Ciężkość oddychania

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 129

.. ...ten atak paniki,wtedy ciężko mi się oddycha,w ogóle wtedy czuje sie fatalnie.Pozdrawiam. Agunia mój jest z 2001 roku,Pozdrawiam. Witaj Martaa, prawdopodobnie nie musisz iść do żadnego lekarz, dlugie spacery, głębokie równomierne próby oddychanie , na pewno Ci pomogą. Ja mam tak często...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1025

.. ...ten okropny oddech... Ciężko mi.Próbuję się uspokoić ale słabo mi to idzie. Dziwne, bo nie denerwowałam się zbytnio i nagle taka suchość w oddychaniu. Jutro idę na badania. Boję się ich. Ale jak się nie zbadam, to nie będę wiedziała co mi jest... Boję się tego oddechu, że się uduszę....

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1061

.. ...Powiem szczerze, że ciężko jest mi z nią walczyć teraz mam od kardiologa Biosotal 40 dwa razy dziennie przez dwa miesiące i chociaż po nim nie mam napadów arytmii, ale wiem, że bardzo przy ataku pomaga rytmicne oddychanie z przerwami np. wdech nosem i liczę 1,2,3,4 zatrzymuje na wdechu..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...sobie znaleźć miejsca... ciężko mi oddychać... Witam wszystkich czytam wszystkie wasze wypowiedzi bo od jakiegoś czasu mam tak samo i niby wiem co i jest ale to nie daje mi spokoju. Wasze objawy czyli kłucie w okolicy serca kołatania serca problemy z oddychaniem itp. to..

Zawał serca u 18-latka?

.. ...ok.dwóch tygodni odczuwałam ciężkość w klatce piersiowej, utrudnione oddychanie i niemożność leżenia na lewym boku( utrudniało bardzo oddychanie ). Przyjaciółka zasugerowała, że mógłam przejść zawał( ale ja jestem niskociśnieniowcem! )..nie chcę bezpodstawnie zawracać głowy lekarzom,..

Brak możliwości złapania oddechu

.. ...podczas ataku duszności ciężko mi się mówi.Od wczoraj czuję że bardzo szybko bije mi serce i do tego trudności w oddychaniu powodują u mnie zawroty głowy.Czy ktoś z państwa też ma coś takiego jak to się leczy,bo lekarz nie wie od czego to jest.Dostawałam leki na nerwicę a teraz na..

Rozległy zawał serca i problemy z oddychaniem

.. ...twojego Taty będzie bardzo ciężko. Wiem bo mój Tata, też długo ,,chorował * na ciężką nie wydolność serca, znam ten ból jak się szuka pomocy dla swoich bliskich. Co zostało? Modlić się do Boga. Mam nadzieję, że twój Tato wyjdzie z tego, Pozdrów go od internautów z całej Polski, że..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...zrobic?od kilku dni ciężko mi sie oddycha,naczytalam sie o ziarnicy i dwa dni miaam doła!Ciagle doszukuje sie jakichs chorob u siebie,jeszcze troche to oszaleje.Wszyscy sie ze mnie smieja ze latam od lekarza do lekarza!najgorsze sa te mroczki,na sama mysl robi mi sie niedobrze!..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 915

.. ...napadu złości , które ciężko mi opanować . Najgorzej było w świeta Bożego Narodzenia po wizycie u teściów , znów nasłuchałam się jak to powinnam wychowywać dzieci bo ja robie to żle , zmienić lekarzy na ich itp. Dostałam ataku już u nich - ból w klatce , pieczenie , problemy z..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 21

.. ...nauka przychodzi mi tak ciężko ponieważ nie mogę się skoncentrowac ciągle brak mi tchu i jeszcze czuję się jakbym była pijana. Kurcze co to może byc, nie czuję się jakoś specjalnie zestresowana a też chcę się wykazac żeby nie stracic pracy. Od tego ciągłego wymuszonego oddychania bolą..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...mogę powiedzieć wam po 1 wykryto u mnie refluks po 2 niedobór potasu. Jak i refluks tak jak niedobór potasu wywołuje podobne uczucia bóle w klatce piersiowej ciężkość oddychania osłabienie uczucie gorąca..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 90

.. ...Powiem szczerze, że ciężko jest mi z nią walczyć teraz mam od kardiologa Biosotal 40 dwa razy dziennie przez dwa miesiące i chociaż po nim nie mam napadów arytmii, ale wiem, że bardzo przy ataku pomaga rytmicne oddychanie z przerwami np. wdech nosem i liczę 1,2,3,4 zatrzymuje na wdechu..

Ciężkości z oddychaniem

.. ...pieką * mnie plecy, ciężko mi się oddycha i nie mogę się nad niczym skupic. Matura i wyjazd coraz bliżej, a ja się czuję coraz gorzej. Proszę o pomoc, jeśli ktoś ma podobny problem lub się z nim uporał proszę o radę. Witam! mam podobne dolegliwości tylko że u mnie nie stwierdzono ponoć..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...dolegliwościami,wiem że jest Ci ciężko,ale masz dla kogo żyć..ja też jak jestem sam gdzieś, to telefon w gotowości bo się obawiam że coś moze mi być to bede dzwonil do kogos..ehh głowa opada:[ masz jeszcze te bicia serduszka,długo Ci się one utrzymują? ja od dwoch dni jakby mniej to..

Cos dziwnego we mnie

.. ...klatce piersiowej i ciężko mi się oddycha to tak jakby brakowało mi powietrza i takie dziwne uczucie w gardle.Wtedy to się tak tego boje bo to tak jak bym się dusiła.Trwa to z 10 sekund i później przechodzi i wtedy mam potrzebe głębokiego oddychania.Dodam że choruję na nerwice serca +..

Problem z oddychaniem

.. ...zasypiam mam uczucie ciśnienia w głowie czasami lecz ciśnienie mam w normie i jestem taki jakbym się miał zaraz rozlecieć:( :( :( :( a w rękach czuje jak mi krew płynie takie lekkie mrowienie. Proszę o pomoc..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...mnie jednak oddech bo ciężko z tym żyć. Mam pytanie,czy mogę być bezpłodna z tytułu tego wszystkiego? zależy mi na utracie wagi i prowadzeniu normalnego życia bez leków. Nienawidzę tego kim się stałam. Jestem ciągle poddenerwowana i zmęczona. Euthyroxu pierwsze dawki to były jakoś 50 po..

Problemy z oddychaniem

.. ...piersiowej i bardzo ciężko mi się oddycha, ciężko mi złapać oddech. Chwilami wydaje mi się, że przestaje oddychać. W nocy nie mogę spać nieraz nawet dwie godziny. Byłam z mamą u lekarza to mi powiedział, że mam iść do psychologa bo to nerwica bez szczegółowych badań niczego tylko..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...nie boli ) i czasem ciężko mi oddychać Niby oddycham normalnie mimo uczucia ucisku a za kilka oddechów muszę wziąć taki jeden głęboki wdech I nie zawsze czuję to uczucie ucisku na klatkę Nie boli również przy oddychaniu Poza tym ogólnie czuję się dobrze Ciśnienie mam w normie ale..