Ciągły stan podgorączkowy

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...kazała brać gripex idt ciągle pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze serce mi wyskoczy i znowu pogotowie. Aktualnie mam antybiotyk ( niestety zatoki ) ale coraz od czwartku od wizyty u..

Kołotanie serca i ciągły stan podgorączkowy

.. Witam : ) Mam pytanie co może oznaczać długotrwały stan podgorączkowy ( ok37 - 37,7 ) któremu towarzyszy kołatanie serca... do tego dochodzą czasem bóle w klatce piersiowej ( ukłucia przy których ciężko się oddycha ) i takie dziwne napady lękowe ? Z góry dziękuje za odpowiedź moze sugerowac zapalenie miesnia..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...to zdarza. Poza tym ciągłe stany podgorączkowe to norma u mnie. Nie wiem czy ma to związek z nowotoworami, które i w mojej rodzinie były. Rodzice oboje umarli na nowotwory, więc jakieś tam obciązenie jest ale po co od razu wiązać to z tak poważnymi dolegliwościami.. Acha, zapomniałam..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...mam taki problem, mam ciągle stan podgorączkowy, bóle w klatce piersiowej, zimne kończyny, nocna potliwość, zawroty głowy,dusznosci, szybkie i/lub mocne bicie serca,bóle między łopatkami i ogólnie pleców, słabość mieśni, bardzo szybko się mecze, czasem drętwienie lewej ręki. podejrzewam..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...problem nie minie w ciągu kilku dni to radzę jednak wybrać się do innego lekarza. Aniu nie mów mi na pani; ) Mów i na ty; ) Nie wiem w marcu miałam robiony rezonans magnetyczny głowy i czyściutko było w zatokach.Ale w sumie od marca sporo czasu minęło.Dzisiaj czuję się już lepiej: ) To..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...niewiadomych powodów które się ciągną przez wiele miesięcy a nawet i lat. Sam już nie wiem być może ten stan podgorączkowy to nie jest wielki powód do obaw... w końcu większy mam problem z normalnym oddechem ( ciągle ziewam i ziewam nawet przy kolegach i koleżankach ) pozostałe objawy: -..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...Problemy na tle nerwowym ciągle leczę i jest o niebo lepiej lecz gorączka nie przeszła, lekarz neurolog powiedział że to jest tak zwana gorączka wegetatywna lecz ona nie minęła i nadal czuję się osłabiony każdego dnia, napisałem o bólu pleców gdyż zastanawiam się czy te bóle nie mają nic..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...okularach. Jeżeli jednak mimo wszystko podejrzewasz bakterie, to zrób sobie posiew. Przynajmniej będziesz miał pewność, że to nie one. Pozdrawiam i życzę zdrówka, byś znów mógł czerpać radość z życia!!!!..

Ciągłe stany podgorączkowe, jakie wykonać badania?

.. ...jeśli od 4 tygodni mam ciągłe stany podgorączkowe?? Na pewno podstawowe - mocz, kał, morfologia, ale co jeszcze?? dziś wyczytałam że warto zrobić na boleriozę, wymaz gardła. Czy ktoś miał podobny problem z tymi stanami podgorączkowymi?? Dodam że mam problemy z żołądkiem i chyba coś z..

Stan podgorączkowy po chorobie

.. ...drugiego antybiotyku ciągle utrzymywał mi się stan podgorączkowy ( ok. 37,3 - 37,5 ). Przedwczoraj wzięłam ostatnią tabletkę, czuję się dużo lepiej, co prawda jeszcze czasem pokasłuje, ale jest to naprawde sporadyczne. Mimo 2 tygodniowej antybiotykoterapii ciągle utrzymuje mi się ten..

Nie wiem co mi jest, pomocy!

.. ...chlodu w konczynach, ciągły stan podgorączkowy 36,8 - 37,5, mam też często takie tiki nerwowe, szczegolnie gdy juz zasypiam, że coś mną zatrzęsie tak jakby, i zle samopoczucie, ostatnio mam duzo negatywnych mysli, kiedys tego nie mialem w ciagu ostatnich dwoch miesiecy utracilem ok 6 kg..