Ciśnienia 180

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...w nocy. Przyjechali ciśnienie 180/ 130 . Na pogotowiu dali mi coś, zrobili EKG i do domu. nastepny dzień zdechnieta całkiem, ale ponieważ było wolne to przeleżąłam. W poniedziałek do pracy a moje ciśnie w południe 140/100, a około 14 150/130. Lekarz rodzinny wypisuje skierowanie do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 226

.. ...nakręciłam że przy kasie ciśnienie osiągnęło chyba najwyższy poziom i jakoś tak bardzo gorąco było. Nie pamiętam jak wróciłam do domu ( mąż był ze mną ). Po powrocie zmierzyłam ciśnienie było 180/130 i nie mogłam go zbić. Wzięłam leki które moja mama brała i usnęłam. To był pierwszy taki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 243

.. ...szefa nie dawał mi spać, ciśnienie masakryczne średnio 180/110 puls 114 , bóle w mostku, natrętny ból głowy,pocenie się, w pracy często płakałam gdy ktoś coś do mnie powiedział. Szefowi nie mogłam sprostać krzyczał nawet wtedy gdy wysyłałam fax( OLKA!! CO PIERDOLISZ NA TYM TELEFONIE,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 365

.. ...wypisujecie???CO??Myślisz że tylko tobie ciśnienie podskoczyło,ja też mam nerwicę i ciśnienie 180 na 120 i to przez was. AGNIESZKA lepiej odwołać skoki przy tej pogodzie bo jeszcze jakieś nieszczęście się wydarzy Tęsknię Agnieszko i to bardzo ale wiem ,że na Was zawsze mogę liczyć za co..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 569

.. ...w domu i skoczyło mi ciśnienie 180/100 .i od tego się zaczeło. dochodziło do tego że bez cisnieniomierza nie wychodziłam z domu.jestem osobą nadwrażliwa,lękliwą,wszystkim się przejmuje.lekarz twierdzi że nic mi nie jest,zrobił mi badania i( ekg,morfologia,tsh,okulista ),i wszystkie w..

Po ablacji - Str. 11

.. ...1 - 2 godzin spadek ciśnienia ,ogólny niepokój ,duszno poty ,organizm niedotleniony - czułam że odpalę i wezwałam karetkę * R * ),nie chciałam tego doświadczać więc gdy w nocy pojawił się częstoskurcz 180minutę to wsiadałam w auto i goniłam do szpitala. tam umiarowili mnie ,podano..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...przyspieszonego pulsu i rosnącego ciśnienia, puls rosnie mi do 140 - 160, ciśnienie do 180/110, najpierw czuję drżenie w środku, tak jakby każdy mięsień drżał, robi mi się słabo, mdli mnie, mam dreszcze widoczne gołym okiem, boję się że umrę, drętwieje mi szyja, zuchwa, język, trzęsą się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 135

.. ...ty,na codzień mam niskie ciśnienie 115/72/59.i pewnego razu bez żadnej przyczyny jak sobie siedziałam w domu w fotelu zaczęło mi się robić duszno,gorąco,jakieś mroczki przed oczamii straszny ucisk w piersiach. ciśnienie mi skoczyło 180/100.na pogotowiu dali zastrzyk,zrobili ekg wszystko..

Dziwne skoki ciśnienia tylko u lekarza - Str. 2

.. ...160/80 180/70 a jak mierze w domu to mam w normie 110/70 cos kolo tego. Niestety nie umiem dac sobie z tym strachem rady unikam lekarzy jak ognia i będe musiał iść z tym do psychologa lub psychiatry :/..

Skoki ciśnienia i bóle brzucha z wymiotami

.. ...lat leczę się na nadciśnienie tętnicze. Z regularnością raz na tydzień - rano nagle ciśnienie mi skacze do wartości 180/150, itp. Próba zażycia tabletek kończy się wymiotami. Potem przychodzi bardzo silny ból brzucha. Pomaga mi tylko ...piwo. Na drugi dzień wszystko wraca do normy. W..

Dodatkowe skurcze - Str. 86

.. ...jak miałem w nerwach ciśnienie 180 na 80 to mnie puścił. Co do tego wysiłku w pracy i niby dodatkowych skurczy to chyba tylko w pracy je mam. Dziś zrobiłem rowerkiem 52 km i dosyć ostro pojechałem i musze powiedzieć, że może poczułem delikatne dokładnie 3 skurcze, w ogóle nie..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...miewa napady wysokiego ciśnienia ( np. 180/110 ) połączonego ze spadkiem tętna nawet do 40/min. EKG nic nie wykazało. Towarzyszy temu drętwienie kończyn, sztywnienie karku, zaburzenia widzenia, lęk. Kilkakrotnie wzywała pogotowie. Kończyło się na hydroksyzynie i nic. Napady zdarzają się..

Udar mózgu i zmiany ciśnienia

.. ...problem z utrzymaniem ciśnienia u niego a mianowicie jest ono albo bardzo wysokie lub bardzo niskie np;210/120po podaniu tabletki spada do 180/98i tak sie utrzymuje przez jakiś czas nastepnego dnia wynosi ono np;98/55 nie wiem gdzie mam szukac wyjścia z tej sytuacji lekarz skierował ojca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...przyjeżdżie zmierzyli mi ciśnienie 180/120, ekg ( dobre ). Pojechałem do szpitala, gdzie wykonali podstawowe badania ( wszystko dobrze ). Poleżałem z 6 godzin po czym lekarz powiedział że nie wie co było przyczyną i moge iść do domu. Na drugi dzień jednak czułem się jakoś nie tak jak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w uszach. Błyski, mroczki i flesze w oczach. Duszności, * ślimak * w gardle. Drętwienie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...bardzo wysokie skoki ciśnienia. Potrafił mnie obudzić w środku nocy puls 180. Nikt nie wiedział co mi jest. Wzywałem kilka razy pogotowie i zawsze słyszałem, że to nerwica. Wszystkie badania przechodziłem spiewająco. Po kilku miesiącach ataki same ustały. Problem powrócił od początku..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 106

.. ...pierwsze dwa lata nadciśnienia moje ciśnienie wahało się pomiędzy 140/100 a 160 - 180/110 - 130. Potem trafiłam na super lekarkę i po zmianie leków na nadciśnienie + bisocard + ortanol ( mam bakterię w żołądku i przewlekły stan zapalny przewodu pokarmowego ) czułam się super - ciśnienie..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...nie ćpałem cały czas, ciśnienie wskazało 180 na 220 no i skończyło się pogotowiem gdzie ratownik stwierdził że wszystko w normie na podstawie EKG - haha ). Mam bóle jak wszyscy, lęki, trudności z oddychaniem, wrażenie że umieram. Kilku lekarzy stwierdziło u mnie nerwicę, tylko ten jeden..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką

.. ...czasem miałam skoki ciśnienia do 180 przy czym rozskurczowe spadało do 0 . Mojej zastawki nie słychać mocno, bardzo cichutka ( są róne , zależy kto jaką ma ), ale jak chce słyszeć zastawkę to ją słyszę. Nawet w najgłośniejszych warunkach ( typu disco ) potrafię slyszeć zastawkę, bo idzie..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia - Str. 2

.. ...związki potasu obniżają ciśnienie .Warto spróbować bo jest wiele nietoksycznych. Nie idźcie od razu w branie prochów. Jak napisał ktoś z poprzedników kluczowa jest dieta,odchudzanie i ruch W swoim przypadku bez pomocy farmakologicznej w dwa tygodnie zbiłem ciśnienie z 180/115 do 130/80...

Cisnienie 100/60 i tętno 50

.. ...osób które mają takie ciśnienie jak TY! poza sennością nie narzekają na nic !Popijają kawkę aby podnieśc sobie nieco ciśnienie , chociaż nie zawsze !Ciesz się życiem i brakiem dolegliwości : ) pozdr Ciśnienie i tętno do pozazdroszczenia: ) Ja mam cisnienie 90/60 ale puls od 120 do 180:/..

Złe samopoczucie po acardzie i tulipie

.. ...po nim bardzo dobrze. Ciśnienie podwyższone 138/80 tętno 90. Na obniżenie biorę Isoptin i micardis ale to już 2 zestaw, który mnie rozbraja. Jak nie brałem leków to miałem 3 napady 180/100 - 220/120 i skończyło się wzywaniem pogotowia. Teraz nie mam już napadów ale pozostało uczucie..

Nadciśnienie w młodym wieku - Str. 2

.. ...zdaża że mam wysokie ciśnienie.. kiedyś miałam 180/90mmHg co bardzo mnie przeraziło... i postanowiłam iśc do lekarza.. na poczatku poszłam do mojego lekarza rodzinnego.. który napisał mi skierowanie do szpitala na badania...powiedział że zbyt wysokie ciśnienie może być od nerek, serca..

Działanie uboczne clexane

.. ...mi gwałtownie rosnąć ciśnienie ( codziennie jedną dziesiątkę ) az po 7 dawce osiągnęło pułap 180/94!! puls 104 mierzone o 5:00 rano!! podam, że moje normalne ciśnienie waha sie od 115 - 120 /60 - 70 :( ( do tego koszmarny ból głowy, oczu i karku, czerwony rumieniec na twarzy ,serce..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...kobietą ,leczę się na nadciśnienie tętnicze już blisko 25 lat.Obecnie używam: Enarenal 20 mg 1/2 tabletki rano , Bisopromerck 5 1/2 tabletki rano.Wykonuje pomiar swojego ciśnienia systematycznie,czyli rano i wieczorem.Ciśnienie moje jest skaczące,gdyż wacha się w granicach: rano..

Nadciśnienie oraz bóle klatki

.. ...otóż mam 20 lat mam ciśnienie 180/90 z tentnem90 - 100+miewam czasami zawroty głowy oraz bule w klatce piersiowej po obu stronach oraz niżej tuż pod żebrami...... nie wiem z czego to wynika.... nie pije alkoholi nie pale ,nie przyjmuje żadnych leków odżywiam sie zdrowo mam raczej..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...stwierdził podwyższone ciśnienie ( 180/100 ). Dostałam tabletki: Tritace. Brałam je do pierwszego ataku w dni 1 stycznia. Wieczorem, a właściwie nocą dostałam dziwnego ataku: zaczęły trząść mi się ręce, osłabłam w krótkim czasie, serce waliło jak oszalałe. Mąż wezwał karetkę, ciśnienie..

Nagłe bardzo szybkie bicie serca

.. ...a to chyba niemało, ciśnienie jakie ostatnio udało mi się zanotować to 180/140, do tego silny ból w klatce piersiowej. Normalnie puls mam w granicach od 95 do 120, czyli chyba też nie mało, bo to w spoczynku. Na Holterze, w momencie kiedy wchodziłam po schodach na drugie piętro miałam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...Trzymało mnie od południa. Ciśnienie 180/130, mieliśmy juz karetkę wzywać. Ale całe szczęście że mogę już brać leki i że sąsiadka choruje na nadciśnienie i ma takie leki jakie ja brałam kiedyś. Niestety ja wszystkie swoje wyrzuciłam. W poniedziałek idę do lekarza, i musze koniecznie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 492

.. ...Kurwa jak się boję. Ciśnienie mi szaleje - albo spada do 80/40 ( jak sie dowiedziałam o tacie ) albo rosnie ( 180/130 ). W nocy zdrętwiała mi prawa sropa. Do tej pory nie mam w niej prawie czucia, tylko silne mrowienie. Ale to chyba stres. Pisze nieskładnie, ale mam mętlik w głowie. Ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1150

.. ...niestety do tego skakało mi ciśnienie nawet do wartości 180/140 i tętno 130 - 150. No niestety takie ataki paniki wywołują u nas ogromny stres, a jak wiesz stres w dużej mierze może doprowadzić do zawału serca, a tak duże skoki ciśnienia do wylewu. Tak więc na swoim przykładzie nie..

Tertensif Combi

.. ...cy i czuje sie b.źle.Ciśnienie mi skacze,nie ma mowy o cwiczeniach bo przy zmianie pozycji ciala ciemno mi sie robi przed oczami i jest mi slabo.W ubieglym tygodniu omal nie zemdlałam na ulicy:schyliłam się aby zawiązać sznurowadło i było mi słabo.Przechodnie zaprowadzili mnie do..

Nerwica w ciąży - Str. 194

.. ...tabletek na obniżenie ciśnienia. Tak mi się wydaje że to przez nerwy i lęki. Za dużo sobie nawkładałam do glowy. Zbyt duzo emocji z którymi nie umialam sobie poradzic. Czemu jestem taka przewrazliwiona i wszystkim zaraz sie tak bardzo przejmuję?? A mały miał 180 tętna i tez chyba przejął..

Nerwica w ciąży - Str. 195

.. ...od razu jak zmierze ciśnienie mam wysokie. U mnie to przez nerwy. A jak mam wizyte u ginekologa to caly dzien jak mierzylam mialam wysokie a u lekarza to juz calkiem poszlo do gory. Najgorsze ze chyba moje zdenerwowanie odczuwa dzidzius bo mial tetno az 180 i moj lekarz sie tym przejal i..

Legi na nadciśnienie tętnicze

.. ...kilku tygodni leczę nadciśnienie tętnicze. Na początku leczenia ciśnienie wahało się w granicach od 160 - 100 do 180 - 120. Po 3 tygodniach w ciągu dnia ciśnienie utrzymuje się w zakresie 140 - 85 do 150 - 95. Najgorzej jest rano, zaraz po przebudzeniu.Mam wówczas ciśnienie 160 - 100(..

Duża różnica w pomiarach ciśnienia

.. ...się kontorlować swoje ciśnienie przy pomocy nadgarstkowego urzadzenia kupionego w hipermarkecie za kilkadziesiąt złotych. Jak wyniki zaczęły oscylować około /górna wartość/ 170 - 180 przestraszyłem się i pożyczyłem od rodziców tradycyjny ciśnieniomierz /taki ze stetoskopem i pompką/. Gdy..

Leczenie nadciśnienia

.. ...miałem problemów z nadciśnieniem, ale mojemu znajomemu dokuczało nadciśnienie od wielu lat( najczęściej pomiary wykazywały ciśnienie w granicach150 - 180 / 110 - 130 i wyższe ). Któregoś dnia przez przypadek natknąłem się na informacje o leczeniu między innymi takich dolegliwości za..

Wysokie ciśnienie, uczucie słabości i bóle w klatce piersiowej

.. ...piersiowej.przez około 6 godzin ciśnienie nie spadało ,lekarz stwierdził spadek potasu.Nastepnie miał 160 na 110 a potem 180 na 110,teraz dobiega 24 godzina pobytu w szpitalu,dostaje leki na uspokojenie i loriste na cisnienie.lekarz zlecił badanie krwi,usg i prześwietlenie płuc.Podobno..

Życie w ciągłym strachu

.. ...napadowych wzrostów ciśnienia. Wystarczy jedna chwila, a ciśnienie skacze mi nawet do 180/110, a puls do ponad 100. Strasznie się wtedy denerwuję, wpadam w panikę, twarz robi się czerwona, oblewa mnie zimny pot, a ze strachu prawie że mdleję. Odruchowo co chwile sprawdzam ciśnienie..

Nadciśnienie w młodym wieku 18 lat

.. ...90% nie są spowodowane ciśnieniem. Miałem pare takich akcji że serducho mi nagle wariowało nawet do 180 uderzeń przy ciśnieniu 180/110 i lądowałem w szpitalu lub u lekarza rodzinnego. Jest to normalna reakacja, że ciśnienie idzie w górę. Zimne stopy i ręce no cóż wystarczy że jest za..

Ból głowy, ciągnący do tego wysokie cisnienie, ból w klatce piersiowej

.. ...pewnego czasu podwyższone ciśnienie ale nigdy mi nie przeszkadzało , że mam cisnienie 140/95 teraz podniosło sie do nawet 180/120 czasami i nawet po jego zbiciu w szpitalu mam 141/90 ale boli mnie głowa z tyłu czaszki, puls mam podwyższony , po próbie wysiłkowej mam jaieś małe zmiany w..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...stwierdzono u mnie nadciśnienie tętnicze. Początkowo moje objawy to: kłucia w okolicy serca uczucie przyśpieszonego bicia serca Wówczas ciśnienie moje wynosiło 180/100 puls 120/min. Zostałem skierowany do szpitala w celu zdiagnozowania tego ciśnienia, podczas przyjęcia ciśnienie wynosiło..

Ciśnienie rzędu 180/120

.. ...Musisz pomierzyc sobie to ciśnienie przez pewien okres czasu regularnie i zapisywać wyniki. Jeżel i będą one regularnie przekraczać 140/90, to będzie można mówić o nadciśnieniu. Idź z tymi wynikami do lekarza, on je zinterpretuje. Acha, pomiarów nie należy wykonywać po wysiłku lub..

Czucie pulsu bez dotykania

.. ...miałem problemów z nadciśnieniem , z niczym , zawsze byłem aktywny fizycznie , Jakies 6 miesiecy temu wpadłem w panike , przybiegłem do domu zmierzyć ciśneinie mialem 180 na 80 bodajże i tętno 137 przyśpieszone byłem w strasznym stanie od tamtego czasu nie moge normlanie funkcjonować..

Interpretacja wyników echokardiogramu

.. ...mężczyzna ) i problemy z nadciśnieniem...najczęściej 180/110 tętno 54 - 58. W nocy występuje czasami bezdech. Częste zawroty głowy i kołatanie serca. Raz w roku zatrzymanie akcji serca na około 20s. Bywają czasami skoki ciśnienia dochodzące do 230/140. Leczę się już około 20 lat...

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...się bardzo, skoczyło ciśnienie i nagle poczułem się słabo jakby objaw hipoglikemi ( już wcześniej u mnie występował z 3 razy do roku najczęsciej na wiosne, ale to chyba normalne ) a moje serce zaczęło wariować. Puls skoczył prawie do 180 uderzeń na minute a ciśnienie wynosilo 170100...

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...nasilenia objawów wysokie ciśnienie 170/100, 180/110 ( takie zanotowałem najwyższe ). Po ustąpieniu ciśnienie wraca do normy lub jest lekko podwyższone. Tętno też przyspiesza chociaż mniej niż kiedyś, ponieważ teraz zażywam propranolol. 20 )Czasami uczucie zimna, chociaż na zewnątrz jest..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...WYTZRYMAŁOŚCIOWE, a jeżeli chodzi o ciśnienie w trakcie tego co dzialo sie 2 lata temu mialem 220 na 180, a teraz okolo 120 - 130 na 70 - 80, z badań krwi OB wyniosło 2 : ) troche za duzo czerwonych krwinek i wysoka gęstość, cukier w normie, mocz w nomie, zaniżony potas, ale niewiele..

Niewiem co mi jest

.. ...Dziękuje i dodam ze ciśnienie miałem za duże 140 - 150 na 78 - 84 chlopaku! nie doszukuj sie problemow tam gdzie ich nie ma. o wysokim cisnieniu mozesz mowic jak masz 180,190/90,100. jezeli masz taki problem o ktorym piszesz to szukaj przyczyny gdzie indziej,albo sie po prostu nie..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...2,5lat męczę się z nadciśnieniem;/ po raz pierwszy raz ujawniło się to na oddziale neurologii gdzie leżałam żeby wykluczyć guza mózgu, na szczęście okazało się wtedy, że to tylko epi: ) na oddziale ciśnienie wahało się od 160 - 180/90 - 110. Wtedy też trafiłam do kardiologa, który..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia - Str. 2

.. ...samo jak Łukasz, może ciśnienie nie skacze do 200 ale 180/110 i puls 130. Na początku panikowałem, oczywiście wzywałem pogotowie, a teraz przyzwyczaiłem się. Ale co zaobserwowałem, objawy standardowe + okropny szum w uszach ( szum to raczej mam na stałe ), straszna suchość w gardle ( jak..

Przechodzony zawał serca - Str. 3

.. ...śmiercią sercową. Nadciśnienie to * cichy zabójca * , który niszczy cały organizm i dziwię się osobom, które ciśnienie 180/100 uważają za normalne. Też mam nadciśnienie tętnicze nad czym bardzo ubolewam. Po nagłej śmierci brata ( miał pierwszy i ostatni zawał serca ) poddałam się..

Fala duszności i zawroty głowy

.. ...często sprawdzać sobie ciśnienie i zauważyłem że w chwili najścia uczucia duszności mam niskie ciśnienie około 70/50 a po chwili skacze mi na 180/120.. Jeśli te objawy nie występuje ciśnienie jest w normie 130/80. Może ktoś ma podobne objawy? Pozdrawiam mialam tak, i wyleczylam dietą i..

Życiowa szansa ! - jak oszukać aparat ECHO ?

.. ...choruje na cukrzycę, nadciśnienie ( 180/95 ) i w żadnym wypadku nie jest już zdolny do podjęcia pracy. Moje pytanie : Czy jest jakaś metoda, by oszukać ten aparat, aby uzyskać dodatkowy dowód na niezdolność ojaca do pracy ??? Z góry dziękuję za poważne podejście do tematu. aparatu nie..

Morfologia

.. ...omdleń, doszły skoki ciśnienia. Od czasu do czasu jest to nawet 190/90, 180/120, 178,82 ... osttania morfologia: HGB - 9,4 HCT - 30,5 MCV - 72,6 MCH - 22,4 MCHC - 30,8 Z takimi wynikami, bez problemu zrobią mi operacje kolana ? Mam ją za 2 tyg. musisz szybko działać.Hemoglobina jest za..

Interpretacja wyników

.. ...bóle głowy, wysokie ciśnienie - zdarza się nawet 180/120. W rodzinie występuje nadciśnienie, choc w tym wypadku nie jest to podobno genetyczne. Morfologia w sierpniu wyglądała tak: HGB - 10 HCT - 32,8 MCV - 74,5 MCH - 22,7 MCHC - 30,5 * reszta wporządku * żelazo 97 Glukoza 93 Choresterol..

Absurdy służby zdrowia

.. ...tętniakiem 5,5 bo mam wysokie ciśnienie 180na 110 Zażyłam 3 rodzaje leków na obniżeniei nic nie pomagają a szanowna pani pielęgniarka na izbie przyjęć oświadcza mi że Stale tu pani przychodzi i powinna pani iść do ogólnej przychodni 4 km od szpitala a nie tu pani przychodzi .Wszystko..

Nadiścnienie u młodego człowieka...

.. ...lat biore leki na nadciśnienie.Zaczeło się tak że po 2 dniowej imprezie miałem bóle z tyłu głowy zmierzyłem ciśnienie wyskoczyło mi 180/120 więc co zrobiłem zacząłem panikować zawieziono mnie do szpitala tam ciśnienie było 160/100 ale cały z nerwów sie trząsłem i bałem podano mi..

TĘTNIKA KONIUSZKA SERCA I AKINEZA

.. ...dalej? Tata zawsze był nadciśnieniowcem przy ciśnieniu 180/120 mówił że czuje się dobrze, cukier na poziomie 140. Teraz w śpiączce ma ciśnienie 119/80 lub 157/97 , temperaturę wieczorem nawet 38 * c a rano 33.3 * c, serce 70 - 75 uderzeń na minutę. Oddycha przez rurkę - czasem ma..

KIEDY TATA SIĘ WYBUDZI...

.. ...dalej? Tata zawsze był nadciśnieniowcem przy ciśnieniu 180/120 mówił że czuje się dobrze, cukier na poziomie 140. Teraz w śpiączce ma ciśnienie 119/80 lub 157/97 , temperaturę wieczorem nawet 38 * c a rano 33.3 * c, serce 70 - 75 uderzeń na minutę. Oddycha przez rurkę - czasem ma..

Cisnieniomierz wariuje czy serce chore ?

.. ...zapragnąłem sprawdzić ciśnienie ( ciśnieniomierz, taki automatyczny ) zakładam, mierze, wynik - 120/80 ( okolo ) tętno !!!! 160 : ) czynność ową powtarzam po raz drugi, cisnienie 100/80 tętno 180 I że sie tak zapytam - o co chodzi? przykładając palec do szyi i liczac zegarkowo, mam w..

Ciśnienie podczas wysiłku

.. Czy podczas wysiłku ciśnienie 180/100 jest prawidłowe ? Jeśli nie to jakie jest prawidłowe ? Zależy jakiego wysiłku Wydaje mi się żę prawidłowe .Inne będzie podczas biegu ,inne podczas wrzucania węgla a jeszcze inne podczas ucieczki przed gwałcicielem :..