Ciągły niepokój lęk

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 24

.. ...w pełni cieszyć, bo ciągle nasłuchuję, obserwuję i nie dowierzam... A to u siebie zauważam coś niepokojącego, a to u dziecka.I naturalnie myślę, że to na pewno groźna choroba. Od razu buszuję po internecie, przeglądam książki medyczne. Często wywołuję wilka z lasu i nic nie mogę na to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...dokładnie wszystko! ), ale ciągle ten brak czasu. Dlatego piszę tylko parę zdań, bo dawno się nie odzywałam i jeszcze pomyślicie sobie, że nie tęsknię za Wami : - ) A jutro wyjeżdżam na cały weekend do Zakopanego, więc też nie będę mogła napisać. Niby się cieszę, ale też oczywiście..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...Brrr...koszmar!!!. Do tego doszło ciągłe zdenerwowanie, napięcie mięśniowe ( wszystko mnie bolało ) , kołatania serca i wzrost ciśnienia. Poza tym ciągle odczuwałam niepokój ruchowy: nie mogłam spokojnie usiedzieć w miejscu. Momentami chodziłam tam i z powrotem , jak jakaś obłąkana. Ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 202

.. ...mam o tyle dobrze,że ciągle się tam coś dzieje i raczej nie mam czasu sie nudzić.Aniu,jeżeli chociaż trochę wierzysz w homeopatię,to wypróbuj tabletki SEDATIF.Są niedrogie,dostępne bez recepty. Ja uwierzyłam jak zaczęłam je brać,jak zaczynam się niepokoić biorę jedną pod język i zaraz..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...mało się pisze o tym ciągłym niepokoju, lęku u mnie wręcz panice, też tak masz? Barbara, czy Ty miałaś robione eeg? Czy jesteś pod opieką neurologa? To wszystko pasuje do nerwicy ale też jednak do padaczki... Objawy często wprawdzie pasują do wiecej niz jednej choroby, ale właśnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...bardzo cierpimy, te ciągłe lęki i niepokoje, jestem już doświadczony w walce z nerwicą i walczę z nią poprzez uprawianie sportu, tj. biegi długodystansowe oraz ćwiczenia relaksacyjne choć czsami przychodzą chwile zwątpienia i kryzysu czyli nieuzasadnione niczym ataki lęki i niepokoju ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 898

.. ...będzie mu towarzyszył ciągły lęk i niepokój przed śmiercią ;( kiedy wymawiam albo słysze słowo Zawał to normalnie słabo mi sie robi ;( czy ktoś mi może pomóc tutaj czy ktoś jest ze Szczecina żeby mi polecił jakiegoś dobrego psychoanalityka Hej Marcin, widzę poczatki podobne jak i u mnie,..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 3

.. ...początku było bardzo słabo. Ciągły lęk i niepokój. Po kilku terapiach jest naprawde sporo lepiej. Nie jest tak jak kiedyś ale da się żyć. Dla wszystkich , którzy nie mają pewności czy to jest nerwica polecam bardzo prosty test. Jeśli po wypiciu paru piwek lub pół butelki wina czujesz się..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 46

.. ...możliwości ich realizacji. Ciągły, trudny do wytłumaczenia wewnętrzny niepokój. Każdy z nas czasem w życiu przeżywa jakieś stresujące wydarzenia. Czujemy wtedy lęk, bezradność, napięcie, bezsenność, smutek. Objawy te zazwyczaj po pewnym czasie mijają samoistnie. Jednak gdy pomimo..

Boli mnie wszytsko nie wiem co mi jest boje sie wszystkiego czy to nerwica?

.. ...miałam ścisk w gardle, ciągły niepokój i wiele jeszcze innych objawów. Stany lękowe mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub też brakiem mikroelementów w organiżmie, więc proponuję zrobić dokładne badania ( poziom hormonów ). Jeśli jesteś zaineresowana dobrym bioenergoterapeutą..