Ciągły ból głowy osłabienie

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...katastrofa :( w szkole ciągle coś mnie bolało, nycie w brzuchu, ból głowy, osłabienie, ciągła myśl, że zaraz zemdleje, słaby oddech, duszności, na 1 listopada nie dałam rady stać na cmentarzu, niesamowity ból nóg i duszności, ciężkość w klatce piersiowej. Wszystkie wyniki mam super, bo..

Osłabienie i inne objawy

.. ...niewyjaśniony kaszel - ciągłe powiększenie węzłów chłonnych - drżenia, dreszcze - bóle ucha, głowy Dodam też, że są to typowe objawy zbyt długiego siedzenia przed komputerem - nie, nie żartuję. Długa praca przy kompie perfekcyjnie rozstraja organizm. Na koniec objawy typowe dla nerwicy..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...w klatce piersiowej. Ciągle jestem zdekoncentrowana.. Bardzo niepokoją mnie te objawy. Wiem, że muszę iść do lekarza, ale czy macie pomysły z jakiej przyczyny te objawy mogą występować? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. To może być tarczyca, zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 i..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...mam kłucie w sercu i ciągle sprawdzam puls. Jakiś totalny obłęd! Bardzo dobrze ze byłes u lekarza,ale widze,ze robisz to co my wszyscy tutaj:Ciągle sprawdzasz puls a za chwile b edziesz sobie wpierał rózne choroby!TOMEK nie tędy droga!!radziłam abys zrobił echo serca a jak nie to..

Poranne bóle głowy i osłabienie wciągu dnia

.. ...po ok. 10 minutach. W ciągu dnia czuję wyraźne osłabienie, zaburzenia koncentracji i pamięci, towarzyszą w/w objawom zawroty głowy o lekkim nasileniu. Wspomniane bóle są nieznaczne, jednak podczas * zapracowanych, ciężkich * dni gdy nie mam czasu odpocząć, ( wydaje się z braku jedzenia )..

Ciągłe bóle głowy, gorąco i osłabienie

.. ...jakichs 2 miesiecy mam ciągłe bóle głowy , nie są to straszne bóle ale odczuwalne, jest mi gorąco, jestem jakby ciągle w stanie połswiadomośći , np nie pamietam dokładne co robiłem z rana , jestem całkiem rozbity , nie mam apetytu , czuje się osłabiony. Ciągle czuje sie zle , wiem jak..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...dziwne objawy tj. - Ciągły ból głowy tak jakby głowa była bardzo ciężka i dziwne uczucie nad oczami jak by mrowienia - Lęki szczególnie w nocy i takie dziwne uczucie natłoku mysli - Osłabienie nie mam ochoty na nic czuje sie jak 90 - letni dziadek Byłem już u neurologa i zwykłego lekarza..