Ciągłe zmęczenie senność

Senność

Senność

.. ...żadnej uchwytnej przyczyny może być jednym z objawów depresji lub dystymii. Jeśli więc uczucie senności wydaje nam się niepokojące, nieadekwatne do naszego trybu życia, rozsądnie jest wybrać się do lekarza...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...nie jest, to jednak ciągłe zmęczenie, senność i bóle głowy bywają uciążliwe. Byłam z tym nawet u lekarza ( badając serducho ), ale powiedział mi tylko, że pozostaje mi czekać, aż się zestarzeje i ciśnienie naturalnie się podniesie : - ) Reniu cieszę się Twoim sukcesem i że * przetrwałaś..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...w klatce piersiowej, ciągłe uczucie zmęczenia i senność, a z drugiej strony tętno prawie nieustająco nie zwalniające poniżej 100. Ech ! Moje skurczone dziewuszki ! Bardzo mi przykro, że was tez dotknęło takie schorzenie, ale z drugiej - egoistycznej strony - cieszę się, że mam bratnie..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...dnia. Do tego odczuwam ciągłe zmęczenie, senność i objawy podobne do depresji - utrata zainteresowań, zerwanie kontaktów z przyjaciółmmi, łatwa męczliwość, przygnębienie. Mi to wygląda na niewydolność serca, albo na zaburzenia nerwicowe - a jakie jest Wasze zdanie? Jesli nawet jest to..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...wypadanie i siwienie włosów, ciągłe zmęczenie i senność lub przeciwnie - nadpobudliwość, drażliwość, huśtawki nastrojów, ataki paniki i lęku o życie itd. Objawy są często mylone z depresją lub nerwicą, pisałam o tym wiele razy. Po prostu radzę Ci to sprawdzić, zrób badania krwi: TSH,..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...serca - potliwość - ciągłe zmęczenie i senność - niechęć do czegokolwiek - ciągły strach o życie swoje i bliskich - wydaje mi się często jakbym miał zaraz umrzeć,że tracę kontakt ze światem - podwyższone ciśnienie - rozwolnienie - najgorzej jest w marketach,na giełdach itp. - nerwowość -..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...całodobowy pomiar w ciągu dnia masakra średnio 130/80 ale zadaża się 160/100 - 180/110 pomimo dużych dawek leków a w nocy i nad ranem kryzys 50/30 - 90/50 dlatego wieczorem biorę mniej leków nie czekaj do wizyty jesteś osłabiony itp to nie fajne sennośc, bóle głowy itp, zmęczenie,..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 2

.. ...problem od miesiaca, ciągły bół głowy z tyłu( jakby mnie coś ściskało, albo jakby ktoś mi deche do głowy przyłożył ) bylam już u lekarza pierwszego kontaktu kiedy ból się zaczął pojawiać ale zasugerował mi że to może być od spania w spiętych włosach. Przepisał wit B i jakieś leki..

Cholesterol, a ciągle źle się czuję, senność, osłabienie

.. Wbiłam sie przed chwilą przez przypadek w cudzy wątek..więc pstanowiłam założyc swój...zeby nie zaśmiecac innego. mianowicie mój problem polega na tym, ze ponad pół roku temu zaczełam się źle czuc...ogólnie...sennośc...osłabienie...ciagłe zmęczenie problemy z zsercem...Po wszystkich badaniach problematyczny..

Ciągłe zmęczenie, ból nóg po przebudzeniu i senność

.. ...tego mam uczucie nie rozciągnietych mięsni, nic mi sie nie chce. Jeszcze mam poranny nie przyjemny zapach z ust a zęby myje zawsze plus ciągłe odbijanie.. Co to może byc że to wszystkie mi tak przyszło na raz. Te rzeczy zaczeły mi sie dziac wcześniej juz ale pisze dopiero tutaj.. Miałem..

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...głowy do objawów pasuje ciągłe zmęczenie, brak siły na * rzeczy, na które dotychczas miałam siłę ( myślałam , że to wynika z * kolei z bólu głowy ). Czasami senność, mimo snu 9 - 11 godzinnego. * * Co to może być? Czy nerwica? Czy może całkiem coś innego? Nie ukrywam, * że jestem osobą..

Problemy z koncentracją

.. ...wszystko spowodowane jest ciągłą sennością...kawa już nie pomaga, czuję ciągłe zmęczenie, robiłem badania kontrolne , morfologie , bo znajomy powiedział mi ,że to może być cukrzyca, ale wszystko wyszło w normie, lekarz nic nie zalecił , ale to uczucie senności nadal mi towarzyszy i nie..

Ciągłe zmęczenie i senność

.. ...mam ogromny problem... ciągłe zmęczenie czy śpię 8h czy 12h zawsze jestem zmęczony. Naprawdę nie pamiętam kiedy się wyspałem. Nie wiem czym jest to spowodowane... szukam informacji w necie i informacji jest pełno wyszło na to że musiałbym zrobić dziesiątki badań... Jak narazie jestem po..

Bóle głowy, omdlenia, zawroty, senność i ciągłe zmęczenie

.. ...zawroty głowy, senność, ciągłe zmęczenie. Jakoś około maja ukąsił mnie kleszcz, od razu poszłam do lekarza, przeszłam antybiotykoterapię i wykluczono u mnie możliwość wystąpienia boreliozy. Jakiś tydzień temu zrobiono mi badanie krwi, wyszło, że wszystko co tam zbadali mam w normie. W..

Co to za choroba ? Czy to coś poważnego .

.. ...ból głowy - senność w ciągu dnia - zmęczenie - przy bólach głowy bolały ją też gałki oczne , ale po masazu powiek pomagało Mnie najbradziej niepokoi ten ból głowy i ta senność w ciągu dnia . Naprawdę , jak każde dziecko bardzo się martwię . Mama ma 43 lata i czy to mogą być objawy..

Problemy z mięśniami i nie tylko... Czy ktoś mi wreszcie pomoże?

.. ...pojawiało. Do tego doszło ciągłe zmęczenie, senność, spałem nawet w ciągu dnia co dawniej mi się w ogóle nie zdarzało. Po pewnym okresie doszło uczucie pojawiającego się bólu w mięśniach, takiego jakby wbijanie igły. Poprawy praktycznie nie było, przyjmowałem magnez i potas, nic to nie..

Senność,Zmęczenie bóle głowy

.. ...sennością i zmęczeniem. W ciągu pierwszego tygodnia zmęczenie i sennosc była naprawde duża przeleżałem większosc tygodnia w łóżku. Teraz raz sie czuje dobrze a raz nagle odczuwam osłbienie i senność. Odczuwam bóle uciskowe z tyłu glowy i na szyji. Czasem czuje pulsujący ból głowy po..

Senność, zmęczenie, brak koncentacji, bladość a badanie morfologii i moczu

.. ...dobrze.Jestem ospała, ciągle zmęczona. Zauważyłam u siebie problemy z koncentracją. Dużo osób mówi mi, że jestem blada. Postanowiłam więc udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania. Lekarz zmierzył mi ciśnienie, wyszło: 120/80 oraz skierował na badanie krwi i moczu.Z wynikami tymi..