Ciąża ból ud

Kardiomiopatia połogowa

Kardiomiopatia połogowa

.. ...jeśli jest to kolejna ciąża kobiety, jeśli w wywiadzie odnotowano rzucawkę lub stan przedrzucawkowy, ciąża jest mnoga i jeśli matka ma ponad trzydzieści lat. Przebycie kardiomiopatii połogowej stanowi przeciwwskazanie do ponownego zachodzenia w ciążę. Objawy kardiomiopatii popołogowej to..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...odpada. ( Ciekawe czy ciąża mogła mieć wpływ na nagły wzrost ciśnienia i tętna - wcześniej miałam ciśnienie 110/65 )Jeszcze ważna rzecz , bardzo niebezpieczna, przy tak wysokim cisnieniu i tętnie nie odczuwam żadnych niepożądanych objawów ( bóle głowy, kołatanie serca, zle samopoczucie,..

Dodatkowe skurcze - Str. 264

.. ...jesteście zdrowi: ) ja przed ciąża tez czasem miaąłm jakies potknięcia czy bóle serca - nie zwracałam na to uwagi choć czasem było one nieprzyjemne bardzo, a już napewno nie drążyłam temtu i nie szukałam mijsc takich jak to,żeby się pożalic - ba, nawet mi cos takeigo do głowy nie..

Nerwica w ciąży - Str. 3

.. ...nawet jak padało. Co ta ciąża robi z kobietą: ): ) Jak pisałam wcześniej niestety moje objawy choroby, lęki i tp nie minęły. teraz chodzę jak nakręcona - przy dwójce dzieci jest co robić. Ale codziennie rano wstając myślę, czy dzisiaj mnie to dopadnie. Boję się bardzo. A i bóle w klatce..

Nerwica w ciąży - Str. 8

.. ...msc i tyle. To raczej ciąża była ciężka z tą nerwicą, a nie poród. Jeszcze wtedy nie miałam skurczów dodatkowych, ale okropne bóle brzucha i biegunki, które rozpoczęły się 1 rok przed ciążą. Widzisz wytrwałam, synek też w porządku. Teraz walczę ze skurczami dodatkowymi, mam nadzieję, że..

Nerwica w ciąży - Str. 22

.. ...duchu,to moja pierwsza ciąża,bardzo długo na nią czekaliśmy,bo trzeba było najpierw życię poukładać,a i tak do końca się nie dało,bo jestem teraz bez pracy,no ale wszystkiego nie można mieć,najważniejsze że mam kochanego męża.Na kiedy masz termin?ja na 16 stycznia.Ciąże znoszę dobrze..

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...gnębi psychicznie ( ciąża )strach przed tym??. Druga rzecz za nim cię zaczną dobrze leczyć na nadciśnienie lepiej wykonać badania bo może coś je powodować w twoim organizmie np. tarczyca, nadnercza itp. Jeśli to ciąża to ci nie mogę pomóc ,ale może jakaś dziewczyna z forum się wypowie..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...kiedyś, lekarz mówił, że ciąża leczy...Przy nadżerce też są bóle w podbrzuszu, no ale jak byłaś na kontroli u ginekologa, to byś przecież o wszystkim wiedziała. Jeżeli u Ciebie po badaniach ginekologicznych jest ok, to spokojnie...Nie martw się i zaplanuj potomka...Może to jakieś..

Mdłości, bóle migrenowe i gula w gardle

.. ...koniecznie od tabletek ( ciąża odpada na 100%! ). Dwa dni temu wracając z delegacji płakałam tak mnei bolala głowa. OBJAWY MDŁOŚCI; bez torsji i odruchów wymiotnych :( 4. Od tygodnia mam dziwne uczucie w gardle ( bylam lekko przeziebiona 2 tyg temu, brałam dosycyklinę - to jedyny..