Ciągłe zdenerwowanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...Brrr...koszmar!!!. Do tego doszło ciągłe zdenerwowanie, napięcie mięśniowe ( wszystko mnie bolało ) , kołatania serca i wzrost ciśnienia. Poza tym ciągle odczuwałam niepokój ruchowy: nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu. Momentami chodziłam tam i z powrotem , jak jakaś obłąkana. Ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 150

.. ...terapią. Przeciwnie, przy ciągłym używaniu leki nie są ściśle biorąc nigdy na dalszą metę nieszkodliwe. Mimo to nie można w zasadzie mieć zastrzeżeń, jeśli się je od czasu do czasu stosuje czy zaleca. W przypadku jakiegoś silnego zdenerwowania, mającego za tło bieżące konflikty i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 53

.. ...nastapila zmiana pogody w ciągu 20 minut i czuje sie tragicznie mam jakies takie dziwne pieczenie w mostku i jakbym miala kamienia w klacie nie moge oddychac dodatkowo jakoś mi rece drętwieja i jestem zdenerwowana ja sie wykoncze chyba pozdrawiam a i jeszcze w takich momentach robie sie..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią

.. ...jest coś nie tak. Byłam ciągle zdenerwowana, bałam się wszystkiego, nie mówiąc już o jakichkolwiek wyjściach do sklepu czy na spacer. Zamknęłam się w domu i nigdzie nie wychodziłam. Wszelkiego rodzaju zakupy robił mąż a ja siedziałam w domu z dziećmi ( mam dwoje dzieci ) i robiłam..

Brak powietrza / wdechu przy zasypianiu

.. ...zapomniały że mają wciągnąć nową dawkę powietrza po wydechu tego zużytego. ZAZNACZAM: kładąc się spać czyli w momencie tego ataku nie jestem NIGDY zdenerwowana, ale to właśnie to coś powoduje u mnie mały straszek. Co to jest? Miał to ktoś z Was? Mam 24 lata. Wkrecilas sobie taki objaw :..

Nerwica?Prosze od odpowiedzi

.. ...łzawienie oczu – ciągle płacze, od tego dostaje kataru. Jestem rozpalona, czuje ze mam gorące ciało, nie mogę się uspokoić, oczy mi łzawią prawie non stop. Towarzyszy temu złość, zdenerwowanie, smutek, przygnębienie, walka z myślami ze wszystko jest źle i wkurwienie ze nie mogę..

Nadciśnienie

.. ...domu kilkukrotnie w ciągu dnia używając dobrego! ciśnieniomierza. Napisałeś o trzech wynikach, z których 2 były wykonane w gabinecie zabiegowym ( tak zrozumiałam ). Czyli przed lub po jakimś zabiegu a więc są powody do zdenerwowania. Są ludzie, którzy mają podwyższone ciśnienie podczas..