Ciągły katar

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 319

.. ...jest już go po kostki i ciągle pada to chociaż biało za oknem A z tym karmieniem to masz racje i właśnie o to mi najbardziej chodzi no i o tom bliskość z maluszkiem to jest wspaniałe uczucie i w nocy nie trzeba wstawać hihi wygodna jestem. A z chorób dzieciaki wyrastają widze po tych..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 223

.. ...z nosem związane bo ciągle mam katar i to drobiazg ale jest on alergiczny, mam alergie na mojego kota. Jestem troche przybita bo mam go rok i nic sie nie poprawia, myślałam, łudziłam się, że mój organizm się trochę przystosuje i się uodpornie. To się czasem zdarza, jednak nie mnie....

Arytmia zatokowa

.. ...problemy z zatokami( ciągły katar, zatkany nos i często krew w wydzielinie z nosa ), lecz pani doktor o tym nie wieedziała, a mimo to stwierdziła że to od zatok. Czy to możliwe?? Czy chore zatoki mają faktycznie taki wpływ na pracę serca?? WITAJ!! Musze Ci napisac ze niestety kazda..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...poczułam poprawę,bo już w ciągu kilku dni.Latem w ogóle nie brałam uspokajaczy tylko w czasie podróży.Trochę pogorszyło się we wrześniu i znalazłam sie na internie.ponieważ wyszły zmiany w ekg.Po wyjściu ze szpitala przez tydzień brałam lorafen i wszystko się wyciszyło.Pozdrawiam. Witaj..

Skaczące cisnienie i nerwica - Str. 2

.. ...kłopoty z zatokami: ciągły katar i trudności w oddychaniu przez nos. Laryngolog stwierdził, że powodem tego jest lek od ciśnienia. I tak od 1.5 roku mam huśtawki leków, które powodują na zmianę zatrzymanie wody w organiźmie lub problemy ze śluzówką. Ostatnio biorę Micardis, po którym mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 381

.. ...obudzi: ) U nas jakos się ciągnie. Maluszek ma takie odparzenia w pachwinach, że aż płakać mi się chce. i nie mogę niczym tego zagoić. No i ten katarek go strasznie męczy, przez co jest marudny i mało śpi. Poza tym z nim ok. Ja jakoś się trzymam, chociaż bóle w klatce nie dają o sobie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 383

.. ...on tak gada do mnie ciągle.Ja staram się nie reagować i nic nie mówić żeby później nie było że pyskowałam.Ale załatwie go na cacy.Ale strasznie mi się przykro robi jak on takie rzeczy gada:( Krysiu waw nareszcie się odezwałaś: ) Jak Twój nochalek? - napewno czerwony jak marchewka przy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 448

.. ...wzięłam,nigdy mnie więcej nie ciągnęło.Bałam się brać leki,bo bałam się uzależnienia,więc nie ma mowy,że miałam kiedykolwiek jakiś głód.Leki na obniżenie masy ciała dają podobne efekty jak amfa.Ja raz miałam przepisany sudafed na katar i wystraszyłam si ę go bo byłam pobudzona jak po..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 626

.. ...Witajcie Nie chcę się tak ciągle użalać nad sobą i moimi dolegliwościami więc troszkę rzadziej piszę. Od kilku dni głowa mi pęka, mdli mnie. Albo migrena mnie dorwała, albo znowu zatoku. Alew chyba to drugie bo katar jak cholercia. Niedługo spadam po synka do przedszkola a później do..

Nerwica w ciąży - Str. 138

.. ...za porady. Chorobska ciąg dalszy,dzisiaj mi już się dokleja i kaszel mam ciężki ale cos tam się odkasluje...Katar jest ale nos się odtyka,tylko tej wydzieliny to jest tak dużo... Izulo coś Ci napisze o tych hormonach,bo w tym jest dużo prawdy,że czasem jak je się przyjmuje może się tak..

Dużo gęstej śliny i ciągły katar

.. W zakładzie poprawczym w 1990r.Będąc u Dentysty zakaziłem się Gronkowcem.Cały czas plułem,mało tego charałem i charkam do tej pory choć podobno jestem wyleczony.W domu na noc pluje do słoików.Ślina jest tak gęsta że niemożna jej odkrztusić,na dodatek mam przez cały czas katar 356 dni w roku.U ilu już lekarzy..

Dziwne bóle i pulsujące mięśnie

.. ...8 - 9h, a mimo to w ciągu dnia zdrzemnąłem się ponad godzinę... Prawie codziennie sypiam po 8 - 9h, a rano budzę się zmęczony. Często zdarza mi się budzić w nocy ( dziś nawet parę razy ), rano przeważnie mam katar i strasznie sucho w gardle. Parę razy odczuwałem też mrowienie w nogach...

Przeziębienie

.. ...Katar powinien przejść w ciągu tygodnia jeśli jest to typowy katar związany z przeziębieniem ( zgodnie ze starym powiedzeniem że katar leczony trwa tydzień a nieleczony 7 dni ), jeśli nie przechodzi to może być to związane z infekcją w obrębie zatok przynosowych, o czym może również..

Zawężone kanały nosowe i problem z oddychaniem nosem

.. W ciągu dnia występuje to również , ale rzadziej . Natomiast w nocy zawężają mi się wewnętrzne kanały nosowe , co utrudnia mi oddychanie nosem , przez co budzę się prawie w każdą noc. A jak przerwana noc ,to wiadomo , człowiek niewyspany. Zaczyna być to koszmarem . I tak od wielu , wielu lat. Nie jest to..

Nerwica?Prosze od odpowiedzi

.. ...łzawienie oczu – ciągle płacze, od tego dostaje kataru. Jestem rozpalona, czuje ze mam gorące ciało, nie mogę się uspokoić, oczy mi łzawią prawie non stop. Towarzyszy temu złość, zdenerwowanie, smutek, przygnębienie, walka z myślami ze wszystko jest źle i wkurwienie ze nie mogę..

LeenLife - czyli moja wygrana walka z nadciśnieniem i otyłością

.. ...Skaza białkowa, alergia, ciągły katar sienny, znacznie obniżona odporność a więc i ciągłe przeziębianie się. Praktycznie całe swoje dzieciństwo spędziłam u lekarzy i w szpitalach. Non stop zapalenie gardła, oskrzeli, płuc, chwilowy powrót do zdrowia chyba tylko po to żeby za tydzień..