznie tak ma to wyglądać??? Do Szczepanagawrona. Chłopakuj esteś dlpiero 7 dni po zabiegu. Nie panikuj. doktor wie co mówi. Przez jakieś 3 m - ce możesz odczuwać opisane dolegliwości, ale to wszystko minie. Doktor..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...kazała brać gripex idt ciągle pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze serce mi wyskoczy i znowu pogotowie. Aktualnie mam antybiotyk ( niestety zatoki ) ale coraz od czwartku od wizyty u..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 104

.. ...stypendium w Anglii, gdzie ciągle stres i zaliczanie prac, aż zaczęłam mieć napady lękowe. Objawy: ścisk w gardle, coś tam z sercem, łapanie oddechu, nadmierne odczuwanie wszystkiego co sie dzieje w moim organizmie, uczucie naporu na czaszkę, szczególnie z przodu, mrowienie kończn...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 143

.. ...Was czy miewacie takie ciągłe uczucie zawrotów głowy w postaci bujania się, zapadania, nierówności podłoża itp? ja nie moge spokojnie przejśc pare metrów, badania w normie ale czy zawroty z nerwów mogą byc az tak silne??? takie dziwne uczucie, nasila sioę mocno w silnym lęku,bądż w ruchu..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 151

.. ...niemocy brak oddechu ciągłe zmiany temperatury ciała potykanie sie serca a najgorsze jest to ze w momencie jak juz zasypiam budzi mnie nagle uderzenie prądu do glowy az mnie calego prostuje no a pózniej juz nastepstwa czyli tetno wysokie bicie serca uczucie omdlewania zasłabniecia. Na..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...dalej tak zyc niemozna w ciągłym stachem nawet kiedy jade samochodem i mam wyprzedzac robi mi sie słabo i jakos tak dziwnie cierzko mi w piersiach.Co to morze byc?Dwa dni temu postanowiłem odłozyc tabletki na uspokojenie xanax biore tylko bisocard na obnizenie cisnienia!I teraz jest..

Analiza wyników testu wysiłkowego

.. Witam serdecznie! W ciągu ostatnich miesięcy skarżyłem się na bóle w klatce piersiowej – raz w okolicach mostka ( podczas treningu ), raz bardziej po lewej stronie ( w nocy przed snem ). Najczęściej występował on podczas wysiłku wraz z towarzyszącym od razu zaczerwienieniem twarzy i uczuciem..

Zespół jelita drażliwego

.. ...kazał iśc do ginekologa. ciągle mnie bolało, pojawiło się też uczucie duszności i braku powietsza... Po lewej stronie brzucha wyczuwam zgrubienie ( jakby taką bule... )miałam robione USG, ginekolog powiedział że to w jakimś woreczku przy jelitach zbierają się gazy... przepisał mi..

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...pytania ile tak pociagnę , ciągłe uczucie odpływania , pozorne zawroty głowy i tak dalej. i wtedy jak miałem 18 lat , odbiłem się od dna. Pomyślałem kuźwa przecież tak nie może być , mam 18 lat , całe życie przed sobą i nie pozwolę żeby jakieś gówno odebrało mi wszystkie marzenia i całą..

Dodatkowe skurcze - Str. 65

.. ...:: - ) ) ) widze że ciągle problemy... ahm tak już się to ciągnie, milego odpoczynku i zaje * stego sylwestra :P ja jade dziś do zakopanego także może z niektórymi się będe widział a PS... Nie przesadzajcie z alko ja ostatnio ( w święta ) dałem w palnik i już myślałem że to ostatnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 68

.. ...jak mi ) duszności i ciągłe uczucie ucisku w klatce piersiowej? i jakie leki brałaś wcześniej, bo ja tylko beta blokery, które mam wrażenie że nie działają na zaburzenia rytmu serca jedynie powodują że bije dużo wolniej. pozdrawiam. Jowita. Tak też miałam duszności i ból w klatce..

Dodatkowe skurcze - Str. 205

.. ...tygodnia, codziennie. W ciągu dnia, wieczorem, najczęściej podczas spoczynku.Pojedyncze szarpnięcia i gromadnie po kilka naraz....Bardzo nieprzyjemne uczucie, sam wiesz najlepiej,,,,Trwają przez około godzinę, po czym nastepuje przerwa 2 - 3 godzinna i * apiat * od nowa.Noce są raczej..

Dodatkowe skurcze - Str. 305

.. ...samopoczucie jest w dalszym ciągu kiepskie i najgorsze, że nie znam przyczyny. Będę zapewne szukała dalej specjalisty. Nawiasem pierwszy raz udzielam się na forum i czuję się jak ślepiec - dziwne uczucie. Dziękuję za wszystkie porady!! maszka, jeśli serce dokucza Ci codziennie załóż..

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...takie oto problemy : W ciągu tygodnia zdarza mi się to kilka razy ,odczuwam takie szybkie bicie serca ( duzo szybsze niz normalne ) i to trwa chwile i zaraz przechodzi . ( bywa tak że mam po prostu przyśpieszone tętno ) Obecnie oczekuję na operację skoliozy.. Mam też czasem uczucie..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...nerwica niekoniecznie. mi ciągle wmawiano nerwice a w końcu po pieęciu latach postawiono diagnozę - koszmar naszej służby zdrowia. sprawdz zatoke szyjna - jak przyciśniej szyje w okolicy tętnicy to czy cos ci się dieje? - jak tak to koniecznie idz do lekarza. to moga być tetnice szyjne..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 6

.. ...dodatkowym skurczom. w ciągu doby na zapisie było ich ok 50.( 20 komomorowych i 26 nadkomorowych ) Ja odczuwałam chlupnięcia w ilości 3 - 5 na dobę I co dziwne moje dolegliwości nie pokrywały sie czasowo z zapisaniem ich na holterze. Obecnie skurcze powoli ustępują a ndszedł czas na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...strasznym badaniom, wzywacie ciągle karetki, bierzecie ziółka itp. i zajmujecie się usuwaniem skutków, zamiast zacząć leczyć przyczynę????? Przyczyna, tak jak u mnie, leży w głowie, w duszy, w zranionych emocjach i uczuciach, ciężkich doświadczeniach, przykrych przeżyciach... Na to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 58

.. ...mam już dość słuchac ciągle ze coś ci jest * jeśli ktoś sie z tym uporał lub w jakims stopniu daje sobie z tym rade napiszcie prosze najlepiej emeila. dzieki Witam u mnie objawy nerwicy( ból zamostkowy odczuwalny również plecach ,duszność ,kołatanie serca ból i zawroty głowy uczucie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 245

.. ...były zaburzenia snu z ciągłym uczuciem niepokoju i cały czas obsesyjnie mój umysł wskazywał na serce. te badania tętna trwające godzinami, podniecenie psychomotoryczne, czyli niemożność leżenia czy siedzenia w jednej pozycji, bo jak się ruszałem to * czułem, że jeszcze żyję * . horror!..

bóle w boku - Str. 2

.. ...głowy, ogólna niechęć i ciągłe uczucie zmęczenia. gastrofiberoskopia w porządku. nie mam pojęcia co robić. pomóżcie proszę. witam. większość państwa opisów pasuje do kamicy żółciowej. ja też miałam i mam takie bóle i okazało sie w USG że mam kamień w woreczku żółciowym. Witam od jakiegoś..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 19

.. ...szumy w uszach i to ciągłe uczucie snu. Czy jest ktoś kto twierdzi, że po operacji czuje się lepiej, żyje już z tym kilka lat i nie ma problemów? Pozdrawiam Witam, Marcinie potrzebujesz skierowanie do poradni kardiochirurgicznej od lekarza pierwszego kontaktu - zadzwon pod nr tel. ( 032..

Częstoskurcz - jak u was to wygląda?

.. ...ubikacji, nastepnie poszłam sciągnąć pranie z balkonu ponieważ zbierało sie na burze.Po wykonaniu tych czynności chciałam dalej iść spać a tu nagle jakieś dziwne uczucie za mostkiem i zaczeło sie... serce waliło jakby miało wyskoczyc z klatki... zmierzyłam sobie cisnienie i było ok ale..

Ucisk, gula w gardle - Str. 4

.. ...prawda???Widzisz ja w ciągu dnia tak właśnie fukcjonuje a teraz pisze do was moi drodzy a gul pomyka mi w gardełku.trzymajcie sie Witam ponownie... bylam dzis u laryngologa... i powiedzial mi, ze ten gul uczucie jakbym cos miala w gardle to jest od tego ze gardlo mi sie wysusza przy..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...gorzej. Boję się zasnąć i ciągle głęboko oddycham w obawie, że zacznę się dusić. To denerwujące uczucie * kluski * naprawdę podrażnia i nawet nie wiem jak wytryzmać przez resztę weekendu! Jakbym się w łóżku nie polożyła, tak mnie to uwiera jeszcze bardziej. Mam problemy z żołądkiem, a..

Szpital na Jurasza w Bydgoszczy - bajpasy

.. ...razie to towarzyszy nam ciągłe uczucie niepewności. Alu jeśli możesz to napisz coś więcej. Pozdrawiam. Mój tata miał bajpasy robione w szpitalu wojskowm Operację robil dr Missima. Tata ma 68 lat. Czuje się świetnie. Missima zrobił to rewelacyjnie. Szukam prywatnego dojścia do dobrego..

Po wszczepieniu stymulatora serca

.. ...We wrześniu wszczepiono mi rozrusznik serca, ciągle mam uczucie ciepła w miejscu wszczepienia.. Jak długo takie odczucie mogę mieć.? Czy się nic złego nie dzieje.? Czekam na informacje. ; ) Pozdrawiam...

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...niedługo bo 4 - 5 min. Ciągle czuję jak mi mocno wali serce. Ciągle jest mi słabo, nie mogę normalnie funkcjonować. Dodatkowo od ok. 6 m - cy doszlo do tego kłucie w sercu - kłuje mnie codziennie i to po kilka razy. Byłam u kardiologa, ale robił mi tylko usg, które wykazało niemiarowość..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...peronie i czekam na pociąg i nagle robią mi się nogi miękkie jest mi słabo niedobrze trzęsą mi się ręce jest mi zimno ale mam gorące policzki jest mi słabo i bardzo chce mi się kupe i bardzo wali mi serce i panicznie szukam ubikacji co mi jest pomóżcie mi proszę WITAM all mam na imie..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...koniec bo ile wytrzymam z ciągłym wyczerpaniem, po całym dniu lęków, i wierz mi wiem o czym mówię bo pół roku takie miałam zanim na leczenie się zdecydowałam po raz pierwszy, ale gratuluję pogody ducha i jak dasz radę to naprawdę pochwalic za silna wolę.Pozdrawiam Mialem kiedys podobne..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 2

.. ...szukałam. Mam nerwicę i w ciągu dwóch tygodni 3 razy zdarzyło mi się,że nie mogłam się wybudzić.Ja wiem,że już nie spałam,bo wszystko słyszałam,oczy chyba w połowie też miałam otwarte,ale ciało jakby nie chciało się obudzić...okropne...chcialam cos powiedziec,poruszyc sie i nie..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 4

.. ...o szybko odpowiedz. ciągle boli mni brzuch od maja az do wrzesnia. nie mogę złapać tchu. czuje ze to nie nerwica tylko serceprosze o odpowiedsz. dodam ze tarczyca to moze byc Hej witam, ja mam taki sam problem i do tego dochodzi złe samopoczucie i zawroty głowy. Jesli ktos wie jak z tym..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...objawy co ty, serce ciągle mi wali jak porąbane, co mi bardzo przeszkadza np w zasypianiu ;/ ciągle mam uczucie że zaraz zejde z tego świata, czasami pojawiają się u mnie kłucia. Byłem u lekarza i to kilka razy bo ciągle przypisywałem sobie choroby, sepsa, arytmia, rak, białaczka..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 3

.. ...bałam sie ciemnosci.ciągle mialam kolotanie serca ,w nocy budził mnie ucis k klatki tak mocny ,ze myslałam ,ze przygniata mnie wielki głaz,zgrzytałam w nocy zebami ,tak ,ze je łamałam ,zmeczenie ,pocenie to wszystko miałam...a wiecie od czego? w wieku 18 lat zaczęlam żyć!!!!to b ył..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 4

.. ...atakiem spowodowały przeciągnięcie się leczenia na długie lata ( nie pomogli mi lekarze, którzy tłumaczyli mi po co się denerwować, uspokój się, a ja chciałem żeby oni w padli w taki stan jak ja to być może zastosowaliby mi odpowiednią terapię ). Poradziłem sobie sam, jednak po latach..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. W ciągu ostatnich pięciu dni na skutek stresu i nerwów ( śmierć i pogrzeb bliskiej osoby ) dostałam najpierw uczucie czegoś w gardle oraz ból za mostkiem z utrzymującymi się zawrotami głowy oraz tzw. dusznościami. Polega to na tym iż wszystko jest dobrze po czym co jakiś czas nawet siedząc ( bez wysiłku )..

Czy to może być nerwica?

.. ...potem jakieś choroby. Ciągłe kłopoty z nosem, jakieś uciski. Niedawno zaczęło mnie leciutko boleć w jednym miejscu na plecach, tak koło prawej łopatki, ale bliżej kręgosłupa. Potem doszło drętwienie prawej ręki w nocy. Tak średnio raz na tydzień to spokojnie. Czasami mam takie uczucie w..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...poczułem się lepiej, ciągłe zawroty głowy, uczucie szykującego się odlotu, bóle po obu stronach klatki nad mostkiem, uczucie ciężkości, ciągły lęk o zdrowie, zabójcze skoki ciśnienia tętniczego, nawet do 200/100 i pulsu. Dodam, że ciągle biorę leki rano Tertensif, na noc Prestarium...

Rozrusznik serca - pytania i wątpliwości - Str. 2

.. ...mi rozrusznik serca, ciągle mam uczucie ciepła w miejscu wszczepienia.. Jak długo takie odczucie mogę mieć.? Czy się nic złego nie dzieje.? Czekam na informacje. ; ) Pozdrawiam. Witam Wszystkich!!! Mam 23 lata i ustalony termin na wszczepienie rozrusznika na 3 lutego...Powoli..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach - Str. 3

.. ...bardzo wielu. Zażyłam w ciągu dnia 3 apap - y, wieczorem zażyłam magnez...coraz mnie mniej bolało... potem naświetliłam się lampą zeptera bioptron ( 10 minut ) i na koniec posmarowałam to miejsce żelem przeciwzapalnym. Rano obudziłam się bez bólu...Wspaniałe uczucie. Może komuś pomogę ...

Nieporządane działania leków pozawałowca

.. ...puchnięcie dłoni /nóg nie/ ciągłe zapalenie scięgien rąk, ustawiczne uczucie przeziębienia / osłuchowo - czysto/ kaszel bez odksztuszania/ zaczerwienienie skory twarzy, rąk, wysypka na skórze, sp - lątanie, bóle brzucha nagłe itp, wystarczy. Może ktoś potrafi doradzić co zmienić w..

Słabe ręce, szczególnie po rannym wstaniu

.. ...mnie jest mi słabo, w ciągu dnia zdarza się że mam uczucie * przytłumionej * głowy tak jakby mnie ktoś walną obuchem :( czasami jak patrzę w jeden punkt to tak jakbym była w * matrixie * w sytuacjach stresowych trzesą mi się ręce mam tego dość... Nie chcę wychodzić z domu bo boję się ze..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...łopatką. Od jakiegoś czasu ciągle odczuwam ucisk w tym miejscu i coraz częściej mnie boli - nie potrafię dokładnie określić tego uczucia ale czuję że coś tam ciągle jest nie tak. Ogólnie czuję się ciągle zmęczony i wyeksploatowany, bolą mnie mięśnie. Ostatnio często chce mi się spać w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 318

.. ...takie uczucie jakby coś ciągnęło mnie na boki albo do tyłu.Nie ciekawe uczucie przyznam szczerze:/ Ja kochani zmykam spać:D Ale tutaj ma być spokój zrozumiano??? Dobranoc= * Słodkich snów= * Widzę , że dzisiaj wcześniej poszli wszyscy spać .Proszę nie dajcie się wkręcać w głupie sytuacje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 415

.. ...czy Twoje serduszko w ciągu tych 24 godzin pracowało normalnie czy też sobie troszeczkę broiło. Nic strasznego,leciutki dyskomfort ale nic poza tym. Małgosiu nie denerwuj się na chłopaka !!! Kocha Cię więc jest zazdrosny.To normalne uczucie ,które towarzyszy w każdym związku.Odrobina..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 444

.. ...takie uczucia ścisku i ciągniećia w klacie ale ciekawe jak długo, mam nadzieje ze to była nerwica taki gorszy atak. czytałam o tym ścisku w głowie, i wiecie ja tez to mam nie zawsze ale mam, uczucie ze zaraz mi głowa pęknie jakbym miała wysokie ciśnienie i chciało przez głowe wyskoczyc,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 680

.. ...zmęczona, bo ostatnio ciągle to mam i, tego głupiego uczucia, że zaraz zemdleje, w głębi serduszka tak bardzo chcę, a w głębi duszy boję się... No nic lecę na Mamy Mamy - super program, proszę pomóżcie mi dojść do jakichś wniosków, zaprosiła mnie na tą Studniówkę jeszcze miłość z lat..

Uczucie pulsu na całym ciele?

.. ...wyrzuca. Po za tym ten ciągły stres szkoła, matura, prawo jazdy wszystko na raz, bywa że czasami nie ucze się na sprawdziany bo jestem wykończony psychicznie i potrzebuje trochę luzu. Zdażało mi się popadać w paranoje np. gdy mój kolega miał zapalenie jąder, ja z obawy czy tego świnstwa..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...zmęczenie, brak tchu i ciągłe ziewanie.Dolegliwości te mają napadowy charakter, czyli pojawiają się nieoczekiwanie choć coraz to częściej - obecnie prawie codziennie.Najbardziej dolegliwe jest uczucie zbyt małej ilości wdychanego powietrza,po czym pojawia sie ziewanie, które i tak tego..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...jestem znerwicowana i ciągle osłabiona. Czy ktoś z Was brał tak długo anesteloc? Czy ktoś próbował leczyc się naturalnie, czy ktoś próbował oczyszczac organizm? Kochani pomóżcie! pozdrawiam ~Reńko, tak też bywa po niektórych lekach gastrologicznych.Czy te dusznośći masz stale? I na czym..

Dziwne uczucie w czasie snu

.. ...wyboru kiedy chcą mnie zaciągnąć do lekarza. Ale mam pytanie zanim to zrobią : ) W ciągu dnia poczułam się dziwnie zmęczona i postanowiłam się zdrzemnąć. Kiedy zasypiałam poczułam bardzo moce bicie serca. Kiedy chciałam usiąść, stwierdziłam, że nie mogę się poruszać, ani nawet otworzyć..

Po wymianie zastawki, aorty, wszczepieniu by-passa i rozrusznika

.. ...mi rozrusznik serca, ciągle mam uczucie ciepła w miejscu wszczepienia.. Jak długo takie odczucie mogę mieć.? Czy się nic złego nie dzieje.? Czekam na informacje. ; ) Pozdrawiam. Witam, moja mama ma niewydolnosć serca i miazdzycę. Tez ma mieć koronografie, by passy i rozrusznik. Zastawka..

Jak radzić sobie z nerwicą?

.. ...się nie denerwować ale ciągle mnie pobolewa., tez mam uczucie zasłabnięcia. Mam 24 lata i w szpitalu na takie osoby z bólem serca patrzą z uśmiechem bo co może być takiej młodej osobie. Będę wdzięczna za odpowiedź na mejla: madzialena - 20@o2.pl Postaram się dziś CI napisac. Witaj Aniu..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...się, do tego doszło ciągłe uczucie kołatania serca, nawet dziś je czuję, takie dudnienie...wezwałam którgoś razu pogotowie, oczywiście jak przyjechali, stwierdzili, że wszystko ok, ale wzięli mnie na Izbę tam miałam zrobione podstawowe badania, ekg oczywiście nic nie wykazało, bo ten..

Uczucie duszenia, przedmiotu w gardle

.. ...mam dopiero 24 lata a ciągle się boję, że to cos bardzo poważnego i że mnie to zabije :( Ktoś miał podobne objawy, co to może być ? mialam te same objawy to nerwica. glownym objawem bylo duszenie okropne uczucie czlowiek mysli ze umiera mam 24 lata lecze sie od roku duszenie ustapilo..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 3

.. ...Dziewczyny, czy Wasze bóle sa ciągłe, czy występują tylko w czasie ruchu lub innej czynności? Mnie samo z siebie nie boli, tylko mam uczucie, że coś tam jest. Na poczatku kwietnia poczułam lekkie gniecenie w okolicach prawej pachwiny. Teraz bóle się zaostrzyły, ciągnie ku nodze, czasem..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...dziewczyną, teraz jestem ciągle smutna i niezadowolona, nic mi się nie chce. Chyba życie mnie przerosło. Od trzech lat mam objawy somatyczne, gdy tylko mam gdzieś wyjść ( do urzędu, na wywiadówkę ), gdziekolwiek czuję niepokój, drżą mi ręcę, pocę się, robi mi się strasznie gorąo i mam..

Moja historia. Czy to nerwica? - Str. 2

.. ...uczucie to nasila się w ciągu dnia, noce przesypiam bez problemów. Czy Ktoś miał podobne objawy? Będę wdzięczna za odpowiedź. Witaj Madgo. Objawy mogą być typowe dla nerwicy,ale musi to potwierdzić lekarz,takie duszenie było u mnie przy nerwicy,wiem ze to bardzo nieprzyjemne..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał i zaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...skroni ). Czuję się jakby ciągle brakowało mi powietrza i to nawet już nie w takcie wysiłku, lecz gdy np. leżę. Całe przedramiona i nogi od kolan w dół mi drętwieją. Powyżej kolan jest trochę lepiej. EKG wyszło ok, ale to dziwne, bo mam uczucie czasami jakbym miał serce w przełyku,..

Ataki paniki, lęki - Str. 8

.. ...apetytu lub na odwrót i ciągłe wymioty. Lekarze stwierdzają nerwice lękową lub depresje z zaburzeniami lękowymi. Na lekach od 2 msc jestem non stop. Bywa różnie. Ostatnio zaczęłam się dusić w aoutobusie ( zaczęło sie 2 tyg temu ) i to straszne uczucie, ze musze wyjśc, uciec stamtąd...

CIśnienie krwi, uczucie przeszkody w gardle podczas połykania śliny

.. ...męcze dodam do tego że ciągle mnie boli głowa,troche w kladce piersiowej,uczucie mocnego bicia cerca nieraz nie idzie usnąć przez to i pieką mnie ciągle oczy,i pocę się doś szybko przy małym nawet wysiłku a ręce to mi się pocą prawie cały dzień, Obawiam się bo dotychczas pracowałem jako..

Nerwica i świąd nog

.. ...konczyn,skaczace cisnienie oraz ciągłu brak humoru i uczucie sennosci......dodam ,ze mam nadcisnienie tętnicze. Do tego od pewnego czasu doszedł mi świąd ciała strasznie swedzi mnie na zmiane głowa i plecy ;( Ogolnie bardzo nie przyjemna dolegliwosc juz w wakcje miałem świąd nog ale..

Ból głowy, ciągnący do tego wysokie cisnienie, ból w klatce piersiowej

.. Witajcie, byc moze jest tutatj ktos kto ma tak jak ja dziwne objawy bolu glowy, tzn od jakis 2 tyg. glowa po prawej stroinie tak ciagnie mnie w górę poczawszy od podniebienia czuje jakby cos mnie ciaglo w gore nie jest to ból napewno tylko takie intensywne uczucie, bardzo mnie to niepokoi :( dodam ze mam 24..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...częste zawroty głowy i ciągłe uczucie zmęczenia. Tak jak u ciebie takatam mam słabe miesiączki co jest bardzo dziwne bo zawsze miałam bardzo obfite. Nie wiem co robić, czy to może być białaczka? Dodam jeszcze, że gram w siatkówkę. Ostatnio nie mam siły, żeby przeserwować piłkę! To bardzo..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...jest jakiś objaw bo a ciągle myślę że to może być jakaś śmiertelna choroba ( rak płuc,poważna wada serca itp. ) i przeraża mnie ta myśl. czasami mam uczucie paraliżującego strachu zazwyczaj przed czymś( np pójście do dentysty,czy egzamin ) potrafię wtedy zawrócić i nie wykonać tej..

Mocne uderzenie serca, a przed tym dziwne uczucie

.. ...taka nerwica że się ciągle o tym sercu myśli ). No niestety, prawdopodobnie nie przejdzie. U mnie wystąpiły podobne objawy kilkanaście lat temu. Gdy lekarzom o tym mówiłem zachowywali się jak by nie rozumieli o co chodzi kwitując najczęściej * jakiś dodatkowy skurcz * . Jak oni..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca - Str. 2

.. ...się, do tego doszło ciągłe uczucie kołatania serca, nawet dziś je czuję, takie dudnienie...wezwałam którgoś razu pogotowie, oczywiście jak przyjechali, stwierdzili, że wszystko ok, ale wzięli mnie na Izbę tam miałam zrobione podstawowe badania, ekg oczywiście nic nie wykazało, bo ten..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...to tyle. ja też mam ciągłe uczucie zimna,zimne stopy, dłonie,wogóle caly czas jest mi zimno.Zauwazyłam podwyższoną temp. ciała - ok.37,6.Czy to mogą byc objawy np. choroby nowotworowej?( białaczki ).Prawdę mówiąc obawiam sie wizyty u lekarza.Boje się! zrob test na hiv u mnie tez tak bylo..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 14

.. ...ostatniego * fachowca * - bo ciągle mam wrażenie, że właśnie oni ( a nie zwykli ludzie ) traktują mnie jak zwykłą , rozwydrzoną histeryczkę : - / Fajne uczucie...nie ma co... ok rozumiem trafiłaś na kiepskiego lekarza...zraziłaś się ale to nie znaczy że każdy lekarz jest taki bo tak nie..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...dla nerwobólów ). W ciągu dnia potrafię przespać ok 1.5h co nigdy wcześniej nie miało racji bytu :/ Czy to nie są objawy jakiejś nerwicy? Mam iść z tym ponownie do lekarza? jeśli tak to do jakiego? pozdrawiam Piotr Witaj: - )Mi to wyglada na brak witamin i mikroelementow Piotr zrób sobie..

Zapalenie mięśnia sercowego - czy ja umrę?

.. ...problemy ze zdrowiem - ciągłe zmęczenie, problemy z migdałkami, smród z ust, problemy gastrologiczne, pleśniawki na języku. Przeczytałam na wikipedii że takie zapalenie mogą też powodować grzyby/pasożyty. Tydzień temu miałam mieć echo serca, ale nie dałam rady dojść bo dopało mnie dziwne..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...i nici ze spania. W ciągu dnia jest lepiej, być może pionowa pozycja ciała mi pomaga, chociaż ostatnie 2 - 3 dni przeleżałam w hamaku, pełen luz i tylko czasem jakieś odbicia z żołądka mnie męczyły, zero tego dziwnego uczucia, a w nocy znów jazda. Od kilku lat biorę też metoprolol i..

Apatia, senność, wyobcowanie

.. ...problem z pamięcią, ciągłe uczucie zimna, pustka w głowiea i ogólne osłobienie, także zawroty głowy. Jedyne na co mam ochotę, a raczej potrzebe, to czekolada. To może być mylące, bo ona ani nie poprawia mi humoru, ani nie pobudza do życia, ani też nie mam po niej złego wyniku cukru...

Rytm trojaczy, bigeminia, ekstrasystolia

.. ...tachykardii ( wszystkie w ciągu dnia ), ponad 2000 pobudzeń komorowych, około 100 z nich tworzyło rytm trojaczy i 1 bigeminię. Zasygnalizowana przez pacjenta sytuacja nietypowa przedstawia pojedynczą ekstrasystolię. Moje objawy: okresowe uczucie przyspieszonego bicia serca ( wrażenie..

Nerwica czy cos innego

.. ...nogę, którą praktycznie ciągnęłam za sobą. Po przebudzeniu miałam dziwne uczucie w nogach, zwłaszcza w prawej, właśnie jakby była słaba i miałam wrażenie, że nie dam rady na niej stanąć, ale normalnie stanęłam. Potem było już ok, ale oczywiście zaczęło się moje myślenie...co to było,..

Problemy z koncentracją

.. ...wszystko spowodowane jest ciągłą sennością...kawa już nie pomaga, czuję ciągłe zmęczenie, robiłem badania kontrolne , morfologie , bo znajomy powiedział mi ,że to może być cukrzyca, ale wszystko wyszło w normie, lekarz nic nie zalecił , ale to uczucie senności nadal mi towarzyszy i nie..

Omdlenie, zawroty głowy, uczucie zimna, brak widzenia

.. ...znika. Mam 26 lat, żyję w ciągłym stresie, pracuję umysłowo, ciśnienie 90/60, dużo chodzę i regularnie biegam, niestety dość nieregularnie się odżywiam i od niedawna potrzebuje dużo wiecej snu, niż zwykle ( min. 7 godz., a moja norma to 4 - 5! ). Byłabym Państwu bardzo wdzięczna za..

Nagła chwilowa mdłość i zawrót głowy, dziwne nieprzyjemne uczucie!

.. ...pojechać dalej. Nieraz w ciągu dnia również łapał mnie ból żołądka i było mi nie dobrze. Szukałam przyczyny we wrzodach, robiłam wszystkie badania, ale nie znalazłam nic. Wszystko wyszło ok. Jeżeli ty też robiłeś komplet badań i jest w porządku to może to tylko twój stres i przemęczenie..