Ciężko na klatce piersiowej

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

.. ...rozdzierania za mostkiem, ciężaru na klatce piersiowej. Często towarzyszy mu duszność - subiektywne uczucie braku tchu. Ból wieńcowy może trwać od 2 - 5 minut po zaprzestaniu wysiłku lub przyjęciu nitrogliceryny .W przypadku gdy dolegliwości bólowe trwają powyżej 20 minut to albo są..

Ból serca

Ból serca

.. ...Ma charakter uczucia ciężaru na klatce piersiowej, ściskania. Może też być ostry, kłujący. Często obserwuje się promieniowanie bólu do żuchwy, lewego baku, ręki, łopatki. Bólowi towarzyszy ogólne pobudzenie chorego i charakterystyczny lęk przed śmiercią . Dolegliwości trwają dłużej niż..

Pionierska operacja nieinwazyjnej krioablacji serca

.. ...pacjenta cierpiącego na ciężką arytmię, przeprowadzili lekarze z Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Odbyła się ona bez otwierania klatki piersiowej chorego. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody, która eliminuje pooperacyjny ból i trudno..

Chirurdzy zszyli pęknięte serce

.. ...transita. Chłopak doznał ciężkiego urazu klatki piersiowej. W godzine po przywiezieniu do Centrum, chirurdzy przystąpili do operacji. W trakcie zabiegu okazało się, że u pacjenta w wyniku doznanego urazu doszło do pęknięcia prawej komory serca, czego się wcześniej nie spodziewaliśmy -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...zabiegu żle się czuje ciężko mi się oddycha nic nie robiac mam przyspieszony puls przez co nie mam na nic siły odczówam bardzo silne kłucie w klatce piersiowej co bardzo boli po ok 15 min przechodzi cały czas nierówno bije mi serce nie wiem co jestCzy ktos zWas ma podobne problemy??..

Operacja zastawki aorty - Str. 2

.. ...takie pytanie: Jak duże ciężary mogę nosić? ( miałem rozcinaną klatkę piersiową ) i jak duży wysiłek mogę wykonywać. Przed operacją potrafiłem na pływalni przepłynąć 2km. Dużo jeździłem na rowerze ( zdarzały się nawet trasy 50 - cio kilometrowe ). Wiem, że teraz muszę oszczędzać swoje..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 126

.. ...kilka ton, jest takie ciężkie, język staje mi w gardle, szczęki się zaciskają i te bóle w klatce piersiowej. Dzisiaj po tym jak 2 miesiące temu odstawiłam xanax, dzisiaj ponownie wzięłam, ale jak długo...? Witaj Slawku,ja jestem w stadium zwiększania dawki,bo leczę sie dopiero miesiąc i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 274

.. ...jak mam jakiś lęk i ciężko mi się oddycha to biorę wtedy na siłę głębokie oddechy i zauważyłam,ze po takich wymuszonych oddechach kłuje mi w klatce piersiowej. Łapię chyba strasznego doła:( Dzięki za odpowiedź, Ale ja nawet nie wiem czy to było serce, miała wrazenie ze jak tak głęboko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 695

.. ...ból nóg i duszności, ciężkość w klatce piersiowej. Wszystkie wyniki mam super, bo robiłam i ekg i krew - wszystko ok! W niedzielę wieczorem było tak źle, że ja płakałam i mama płakała... czułam się strasznie, leki nie pomagały ani ziołowe, ani promolan. Następnego dnia pojechałam z tatem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 785

.. ...depresja. Nie był to jakiś ciężki stan ale samopoczucie kiepskie bardzo. Do tego dochodziły bóle w klatce piersiowej, ból i dretwienie lewej ręki, gula w gardle i lęki.........Masakra. Poszłam do psychitry, dostałam antydepresant i biorę juz 1/2 roku, jest lepiej ale nie idealnie...

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...Przechodzę właśnie ten cięższy okres. Ostre bóle w klatce piersiowej trwające długi czas które uniemożliwiają poruszanie się i głębokie oddychanie, kołatania serca, bardzo szybkie uczucie zmęczenia przy niewielkim nawet wysiłku fizycznym czy wychodzeniu po schodach, omdlenia, duszności..

Ablacja - Str. 7

.. ...pierwsze dni czułam lekki ciężar w klatce piersiowej. Teraz już jest ok. Zamierzam wrócić dwa tygodnie po zabiegu do pracy. No ale najważniejsze po arytmii póki ci ślad zaginął. Czuje że żyję i czuję się świetnie. Chciałam wyrazić wyrazy ogromnej wdzięczności dla całego personelu CK Anin..

Ablacja - Str. 11

.. ...noga w porządku, nawet ciężko odnaleźć miejsce wkłucia. Przeczytałam dość uważnie forum i nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - czy ból w klatce piersiowej, który odczuwam jest normalny?? Boli mnie, pali, piecze klatka piersiowa między piersiami i tuz nad nimi, praktycznie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 194

.. ...leczymy tu Syna który jest ciężko chory przed nami przeszczep szpiku,jestem załamana codziennie mnie coś boli i czuje się zmęczona.Zrobiłam podstawowe badania krwi,moczu a także EKG,USG jamu brzusznej,Rezonas magnetyczny głowy,tomograf,RTG klatki piersiowej,badanie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 203

.. ...jeżeli chodzi o ten Twój ciężar na klatce piersiowej, to ja mam podobnie i ten objaw mnie właśnie najbardziej przeraża.Czuje w klatce piersiowej i na barkach ( czasem nawet w ramionach ) takie dziwne ( nieprzyjemne raczej ) uczucie, coś jakby grypa mnie brała...rożnie to trawa, czasem..

RBBB - blok prawej odnogo pęczka Hisa

.. ...borykam się także z nerwicą lękową ogólnie to jest ciężko ale staram się jakoś dać radę jutro czeka mnie rentgen klatki piersiowej bo mam jakieś zgrubienie przy żebrze hmmm zobaczymy pozdrawiam gorąco..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...siłownie i podnoszenie ciężarów ... może ktoś mi powie co mogę w takim wypadku zrobić gdyż kiedyś byłam juz na badaniu serca i nic nie wykryli / hej mam na imię Asia i lat 28 ,mam te same objawy,silny ucisk w klatce piersiowej,ból po lewej stronie żebra i łopatki.Mam stwierdzoną skoliozę..

9 dni po wymianie zastawki aortalnej

.. ...takie pytanie: Jak duże ciężary mogę nosić? ( miałem rozcinaną klatkę piersiową ) i jak duży wysiłek mogę wykonywać. Przed operacją potrafiłem na pływalni przepłynąć 2km. Dużo jeździłem na rowerze ( zdarzały się nawet trasy 50 - cio kilometrowe ). Wiem, że teraz muszę oszczędzać swoje..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...jakieś bóle, uczucie ciężkości na klatece piersiowej, zatyka cię przy większym wisiłku?? co lekarze Ci radzą na tę przypadłość?? pozdrawiam czesc barzdo czesto boli mnie w klatce piersiowej rozne sa te bole od piekacego po taki przy ktorym nie mozna zlapac oddechu...dziennie mam napady..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...klatce piersiowej przy ciężkim wysiłku, senność. Jednak od kilku miesięcy nękają mnie niemal codzienne bóle w klatce piersiowej i duszności lub kłucie w sercu ( zupełnie bez przyczyny, niepoprzedzone wysiłkiem fizycznym ), kompletny brak koncentracji i zawroty głowy. Byłem ostatnio na..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...uciążliwy ( jakby pieczenie, ciężkość ). Ciężko go zlokalizować.Występuje lekkie dławienie w gardle, wydaje mi sie ze lekkie podwyższenie tętna, ogólnie ból występuje w różnych miejscach klatki piersiowej. Nie jest związany z wysiłkiem fizycznym ( nie moge znaleść żadnej prawidłowości co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 50

.. ...dusznosci i straszny ciężar w klatce piersiowej.Czuje duże zalegania na oskrzelach i nawet mam czasami trudności w przełykaniu i to nawet płynów. Czy ktoś z was ma podobne objawy do mnie ? Aktualnie biorę wapno w kapsułkach i antybiotyk Fromilid. Co wam pomaga przy dusznosciach -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 70

.. ...oddechu, jakbym miała ciężar na klatce piersiowej, zawroty głowy i lęk,ze umre...od tego czasu nie jestem sobą, wegetuje, nie wiem, co mi jest, zawsze byłam aktywną dziewczyną a teraz wszystko mnie męczy, wciąż brakuje mi oddechu, mam ból po lewej stronie, wydaje mi się, że jak nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...miesiącach, naprawdę ciężkich, powoli przeszło. Trafiłam na super kardiolog, która poza lekami na serce przepisała mi mnóstwo witamin, oraz nakazała zajęcie się kręgosłupem. Przeszłam terapię u ortopedy, serię masaży, ćwiczenia. Powoli zanikały bóle w klatce piersiowej, część z nich..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 193

.. ...piersiowej. Gdzie się wszyscy podziewacie ??? Pewnie jakieś zakupy robicie , potem obiadek , no cóż taka nasza rola , oczywiście sprzątanie . Pokażcie się tu jak najszybciej jak tylko się poodrabiacie ...

Zawał serca u 18-latka?

.. ...zemdleć..gwizd powoli ustępował...ciężar w klatce piersiowej pozostał...wieczorem bałam się usnąć...spałam w pozycji pół siedzącej, bo tak łatwiej było mi oddychać..jeszcze przez ok.dwóch tygodni odczuwałam ciężkość w klatce piersiowej, utrudnione oddychanie i niemożność leżenia na lewym..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...przede wszystkim duży ciężar w okolicach klatki piersiowej, * rybie * łapanie powietrza no i często totalny brak * pary * . Oprócz tego ( nie wiem czy ma to związek ) strasznie nerwowo zawsze sypiałem ( pamiętam jak miałem kilka lat i pojechałem do babci na święta to ona właśnie..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie - Str. 2

.. ...ataki np takie ze bardzo ciężko złapac mi oddech( duszności ) i mam straszne kłucie w klatce piersiowej trwa to około 5min ale trwało by pewnie dłuzej ale biore specjalny syrop co kiedys mi pogotowie przepisało. Miałam sytuacje krytyczną ktoregos dnia i wezwałam pogotowie dlai mi..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...myśleć z takimi objawami ciężko funcjonować najgorzej jest z tym oddechem mayu ja mam to samo gdzie bylas u lekarza ja nic nie biore i nie radze sobie co mam robic poradz? Proponuję wykonać badanie Satro Ja miesiąc temu miałam podobne objawy zrobiono mi ekg i choltera wysłano do..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...naprawdę jest mi się ciężko wyprostować. Pomagają mi proste ćwiczenia jak pompki , skłony itp. ale najgorsze jest to że następnego dnia rano ból jest znów obecny jak sądzicie co to może być? Zuza masz identyczną historię z serduchem. Tylko, że mi pani doktor - kardiolog dziecięcy..

Serce umieszczone centralnie w klatce piersiowej płodu

.. ...dlatego APELUJE do kobiet ciężarnych aby robiły badania prenatalne po 20 tygodniu ciąży wtedy są szanse ja zrobiłam za pużno Justyno, mysl wyłacznie pozytywnie, bo Twój maluszke ma olbrzymie szanse na w miare normalne zycie. Wada serca to nie wrok !..

Płyn w worku osierdziowym

.. ...duszności, oddycham dość ciężko i czuje ucisk w dolnej i środkowej części klatki piersiowej. Jak długo trwa leczenie? Czy zostają jakieś ślady? Jakie są wasze doświadczenia z przebiegu tej choroby, czy to nawraca? Martwi mnie jeszcze obecność skrzepliny, wg mnie dość sporej 35x14 mm..

Kłucie w różnych miejscach ciała

.. ...osobą dość nerwową, ciężko znoszę stres. Od paru dni czuje dziwne kłucie , trudno je zlokalizować - czasem w klatce piersiowej, czasem z boku, z tyłu - zawsze jednak na tej samej wysokości, boli mnie też mostek - w momencie gdy go dotykam...co to może być? Ja mam to samo, kłuje mnie..

Rehabilitacja po operacji zastawki aortalnej

.. ...operacji unikaj : dźwigania ciężąrów do 4 tygodni możesz podnieść do 2 kg, a po tym czasie możesz robic zakupy , które nie ważą więcej niż 5 kg; najlepiej rozłóz je symetrycznie w obu rękach, czynności, które moga spowodowac nagłe, gwałtowne szarpnięcie klatki piersiowej, np. spaceru z..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...niedobrze, strasznie ciężko złapać oddech...wszystkie mięśnie bolą i w tym brzuch!! Dlatego też ciągle boję sie ze to coś nie tak z dzidziusiem!! Jest mi przykro bo nie mogę cieszyć się z tak cudownego stanu w jakim jestem!! W głębi serca jestem pełna obaw - czy dam radę zając sie dzidzi..

Bóle lewej strony klatki piersiowej

.. ...pracowałem na budowie dosyć ciężko i zaczęło mnie dziwnie boleć w klatce piersiowej po lewej stronie w okolicy sutka i ból promieniuje do pachwiny i ręki. Czasami mnie bola 2 wolne żebra. A dzisiaj miałem ucisk w mostku ( po treningu siłowym ) i wpadłem w panike. Moja mama jest lekarzem..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...tego jeszcze potworny ciężar na klatce piersiowej i wszystkie objawy przypominające zawał serca albo jak do tego boli głowa to myślę ze to wylew. Po wykonaniu dużej ilości badań nic nie znaleziono i stwierdzono nerwicę. Leczę się już 7 lat , jestem po dwóch psychoterapiach , raz jest..

Niedomykalność zastawki aortalnej i mitralnej - Str. 2

.. ...operacji unikaj : dźwigania ciężąrów do 4 tygodni możesz podnieść do 2 kg, a po tym czasie możesz robic zakupy , które nie ważą więcej niż 5 kg; najlepiej rozłóz je symetrycznie w obu rękach, czynności, które moga spowodowac nagłe, gwałtowne szarpnięcie klatki piersiowej, np. spaceru z..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 6

.. ...zaledwie 26. Miałam ciężkie dzieciństwo, ojciec alkoholik ( matka rozwiodła się z nim jak miałam 3 msc ) a matka tyran, wykańczała psychicznie. Zaczęło się od duszności w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie, drętwienie ciała. Potrafiłam jeździć z 3 razy w tygodniu na pogotowie, podawano..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1025

.. ...ostatni czas, każda ma cięższe dni...może pogoda! Ja dostaje odnowa napady lęku, no nie takie ale pomału mnie wykańczają. Matiiaga,czy te bóle w klatce, to takie nerwowe czy cos masz z kręgosłupem piersiowym? Mnie tak cholernie boli w mostku i żebra,że nie daje juz rady. Wczoraj miałam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1269

.. ...super. Dzisiaj miałam ciężki dzień, dużo pracy, a jak wróciłam to ambitnie rzuciłam się do lepienia pierogów, wprawdzie tylko 80 sztuk, ale jednak trochę stania było. Obiecałam rodzince i musiałam je ulepić : ) Gruszko, ja miałam dzisiaj tak samo, ból w klatce piersiowej ! Może się..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 6

.. ...również mam nerwice i ciężko sobie z nią radze, dlatego proszę o poradę na mojego e - maila: milaacer@wp.pl. dzięki, pozdrawiam Jeśli jest to wciąż możliwe to bardzo prosiłbym również o pomoc w temacie nerwicy ,mam podobne problemy jak fizjoterapeutka a więc stany lękowe duszności bóle w..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...powietrza ) a także uczucie ciężaru w klatce piersiowej. Byłem w szpitalu gdzie zrobili mi dwukrotnie ekg, morfologię, erytro - cośtam i rentgen klatki piersiowej, mierzyli też chyba z pięć razy ciśnienie... nic nie wykryli. Uznali że przyczyną może być stres, ale nie podoba mi się ta..

Lexapro - Str. 13

.. ...uboczny ale mam taką ciężkośc na klatce piersiowej i kłucie serca, zreszta przy nerwicy wcześniej tez tak miałam, mam nadzieje ze lek poprawi mi samopoczucie i postawi na nogi : ) na razie czekam... pozdrawiam serdecznie Ciesze sie ze wam pomaga ten lek i ze jestescie do niego..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...upadki i podnosiłeś ciężary mogło dojśc do wysunięcia dysku lub przesunięcia kręgu, który powodując ucisk nerwów jest odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...szczerze, to widzę, że ciężko trafić na mądrych lekarzy ( nie mylić z inteligentnymi ). Dla mnie to uczucie jest nowe, ale zaobserwowałam, że kiedy je mam i biorę wdech, to czuję jakieś 3 szybkie uderzenia serca ( jakbym była jaskinią i echo po całym ciele się rozchodzi ). U Ciebie też..

Męczące odkaszliwanie

.. ...sprawiały mi takiego * ciężaru * , dolegliwość nasiliła się jakieś dwa tygodnie temu. Z tym że bardzo możliwe, że po prostu ostatnio za bardzo na tym się skupiam. Nie czuję bóli w klatce piersiowej, chodzę na siłownie - dużo biegam, nie duszę się. Niedawno ( listopad 2007 ) robiłem..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...ból nóg i duszności, ciężkość w klatce piersiowej. Wszystkie wyniki mam super, bo robiłam i ekg i krew - wszystko ok! W niedzielę wieczorem było tak źle, że ja płakałam i mama płakała... czułam się strasznie, leki nie pomagały ani ziołowe, ani promolan. Następnego dnia pojechałam z tatem..

Prosiłbym o parę rad i odpowiedzi dotyczących mojej sytuacji

.. ...wrażenie, jakby jakiś ciężarek znajdował się na mojej klatce piersiowej. - Niewielkie, choć zauważalne problemy z przełykaniem( 2 miesiące przed atakami, aż do teraz ) Leczyłem się antybiotykiem na zapalenie górnych drug oddechowych, który nie przyniósł pożądanego skutku. - Mrowienie,..

Życie w ciągłym strachu

.. ...temu paskudne uczucie ciężaru na klatce piersiowej w okolicy mostka, płytki, szybki oddech oraz nagła potrzeba wypróżnienia - zazwyczaj jest to biegunka. Kilkukrotnie lądowałem z takimi objawami na izbie przyjęć - standardowa pomoc polegała na wykonaniu EKG, które było dobre, podaniu..

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...występują razem. To jeśli chodzi o klatkę piersiową. Bo mam do tego od ponad pół roku codzienne bóle głowy. Nawet nie pamiętam już kiedy ostatnio obudziłam się bez żadnego bólu, nawet teraz kłuje mnie serce...

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...mogę powiedzieć wam po 1 wykryto u mnie refluks po 2 niedobór potasu. Jak i refluks tak jak niedobór potasu wywołuje podobne uczucia bóle w klatce piersiowej ciężkość oddychania osłabienie uczucie gorąca..

Po seksie czuje że przestaje mi bić serce

.. ...sztywnieje mi szyja aż ciężko przełknąć ślinę , uciska mnie w klatce piersiowej i kłuje w plecach miedzy łopatkami , usg i ekg robiłem z 11 miesiecy temu , lekarz powiedział ze mam minimalnie powiększone serce i ze wszystkim ok , jeżeli ktoś z was ma jakieś pojęcie proszę odpisać co mam..

To objawy nerwicy?

.. ...bol glowy jakby byla ciężka az do okolic oczu,zauwazylam rowniez ze pogorszyl mi sie wzrok,jestem osłabiona,ciagle płaczę i pragne snu bo wtedy o niczum nie mysle,ostatnio nawet mam bole w klatce piersiowej towarzysza mi od miesiąca przypominaja zawał serca.czy moje objawy wskazywalyby..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...uczucie zmęczenia i ciężej mi się oddycha( uczucie ścisku płuc - podobno typowe dla nerwobólów ). W ciągu dnia potrafię przespać ok 1.5h co nigdy wcześniej nie miało racji bytu :/ Czy to nie są objawy jakiejś nerwicy? Mam iść z tym ponownie do lekarza? jeśli tak to do jakiego? pozdrawiam..

Ból serca, zawroty głowy i osłabienie

.. ...co sie ze mną stanie, ciężko mi oddychac, mam takie wrażenie jakby * zapadała * mi się klatka piersiowa. Samo kłucie serca mam także w domu ale po chwili przestaje. Dziś musiałem wyjśc z koscioła na świeże powietrze, bo myślałem że tam umre... boje sie aby mi sie coś nie stało. Jakieś 2..

Wysokie ciśnienie i szybki puls

.. ...czuje kłucie w szyji i ciężko mi się oddycha .dotego od czasy do czasu kłuje mnie serce ma bóle w klatce piersiowej. wszystko opisalam lekarzowie mimo to upiera sie ze to nic powaznego, boje sie isc do pracy, boje sie nastepnych ataków. Wspomne miałam robione rozne badania w tym na..

Ból pod mostkiem i wrażenie uciskania klatki piersiowej

.. ...czegoś popsutego lub ciężkostrawnego - ale wręcz przeciwnie, jeśli coś zjem to przestaje boleć - i proszę mi nie pisać, że to dlatego bo głodny chodzę !!: ) Do lekarza się dopiero wybieram, ale nie daje mi to spokoju - wczoraj po spacerze ciężko mi było spać - wydawało mi się ze ból..

Ból gardła, czy to poważne czy nerwica?

.. ...wrażenie ,że się duszę ( ciężko mi się oddycha ) i jak bym miała pieczenie w klatce piersiowej ( ale nie w płucach ) .Nie wiem czy sobie wmawiam ,że coś mi jest czy na prawde coś mi jest. Prześwietlenie płuc nic nie wykazało , więc moja,,wizja” raka płuc na szczęście się nie..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej..

Ból w klatce piersiowej

.. ...przeczytam o jakiejś ciężkiej chorobie to już ją przypisuje do siebie i jest jeszcze gorzej... Ostatnio czuje też ból w żebrach, lekarka powiedziała, że to od przewiania, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć skoro to powraca... A przez ostatnie 2dni bolał mnie dość mocno brzuch i było mi..

Nerwica w wieku 19 lat?proszę o rade

.. ...ręce stają się jakieś ociężałe, czuje ciężar. cokolwiek wtedy zrobie jestem okropnie zmęczona. trwa to np. koło godziny, czasami krócej innym razem dłużej. kiedy przechodzi czuje ból w klatce piersiowej a póżniej już wszystko jest w porządku. ponadto ogólnie szybko się męcze.czasem kiedy..

Bóle po prawej stronie w klatce piersiowej

.. ...chodzę, jak leże.. i gdy głowę zginam w dól lub w prawa strone. Nie ma zielonego pojęcia co to jest :( nie mam mozliwosci pójścia do lekarza:( I zaznaczam ze nie wykonywałam żadnej Ciężkiej pracy fizycznej...

Ból w klatce przy kaszlu

.. ...i to tak że później ciężko mi jest nawet oddychać. Nosem w ogóle nie mogę oddychać , mam problemy z zatokami. Czy ból w klatce piersiowej to normalna rzecz? Czasami jak bardziej kaszlę to aż mi się z żołądka podnosi i wydaje mi się jakbym miał płuca pod gardłem. Proszę o jakieś wskazówki..

Zawsze rano silne bicie serca i kłucie w klatce piersiowej

.. ...psychologa. Mam podobnie i ciężko z tym sobie radzić kiedy dopada Cię nieuzasadniony lęk lub smutek. Na to potrzebne są leki uspokajające albo pomoc psychologa, bo to serduszko to pewnie jest od nerwów, to typowy objaw nerwicy. pozdrawiam. kup sobie aspargin [magnez z potasem] oraz..

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...odczuwam łaskoczącą ciężkość w klatce piersiowej i kłucie w okolicy serca, zaczynam panikować, przyspiesza mi puls i drętwieje lewa ręka. Czuje się tak jakbym nie czuła że serce nadal bije i wpadam w jeszcze większą panikę że właśnie mam zawał. Takie objawy powtarzają się przeciętnie 2 -..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...chłoniaka. Jest to choroba ciężka do zdiagnozowania, ponieważ objawy choroby bardzo przypominają grypowe, czyli ciągłe zmęczenie, na które nie ma wpływu sen, względne wyczerpanie, poczucie braku energii, duszności nawet przy stosunkowo niewielkim wysiłku, ataki suchego i ostrego kaszlu,..

Jakas narosl na klatce (sercu) piersiowej

.. ...isc.Pozdrawiam Michal. czy cos ciężkiego dżwigasz w pracy.Może w kręgosłupie piersiowym coś ci się przesunęło i za pośrednictwem żebra ,,przeniosło sie * * na przóednią część klatki.Jeśli masz np. małą skoliozę,to jest to możliwe. Nie zgodze sie z toba Ja mieszkam w Irlandi i jest to..

Bóle klatki piersiowej od dwóch dni

.. ...beka * ), a czasami ciężkiego oddechu. Tak trwało to od wczoraj więc postanowiłem dzisiaj udać się do lekarza. Pierwsze moje podejrzenie, czyli coś z płucami/oskrzelami ponoć odpadło, bo wszystko było w porządku. Drugie podejrzenie kardiologiczne - ekg zrobione, oto wyniki pstryknięte..

Niedoczynność tarczycy + Euthyrox N 25 + nerwica

.. ...wszystkim mam uczucie * ciężkiej * głowy , parę miesięcy temu miałam wrażenie że serce mi wypadnie z klatki piersiowej , chociaż lekarze mówili, że tętno jest ok. Ostatnie 4 lata żyłam za granicą , prawdopodobnie w stresie , o którym tak nie myślałam, czy jest to możliwe , żę ten cały..

Szukam kontaktu z osobami operowanymi w Aninie. moje gg 2877674

.. ...zastawki aortalnej, stenoza ciężka. Gradient 80 mmHg i zwężenie w 80 % czyli przepustowość zaledwie 20 %.Objawy występują przy wysiłku.Piecze mnie w klatce piersiowej, duszności, szybko się męcze. Prawdopodobnie czeka mnie operacja wymiany zastawki. Zapisałem się na konsultacje na..

Pieczenie w klatce piersiowej i kaszel.

.. ...kaszel jak chorowałam na ciężkie zapalenie oskrzeli. Przez 2 m - ce plułam krwią, kasłałam, charczałam i co tam jeszcze : ). Najlepiej iść do internisty, jeśli to płuca lub oskrzela, to będzie słychać przy takim zwykłym osłuchiwaniu. Pozdrawiam pij len mielony,to nawilża śluzówkę.Nie..

CZY TO NERWICA?

.. ...zawroty głowy, duszności ciężko jest mi oddychać,kołatania serca, bóle w klatce piersiowej itp.objawy. w ostatnich dniach objawy nasiliły się tak bardzo,że zaczęłam się bać.poszłam do lekarza, wykonałam badania, diagnoza - nerwica. nie rozumiem jak to możliwe? mam męża, dwoje dzieci..

Holer EKG intepretacja - Str. 2

.. ...i ściskanie w mostku na przyklad gdy wchodzę pod górę? Lekarz zasugerował, że to może od żołądka. Nigdy mnie brzuch nie boli w sumie. Takich problemów na 100000% nie mam, nie odczuwam i bardzo dobrze...

Holter - wyniki

.. ...oraz częstym uczuciu ciężaru na klatce piersiowej, więc lekarz zalecił holter. Ale po tym badaniu chyba zaczął wątpić w wiarygodność moich dolegliwości. Szukałam już chyba wszystkich możliwych przyczyn tego bólu, ale nic nie znalazłam, a szmery serca, ciągle od ponad dwóch lat są..

Przyśpieszone bicie serca / migotanie

.. ...wsiadfałem do auta. Ciężko mi wtedy oddychać i czuje lekki ból w sercu , klatce piersiowej. Nie potrafie tego przewidziec. Mam mieć załorzony Holter EVENT, ale nie wiem czy to pomoze bo te objawy nie za na zawałanie. Pogotowia nawet nie wzywałem bo wiem ze te objawy ustana po kilku..

Proszę o pomoc

.. ...na siłowni przy dużym ciężarze poczułem że mnie zatkało tak jakby mi coś w klatce przeskoczyło pare razy. Następnego dnia już cały dzień czułem jakby coś przeskakiwało .lekko załaskotało a zaraz po tym lekki kaszel i tak przez pare dni bolała mnie klatka piersiowa po lewej stronie. Na..

Co mi jest ?

.. ...na siłowni przy dużym ciężarze poczułem że mnie zatkało tak jakby mi coś w klatce przeskoczyło parę razy. Następnego dnia już cały dzień czułem jakby coś przeskakiwało .lekko załaskotało a zaraz po tym lekki kaszel i tak przez parę dni bolała mnie klatka piersiowa po lewej stronie. Na..