Ciarki w głowie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...to tam... No i jakieś ciarki mi chodzą po tej biednej głowie... Ale też zmieniła się pogoda. To na pewno ma nas wpływ. A jeśli nawet nie, to sobie to wmówmy: ) My tu doradzamy sobie wzajemnie, żeby ciągle czymś się zajmować, odwracać myśli od dolegliwości, zbliżającego się lęku. Musimy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 49

.. ...teraz dopaść, to aż mnie ciarki przechodzą. Zauważyłam, że ja sama siebie straszę. Sama sobie to wszystko wymyślam. Jakoś tak przez te wszystkie lata walki z nerwicą tak wlaśnie się zaprogramowałam. Wbiłam sobie do głowy, że np. określonych sytuacji się panicznie boję i tak trwam w tym..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 653

.. ...drętwieje , policzek , to ciarki w głowie a pozatym żrenice od tych leków mam tak wielkie że chyba od tego mam te zawroty głowy i uczucie jakbym była na statku cały czas falowała jak stoje to czuje jakbym traciła równowage ale nie wywracam się , wszystko mnie już boli nie moge chodzić..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 868

.. ...rozeszły mi sie wtedy ciarki,zdretwiała mi twarz,miałam potworne drgawki.Czułam,że to juz koniec i że umieram - jak ja się wtedy bałam!!!BYłam pewna,że to guz mózgu,krwiak jakiś i że to pękło,rozlało się i juz po mnie..A że od dawna leczę się u neurologa na bóle głowy,to właśnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 38

.. ...takich ruderach, że az ciary przechodzą i nie bałam się.Trudno to wytłumaczyć.Koszmary tez mam i to takie,że obudzić się nie mogę,a jak się obudzę to ciężko mi się oddycha.Ja myślę o tomografii,bo w głowie mnie tak ciśnie ciągle i mam zawroty. ma wrażenie,że jedna noga zapada mi się w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 101

.. ...odpływała i takie dziwne ciarki w głowie jakny dreszcze nie wiem j ato nazwałam ze mi jakby mrówki chodziły w głowie , do tego serce przyspieszyło na maxa i ręce mi się trzęsły. Po jakiś 20 sekundach mi przeszło ale niepokój pozostał i cały dzień mnie trzyma takie napięcie a ile mysli..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 124

.. ...mnie po całym ciele ciarki w stronę głowy, zrobiło mi się strasznie gorąco, czułam że zaraz mi głowa pęknie od nadmiaru krwi ( sądzę że chyba ciśnienie mi skoczyło ) i ten straszny przeszywający ból głowy. Pierwsza myśl: wylew. Ale jak tylko drzwi się otworzyły od razu wysiadłam i..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...myślałem że dostane wylewu, ciarki mnie przechodziły, ciepło w głowie .. pisałem listy do rodziców bo myslałem że naprawe umrę .. no ale cóż, żyję. Hmm pomyślałem, raz spróbowałem, było masakra .. spróbuje po raz kolejny, co tam ! No cóż .. kolejne gramy i było zajebiście, śmiechawa ...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 442

.. ...miałam wrażenie jakby mi ciarki szły od wewnatrz po czaszce od tyłu.miałam też kiedyś zawroty głowy i wymyślalam sobie sama różne guzy.Miałam też napadowe notoryczne bóle głowy.Wtedy bujałam się po przychodniach internistycznych.Teraz wymyślam sobie zawały.I ja na prawdę wierzyłam w te..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 447

.. ...myśl przechodzą mnie ciarki.Boję się burzy jak cholera. Samopoczucie - hmmmm ,takie sobie.Boli mnie głowa ( coś ostatnio chyba za często ) i pojawił się jeszcze jeden problem.Dostałam jakieś gigantyczne uczulenie w okolicach dekoltu .Podejrzewam ,że to od słońca ,ponieważ w ubiegłym roku..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 561

.. ...głowy to na samą myśl ciarki mnie przechodzą.Jak nie boli to nie boli a jak zacznie to kilka dni pod rząd.Przy tym nudności i inne sensacje.Wiesz ja staram się jak najmniej używać tabletek przeciwbólowych ale jak już złapie to nie ma zmiłuj się.Biorę tą tabletkę a dodatkowo smaruję głowę..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 915

.. ...twoje posty to aż mnie ciarki przechodzą przez co ty przeszłaś...wiecie czego ja sie boje okropnie tego że coś sie stanie i będzie ze mną gorzej,takie mi myśli przychodzą do głowy okropne,boje sie że moja nerwica sie pogłębi,że ten stan nigdy nie minie,czasem to mam wrażenie że mi coś w..

Czy wszystkie objawy muszą się sprowadzać do nerwicy. Chyba nie. Moja historia

.. ...towarzyszące temu pieczenie, ciarki i swędzenie skóry * Obrzęki * Bóle głowy * Neuropatię obwodową ( drętwienie palców u rąk i stóp ) U dzieci objawy mogą być następujące: * Nieprawidłowy rozwój * Bladość * Płaczliwość, marudność, drażliwość * Niezdolność do koncentracji * Zapadnięte..