Ciągłe uczucie zimna

Niedoczynność tarczycy - Str. 21

.. ...sobie sprawy skąd u mnie ciągłe uczucie zimna, czasem trudności z oddychaniem, nerwowość. Podobno przy niedoczynności tarczycy tyje się, ale u mnie jest odwrotnie, bo nie mogę przytyć. Od kilku lat ważę zaledwie 45,46 kg przy wzroście 162 cm. Witam. Jestem tu nowa bo wczesniej brałam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 296

.. ...przez nerwy jest to,że ciągle robi mi się słabo. Nigdy przez to nie zemdlałam ale to uczucie zimnych potów, braku równowagi, raz gorąca raz zimna ,mroczki przed oczyma a przy tym panika jest nie do wytrzymania. Po takim ataku dzień mam z głowy. A teraz już tydzień czuję się źle...

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...to tyle. ja też mam ciągłe uczucie zimna,zimne stopy, dłonie,wogóle caly czas jest mi zimno.Zauwazyłam podwyższoną temp. ciała - ok.37,6.Czy to mogą byc objawy np. choroby nowotworowej?( białaczki ).Prawdę mówiąc obawiam sie wizyty u lekarza.Boje się! zrob test na hiv u mnie tez tak bylo..

Apatia, senność, wyobcowanie

.. ...problem z pamięcią, ciągłe uczucie zimna, pustka w głowiea i ogólne osłobienie, także zawroty głowy. Jedyne na co mam ochotę, a raczej potrzebe, to czekolada. To może być mylące, bo ona ani nie poprawia mi humoru, ani nie pobudza do życia, ani też nie mam po niej złego wyniku cukru...

Omdlenie, zawroty głowy, uczucie zimna, brak widzenia

.. ...znika. Mam 26 lat, żyję w ciągłym stresie, pracuję umysłowo, ciśnienie 90/60, dużo chodzę i regularnie biegam, niestety dość nieregularnie się odżywiam i od niedawna potrzebuje dużo wiecej snu, niż zwykle ( min. 7 godz., a moja norma to 4 - 5! ). Byłabym Państwu bardzo wdzięczna za..

Jakby zimna krew dotarła do dłoni

.. ...Występuje tak ze 3 razy w ciągu dnia Może mógł by mi ktoś coś poradzić ?? ja to miałam kilka lat temu.ale jakoś samo mi preszło.Na łpatce i na lewej ręce od ramienia do łokcia po zewnętrznej.To takie dziwne jakieś uczucie,jakby lód ktos przyłożył,jakby krew była lodowata.Robiłam..

Ból serca, duszności, uczucie zimna, zmęczenie.

.. ...tej niższej wartości. Ciągłe uczucie zimna.. zmarznięte dłonie, stopy, czasem dreszcze - choć to typowe objawy zimą, to jednak może są również jednym z objawów? Mam słabe krążenie krwi, o tym warto wspomnieć. Pod koniec 2008 roku byłam w szpitalu, wykonano mi badania na serce, wszelkie..

Nerwica a uprawianie sportu.

.. ...serca, uczucie słabości w ciągu dnia ( śpię dobrze ), kłopoty z koncentracją, uczucie niepokoju, czasem ledwo trzymam się na nogach - jakbym miał zemdleć, uczucie zimna a zaraz po tym gorąca, nerwowość i niecierpliwość. Mogłem coś pominąć. Głównie chodzi mi o to, że lubię uprawiać różne..