Ciężki oddech u dziecka

Niepewna diagnoza ZMS u niemowlaka i dalsze leczenie

.. ...wykonania ekg i niepokojąco ciężki oddech dziecka konieczne jest skierowanie do szpitala. Dziecko znalazło się w szpitalu tego samego dnia. W pierwszej kolejności zdiagnozowano zapalenie noso - gardzieli ( na co podano antybiotyk ), dalej niedoczynność tarczycy ( podawane są hormony ). W..

Niski poziom magnezu a arytmia - Str. 2

.. ...- poród miałam mega ciężki 12 godzin naturalnego po czym cesarka bo dziecko za duże......i teraz ten puls:( głowa boli i słabo mi, mam też mały problem z zazczepnięciem głebokiego oddechu jak chodzę i wogóle słabo mi, tak ciężko. Ach no i w ciązy magnez miała cile w okolicach 1, 72, 18,..

Problem

.. ...mnie cała zdrętwiałam , ciężki oddech mrowienie całego ciała wiec panika jeszcze większa ze względu ze byłam sama w domu z 2 moich małych dzieci . Byłam przerażona nie wiedziałam co się dzieje czy to zawał czy co??!! Sama wezwałam pogotowie ; pani która przyjmowała zgłoszenie pytała co..

Elektrostymulacja a wada serca

.. ...czasu boli mnie serce i ciężko mi złapać oddech.Nie wiem czy zabieg nie wpłynie źle na mnie. Czy ten zabieg jest bezpieczny. Proszę o poradę. Trzeba koniecznie spytać kardiologa prowadzącego.Ja zaś zapraszam na forum Fundacji Serce Dziecka, która skupia tez dorosłych z wrodzoanymi wadami..