Ciąża stany

Częstoskurcz

.. ...emocjonalny czy np. ciąża i inne stany krążenia hiperkinetycznego. Częstoskurcz może być wywołany sytuacja opisaną powyżej, ale wynikająca z procesów chorobowych. I tak, rytm serca wzrasta w gorączce, wzrasta także w przypadku krwotoku lub anemii ( np. z niedoboru żelaza ). Biorąc pod..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 766

.. ...Kiedyś myślałam, że może ciąża leczy takie stany ale po waszych opisach widzę, że nie. Jutro jade do pani psycholog.Cieszę się na to spotkanie, bo ona samych cenny rad udziela.Pomaga to bardzo. Zawsze myślałam, że psycholog jesy dla ludzi, którzy nie mają przyjaciół. Dziś wim ,że tak nie..

Walka z nadciśnieniem wygrana

.. ...są one następujące: - ciąża - miesiączka _zaburzenia krzepliwości krwi - rozrusznik serca - nieleczona padaczka - nowotwór złośliwy - duża utrata krwi - leki hamujące odporność - wiek do 10 - ciu lat - ostre stany zakażne - wrodzona nadwrażliwość na światło lub spowodowana lekami -..

Zakrzepica

.. ...doustna antykoncepcja ciąża cięcie cesarskie pełne unieruchomienie powyzej 3 - 4dni. trombofilia wrodzona żylaki ostre stany zapalne. Trzeba się starać o tym nie myśleć. Ja jeszcze nic o zakrzepicy nie wiedząc leżałam bez ruchu 6mc, dodatkowo byłam wtedy w ciąży i miałam żylaki o..