Ciemne plamki

Chelatacja - Str. 4

.. ...i nadal pozostają ,a ciemno - brązowych plam w okolicach piszczeli przybywa i ciemnieją coraz bardziej co jednoznacznie świadczy że krew nie dociera w coraz liczniejsze obszary.Zaliczę dziś jeszcze jedną kroplówe i na tym raczej zakończe.Wszystko wskazuje na to że to jest prawdą co w tej..

Chelatacja - Str. 5

.. ...uszach nie ustępują a ciemnych brązowych plam na nogach nad stopami przybywa a nie ubywa...a więc coraz większe obszary postępującego niedokrwienia.Zaczynam psychicznie oswajać się z myślą ze inwazyjne metody czyli baypasowanie( czego chciałem za wszelką cenę uniknąć ) - to będą jednak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...dziwnie,zaczelo robic mi sie ciemno przed oczami,duszno,myslalam ze zemdleje,do tego mialam jakby zdretwiale rece i plamy na twrzy i dekolcie, uczucie okropne,na czwile przeszlo i znowu to samo,zadzwonilam po brata,wezwal pogotowie,wniosek ostra reakcje na stres i zastrzyk uspakajajcy,..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 12

.. ...zakątkach ciała, mam ciemne plamki przed oczami, oczywiście mam problemy ze wzwodem, kiedy dłużej pochodzę szybkim tempem też czuje zawroty głowy. Do tego ciężko mi się skupić, mam wrażenie, że mam gorszą pamięć, nieraz czuje się jak bym był nieobecny. Średnio raz w roku mam kontrolę w..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...takie przebarwienie - ciemna plama wzdłuż nogi ) Wczoraj w nocy strasznie zmarzły mi ręce, jak się obudziłam rano to były czerwone, gorące, pulsujące i bardzo spuchnięte. Do tego mam zdrętwiałe czubki palców i tylko takie * głuche * , tępe uczucie jak dotykam czegoś - pierwszy raz mi się..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...noga, na której pojawiły ciemno - różowe placki. Odczuwa ból w tej nodze. Przy tym miała dreszcze, wymioty i gorączkę ( 38,5C ). Teraz temperatura jej skacze, a dziś z różowych plam zrobiły się czerwone i większe. Dodatkowo te plamy są gorące a reszta nogi chłodniejsza.Pojawił się też..