Ciąża z nerwicą lękową

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 21

.. ...drugą dziewczynkę.Moze ciąża to dobry pomysł ale nie lekarstwo, moze najpierw powinnas się podleczyć? Pozdrawiam Do job: ) Szczerze pisząc, nie wiem na czym polega uczucie słabych nóg, ale mi też się ono zdarzało i czasem jeszcze zdarza. Pisałam już kiedyś, że miałam taki etap, podczas..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 28

.. ...nie musi być od razu ciąża. Pewnie zbyt intensywnie ostatnio o tym myślałaś po tych naszych rozmowach. Jeśli chodzi o pamiętnik, to też to przerabiałam. I przyznam, że czasem nadal mam zwyczaj zapisywać coś ze swojego życia. Zwłaszcza w trudnych momentach. I też polecam. Działa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...finansowych, dzieciach, ciążach ( Dharma, co u ciebie; ). Pisz o wszystkim, lżej Ci na duszy będzie, a my postaramy się udzielić wsparcia. Mała, witaj w klubie * źlesiędziśczujących * . Gratuluję Ci, że nie spanikowałaś, ja też, jak narazie. Przed chwilą zafundowałam sobie jakies..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 41

.. ...po 2 latach następna ciąża i poronienie w 20 tyg. przyczyna niewydolność szyjki macicy.I dopiero tu się zaczęło naprawdę kołatanie serca duszności i przeróżne badania ,ale nikt nie powiedział,że to nerwica w 2001r kolejna ciąża i leżenie całe 9 mies. Urodziłam synka a wraz z nim pojawił..

Nerwica w ciąży - Str. 103

.. ...ciąży, [to już druga ciąża na fluanxolu], bardzo małe dawki, ale jednak, to lek który w dużych dawkach podaje się schizofrenikom, w małych działa przeciwlękowo. i też w opisie pisze że się nie bierze w ciaży, a moja corka noszona na nim jest prymuską, teraz w drugiej klasie.wiec lepiej..

Nerwica w ciąży - Str. 170

.. ...test i to samo więc to ciąża.Trzy lata temu miałam poronienie i jak sobie przypominam to mnie od kawy odrzuciło słodkiego a teraz kawe pije a na słodkie nie mogę patrzec tylko kwasne rzeczy mi smakują.Narazie nie zapeszam bo juz miałam przykre przezycie narazie jestem bez lękow..

Nerwica w ciąży - Str. 239

.. ...nie jest moja pierwsza ciąża,w poprzedniej odstawiłam od razu leki i myslałam że wywiozą mnie w kaftanie,nie byłam w stanie do niczego,miałam potworne ataki lękowe,od ok 5 m - ca wróciłam do leków,brałam paroxetynę,ale już słabiej duzo na mnie działała niż venlafaxyna,od wczoraj nie..

Nerwica lękowa a ciąża

.. Witam wszystkich. Czytuję Was już od jakiegoś czasu ale dopiero dziś postanowiłam się odezwać. Mam 32 lata z chorobą walczę już od 5.Objawy to ataki paniki, lęk przed stratą przytomności, lęk przed przebywaniem samej w domu. Doszło do tego,że bałam się iść sama na przystanek aby jechać do pracy, a jak już..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa

.. ...* stań na nogi * bo ciąża a potem dzidziuś napewno oslabią dodatkowo twój organizm. Pozdrawiam. Dziękuję za wieści. Mam stwierdzona dyskopatię kręgów szyjnych , ale lekarz swtierdził , że to też może być przyczyną. Dodatkowo miałam robiony taki test , który rzekomo wykluczył zaburzenia..