Ciągłego zmęczenia

Ciągłe zmęczenie

Ciągłe zmęczenie

.. ...Jest więc niebywale wiele stanów chorobowych, którym towarzyszyć może uczucie ciągłego zmęczenia. Aby postawić trafną diagnozę lekarz powinien na podstawie wywiadu zlecić odpowiednie badania dodatkowe...

Senność

Senność

.. ...żadnej uchwytnej przyczyny może być jednym z objawów depresji lub dystymii. Jeśli więc uczucie senności wydaje nam się niepokojące, nieadekwatne do naszego trybu życia, rozsądnie jest wybrać się do lekarza...

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

.. ...podgorączkowy, chory odczuwa ciągłe zmęczenie, traci chęć do jedzenia i chudnie. Stawy są obrzęknięte, początkowo choroba dotyczy zwykle drobnych stawów rąk. RZS jak wszystkie choroby z grupy kolagenoz dotyczy całego organizmu. Poza zmianami w stawach, u chorych z reumatoidalnym..

Neurastenia

.. ...rzadziej z uwagi na ciągłe zmiany klasyfikacji i nazewnictwa zaburzeń psychiatrycznych. Do obrazu neurastenii należy przede wszystkim ciągłe uczucie zmęczenia, osłabienia. Taki zespół objawów jest nazywany astanią. Mogą się one pojawić w przebiegu lub po różnych chorobach, szczególnie..

Echo serca - Str. 9

.. ...to może mieć wpływ na ciągłe zmęczenie i fakt, że bardzo szybko się męczę? Pozdrawiam i dziękuję za tak szybką odpowiedź. A badanie było normalne, tzn. robione przez urządzenie z głowicą, a * la ultrasonograf, nie wiem jak to fachowo się nazywa... Pani Izabelo czy moje wyniki echa serca..

Echo serca - Str. 41

.. ...podczas napadu, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre. Poziom harmonów na tarczycę również. Robiłam badanie ekg i echo serca. Oto moje wyniki; EKG - Rytm zatokowy, miarowy 70/min, płaskoujemny złamek T w III, aVF ECHO - LK 35/24 mm, Przegroda..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 30

.. ...nie jest, to jednak ciągłe zmęczenie, senność i bóle głowy bywają uciążliwe. Byłam z tym nawet u lekarza ( badając serducho ), ale powiedział mi tylko, że pozostaje mi czekać, aż się zestarzeje i ciśnienie naturalnie się podniesie : - ) Reniu cieszę się Twoim sukcesem i że * przetrwałaś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...snem, że się nie obudzę, ciągłe uczucie zmęczenia, mdłości, uczucie wiotkich mięśni, brak apetytu to już było nie do wytrzymania. Odliczałam godziny do końca dnia z nadzieją, że następnego będzie lepiej, ale nie było. Udałam się więc do lekarza - autora tego artykułu stwierdził depresję..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...jakby przez szybę - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - uderzenia gorąca do głowy - oblewanie się potami Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik jest powyżej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 586

.. ...jest mniejszy. tylko te ciągłe zmęczenie. * kacka * jak się czujesz? pozdrawiam. czesc Paweł Czuje sie dziś raz dobrze raz źle miała bardzo niskie ciśnienie 98/58 strasznie bolała mnie głowa ale poszłam na spacer i połknęłam 2 ibupromy a potem jak zwykle poczułam kluchę w gardle i..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 12

.. ...napady częstoskurczu, ciągłe zmęczenie. Okazało się, że nawet nie wiedziałam, jak żyją normalni ludzie, dopiero po ablacji zrozumiałam, jak małą miałam wydolność. Od ablacji - spokój. Sam zabieg - trochę bólu, niewygody, ale w sumie ciekawe przeżycie. Po ablacji chyba trochę świrowałam,..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 21

.. ...tolerancja wysiłku , ciągłe zmęczenie i ten cholerny pisk w głowie. Czy to jest poważna sprawa może ktoś ma podobne objawy i czy to może się pogłębiać. Co robić i jakie badania najlepiej wykonac aby to zatrzymać. Mam jeszcze prośbę czy może mi ktoś wytłumaczyć co to znaczy Kardiomiopatia..

Po ablacji - Str. 6

.. ...napady częstoskurczu, ciągłe zmęczenie. Okazało się, że nawet nie wiedziałam, jak żyją normalni ludzie, dopiero po ablacji zrozumiałam, jak małą miałam wydolność. Od ablacji - spokój. Sam zabieg - trochę bólu, niewygody, ale w sumie ciekawe przeżycie. Po ablacji chyba trochę świrowałam,..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...w klatce piersiowej, ciągłe uczucie zmęczenia i senność, a z drugiej strony tętno prawie nieustająco nie zwalniające poniżej 100. Ech ! Moje skurczone dziewuszki ! Bardzo mi przykro, że was tez dotknęło takie schorzenie, ale z drugiej - egoistycznej strony - cieszę się, że mam bratnie..

Niedoczynność tarczycy - Str. 4

.. ...krwi, czy też o uczucie ciągłego zimna, zmęczenia, otępienia. Dziś Pani podczas badania USG zasugerowała Morbus Hashimoto [tj. przewlekłe limfocytowe zapalenie tarczycy]. Wskazane są konsultacje endokrynologa. Jednakże z każdym kolejnym wyjściem do innego specjalisty stwierdzają mi inne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...- wypadanie włosów - ciągłe zmęczenie, brak siły - problemy ze skórą, częste wysypki i alergie Miałam prawie wszystkie objawy! Ledwo wyszłam z tego żywa...Dlatego obiecałam sobie, że postaram się pomóc innym, bo, sorry, szlag mnie trafia kiedy pomyślę ile osób może cierpieć z powodu źle..

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...fascynujące odczucie. Znikło ciągłe zmęczenie i upragnione lenistwo na kanapie. Spadłem na wadze kilka kilogramów. A przecież jem tłusto ! MINĘŁY TRZY TYGODNIE - IDĘ NA BADANIA Zrobiłem te same badania co przed podjęciem żywienia optymalnego Pierwsze wrażenie, szok, przestrach, myśl o..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...dnia. Do tego odczuwam ciągłe zmęczenie, senność i objawy podobne do depresji - utrata zainteresowań, zerwanie kontaktów z przyjaciółmmi, łatwa męczliwość, przygnębienie. Mi to wygląda na niewydolność serca, albo na zaburzenia nerwicowe - a jakie jest Wasze zdanie? Jesli nawet jest to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 29

.. ...obrażali się na mnie. Przez ciągłe zmęczenia odsunęłam się od ludzi. Nocami nie spałam, bo gdy się położyłam arytmia nie dawała usnąć, trzepało 2 godziny, rano wstawałam zmęczona i tak w kółko, to był koszmar. Biegałam do kościoła, modliłam się, dopasowałam leki na arytmię trochę..

bóle w boku - Str. 2

.. ...głowy, ogólna niechęć i ciągłe uczucie zmęczenia. gastrofiberoskopia w porządku. nie mam pojęcia co robić. pomóżcie proszę. witam. większość państwa opisów pasuje do kamicy żółciowej. ja też miałam i mam takie bóle i okazało sie w USG że mam kamień w woreczku żółciowym. Witam od jakiegoś..

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...ucisk w głowie, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre. Poziom harmonów na tarczycę również. Robiłam badanie ekg i echo serca. Oto moje wyniki; EKG - Rytm zatokowy, miarowy 70/min, płaskoujemny złamek T w III, aVF ECHO - LK 35/24 mm, Przegroda..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo - jestem po wizycie u drugiego - THS 5,534 f3 i F4 w normie, ATP0 - 311. Z objawów które wymieniłaś mam kilka - - uderzenia gorąca do głowy -..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...zaburzenia widzenia - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle stawów Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza Hashimoto...

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...wypadanie i siwienie włosów, ciągłe zmęczenie i senność lub przeciwnie - nadpobudliwość, drażliwość, huśtawki nastrojów, ataki paniki i lęku o życie itd. Objawy są często mylone z depresją lub nerwicą, pisałam o tym wiele razy. Po prostu radzę Ci to sprawdzić, zrób badania krwi: TSH,..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę, potwierdza Hashimoto...

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach

.. ...nikim , nic nie robić . Ciągłe myśli , że czegoś nie zauważyli ,że za chwilę umrę . Potworne zmęczenie , wyczerpania . Najgorszemu wrogowi nie życzę . Rodzina wyciągała mnie z tej depresji na siłę . Uwierzcie mi , rozmawiałam , robiłam wiele rzeczy , ale wszystko maszynowo , wogle..

Ból głowy i ciągłe zmęczenie

.. Mam 20 lat. od 3 lat chodzę regularnie na siłownie. miesiąc temu zacząłem stosować kreatyne, kilka dni później miałem kolokwium z ergonometru dałem z siebie wszystko. mało co nie zemdlałem chwile po tym wymiotowałem byłem blady jak ściana;/ od razu ból głowy itd. następnego dnia ból ustąpił. kilka dni..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 549

.. ...objawy: pocenie się, ciągłe zmęczenie, obniżony nastrój, zawroty i bóle głowy, wypadanie włosów są typowe dla chorób tarczycy. Jeżeli lekarz mówi, że * to normalne * , i * masz się pomęczyć * to po prostu, sorry, szlag mnie trafia! Życie mnie nauczyło, że samemu trzeba dbać o swoje..

Tertensif Combi

.. ...mi słabo i odczuwam ciągłe zmęczenie. Czuję, że wystarczy mi mniejsza dawka, a wizytę kontrolną mam dopiero za 3 tyg. Nie wiem czy można zmniejszyć dawkę i jak to zrobić. W ulotce jest napisane, że tabletki nie można dzielić. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym zakresie? Basiu - wejdż..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...mocno witam ja też czuję ciągłe zmęczenie,neurolog mówi zdrowa,okulista i kardiolog też( choć mam rozmyte widzenie,a serce wali tak szybko że czasem nie zdążam policzyć,ciśnienie w normie,holter i echo serca też,ale strach co się dzieje nie daje normalnie żyć,kiedy puls szaleje jest mi..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...depresję i jak najbardziej ciągłe zmęczenie i apatię. Do tego miałam często niedobory... bardzo duża anemia, magnez, mała ilość wapnia ( co spowodowało po ciąży straszne problemy z zębami, małą ilość pokarmu ), generalnie po ciąży zaostrza się celiakia, zaczęłam chudnąć. Moje zmęczenie w..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę,..

Nerwica w ciąży - Str. 111

.. ...niej lepiej. lina co do ciągłego zmęczenia to zupełnie normalne, bo nie dość, że wykańcza nas nerwica to jeszcze ciąża robi swoje,samopoczucie też do dupy, niestety nie wiem czy to mija, bo u mnie w 11 tyg. nadal jest tak samo. Czuje sie czasami jak narkomanka na haju . Co te lęki robia..

Bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...przytyciem, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie, może to wskazywać na tzw. zespół uciskowy pnia trzewnego. Pień to tętnica, która doprowadza krew do wątroby i innych narządów wewn. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić usg pnia trzewnego. witam ja też mam bóle po lewej stronie pod żebrami ból..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...serca - potliwość - ciągłe zmęczenie i senność - niechęć do czegokolwiek - ciągły strach o życie swoje i bliskich - wydaje mi się często jakbym miał zaraz umrzeć,że tracę kontakt ze światem - podwyższone ciśnienie - rozwolnienie - najgorzej jest w marketach,na giełdach itp. - nerwowość -..

3-4 godziny snu dziennie - zmęczenie

.. ...zwolnic. Bezsenność i ciągłe zmęczenie - może to depresja ja śpię cały tydzień po 4 godziny, czasem mniej. w sobotę odsypiam i spię jakieś 10 godz. kiedyś spałam po dziesięć godzin praktycznie każdego dnia. teraz czuję się o wiele lepiej niż wtedy, łatwiej mi wstać i nie wymiękam koło..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...częste zawroty głowy i ciągłe uczucie zmęczenia. Tak jak u ciebie takatam mam słabe miesiączki co jest bardzo dziwne bo zawsze miałam bardzo obfite. Nie wiem co robić, czy to może być białaczka? Dodam jeszcze, że gram w siatkówkę. Ostatnio nie mam siły, żeby przeserwować piłkę! To bardzo..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...brzucha ( usg ok ), ciągłe zmęczenie jak na kacu i problemy z koncentracją, trudności z oddychaniem; tak jakbym nie mógł powietrza nabrać * do końca * , na szczęście sypiam już normalnie. Ale brałem leki na nerwobóle i nic nie pomogły. Muszę chyba jeszcze spróbować jakiś ziołowych leków..

Ciągłe zmęczenie, ból nóg po przebudzeniu i senność

.. ...zęby myje zawsze plus ciągłe odbijanie.. Co to może byc że to wszystkie mi tak przyszło na raz. Te rzeczy zaczeły mi sie dziac wcześniej juz ale pisze dopiero tutaj.. Miałem iśc tez do lekarza ale za bardzo nie wiem do jakiego..;/ Witaj: - )idz do internisty. Masz za mało potasu,lub..

Szybkie bicie serca + inne objawy od trzech lat

.. ...przekrwione gardło, ciągłe zmęczenie, ból przy poruszaniu tymi częściami jamy ustnej, straszny ucisk http://img254.imageshack.us/img254/6361/90189637ecced2b231b.jpg ( zdjęcie nie moje ). Zapisywano mi różne leki, które nic nie pomagały. Potem wysłano do laryngologa, ten z kolei..

Zapalenie mięśnia sercowego - czy ja umrę?

.. ...problemy ze zdrowiem - ciągłe zmęczenie, problemy z migdałkami, smród z ust, problemy gastrologiczne, pleśniawki na języku. Przeczytałam na wikipedii że takie zapalenie mogą też powodować grzyby/pasożyty. Tydzień temu miałam mieć echo serca, ale nie dałam rady dojść bo dopało mnie dziwne..

Ból głowy - NIEUSTANNY

.. ...głowy do objawów pasuje ciągłe zmęczenie, brak siły na * rzeczy, na które dotychczas miałam siłę ( myślałam , że to wynika z * kolei z bólu głowy ). Czasami senność, mimo snu 9 - 11 godzinnego. * * Co to może być? Czy nerwica? Czy może całkiem coś innego? Nie ukrywam, * że jestem osobą..

Szybka akcja serca

.. ...lat i jestem czynnym krwiodawca. Moje ciśnie utrzymuje sie w normie 120 - 80, czasem po wysilku 135 - 90. Mam równierz uczucie ciągłego zmęczenia. Czy ktoś ma podobną dolegliwość lub wie co to moze byc?..

Problemy z koncentracją

.. ...już nie pomaga, czuję ciągłe zmęczenie, robiłem badania kontrolne , morfologie , bo znajomy powiedział mi ,że to może być cukrzyca, ale wszystko wyszło w normie, lekarz nic nie zalecił , ale to uczucie senności nadal mi towarzyszy i nie wiem jaka może być przyczyna? a co z cisnieniem?..

Czy takie zmiany mogą prowadzić do zawału ?

.. ...tolerancja wysiłku , ciągłe zmęczenie i ten cholerny pisk w głowie. Czy to jest poważna sprawa może ktoś ma podobne objawy i czy to może się pogłębiać. Co robić i jakie badania najlepiej wykonac aby to zatrzymać. Odpowiedź krótka - tak, mogą prowadzić do zawału. Nie wiem czy..

Objawy niedoboru potasu

.. ...mogę już znieść tego ciągłego zmęczenia i senności :( a nie lepiej iSC do lekarza i zbadac tarczyce i nerki.Jakbym piła pół litra dziennie,to tez byłoby mi słabo z odwodnienia. kołatanie serca,schudnięcie ,drżenie to mogą być objawy nadczynności tarczyy.Szybko zrobic badania..

Nerwica, depresja i być może gorzej

.. ...nerwicy mam też uczucie ciągłego zmęczenia i boli mnie całe ciało. Wtedy najchętniej siadam na kanapie i narzekam. A do tego przychodzą wówczas takie głupie myśli, które mnie doprowadzają czasem do zdenerwowania a innym razem do płaczu. Mój mąż też mnie motywuje do sportu, sam ćwiczy i..

Ciągłe zmęczenie

.. ...problemem jest odczucie ciągłego zmęczenia. Nie wykonuję żadnych fizycznych ćwiczeń i śpię od 8 do 9h dziennie. Zdarzają mi się bóle głowy ale pmaga mi najczęściej tabletka ibuprom max. Jestem w klasie maturalnej i raczej potrzeba mi dużej dawki energii a nie poczucia zmęczenia. Proszę o..

Ciągłe zmęczenie i senność

.. ...mam ogromny problem... ciągłe zmęczenie czy śpię 8h czy 12h zawsze jestem zmęczony. Naprawdę nie pamiętam kiedy się wyspałem. Nie wiem czym jest to spowodowane... szukam informacji w necie i informacji jest pełno wyszło na to że musiałbym zrobić dziesiątki badań... Jak narazie jestem po..

Bóle głowy, omdlenia, zawroty, senność i ciągłe zmęczenie

.. ...zawroty głowy, senność, ciągłe zmęczenie. Jakoś około maja ukąsił mnie kleszcz, od razu poszłam do lekarza, przeszłam antybiotykoterapię i wykluczono u mnie możliwość wystąpienia boreliozy. Jakiś tydzień temu zrobiono mi badanie krwi, wyszło, że wszystko co tam zbadali mam w normie. W..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...przypominają grypowe, czyli ciągłe zmęczenie, na które nie ma wpływu sen, względne wyczerpanie, poczucie braku energii, duszności nawet przy stosunkowo niewielkim wysiłku, ataki suchego i ostrego kaszlu, gorączka, bóle o różnym natężeniu, suchość oczu, zamazane widzenie, skrócenie..

Ból serca, duszności, uczucie zimna, zmęczenie.

.. ...tej niższej wartości. Ciągłe uczucie zimna.. zmarznięte dłonie, stopy, czasem dreszcze - choć to typowe objawy zimą, to jednak może są również jednym z objawów? Mam słabe krążenie krwi, o tym warto wspomnieć. Pod koniec 2008 roku byłam w szpitalu, wykonano mi badania na serce, wszelkie..

Kobieta/23 lata, puls ponad 130, czasem nawet do 160

.. ...może byc to przyczyną ciągłego zmęczenia ( a rano zupełnie jestem nie do życia ). Dodam jeszcze, że puls mam miarowy. Calkiem niedawno miałam wykonywane ekg i też wyszło dobrze. Na pewno nie jest to normalne puls 160 to jest już częstoskurcz a więc radze iść do dobrego kardiologa i..

...oddam nerwicę i jeszcze dopłacę...

.. ...na jednym punkcie ).Ciągłe uczucie lęku i napięcia umiejscowione w górnej części jamy brzusznej. Ciągłę zmęczenie i szybkie męcznie się nawet przy najmniejszym wysiłku fizycznym. Po około tygodniu od pierwszego zajścia przestałem definitywnie palić marihuanę, a picie alkoholu..

Problemy z mięśniami i nie tylko... Czy ktoś mi wreszcie pomoże?

.. ...pojawiało. Do tego doszło ciągłe zmęczenie, senność, spałem nawet w ciągu dnia co dawniej mi się w ogóle nie zdarzało. Po pewnym okresie doszło uczucie pojawiającego się bólu w mięśniach, takiego jakby wbijanie igły. Poprawy praktycznie nie było, przyjmowałem magnez i potas, nic to nie..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...okolicy serca, senność, ciągłe zmęczenie, uczucie słabości ( jak bym miał zaraz zemdleć ), niepokój wewnętrzny, spięty kark, bóle głowy, problem z koncentracją, problemy z jedzeniem a dokładnie czuję jak bym miał wąskie gardło przez które nic nie przejdzie. Chciał bym podkreślić że w..

Niskie ciśnienie, zmęczenie, otępnie...

.. ...problemem jest dla mnie ciągłe zmęczenie, zła koncentracja, kłucie serca, bóle głowy, swego rodzaju otępienie i ogólny brak mobilizacji do życia. Często zdarzają mi się dodatkowe skurcze serca. Nie wiem czy te wszystkie objawy mają się jakoś do serca. Dotychczas miałem robione tylko EKG,..

Ciągłe zmęczenie. Dlaczego?

.. Jestem nowa ( i dosyć młoda ) i jest dla nie straszne, że jestem tutaj i o tym piszę. Mam 18 lat. Uczę sięw liceum ( dosyć dobrze jednak ostatnio mam problemy, które przeszkadzają mi ) i właśnie między innymi dlatego jestem tutaj i PROSZĘ O POMOC! Uczę się w liceum, jestem przewodniczącą szkoły. Skończyłam w..

Czy to może byc zespołem chronicznego zmęczenia?

.. ...mi się,że te objawy ciągłego zmęczenia mogą być od grzybicy,która zaatakowała ci cały układ pokarmowy.Zrób sobie wymaz z gardła,czystość pochwy - wymaz - te badania stwierdza czy to grzyby.czy drożdże.Byc może candida albicans.Warto sprawdzić.Trzeba iść do laryngologa ,a leczyć - dobry..